1

Mamy KARNEEEE!!

0

To Euro jest piękne, bardzo dobrze ze pada tyle bramek.

2

Jak narazie 14 bramek w obu meczach padło, grubooo.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ojoj Pogbaaaaa ladneee sitooo

0

Griezmann asysta.

1

Karim Benzemaaa!!

0

Wiedzialem ze Lloris to wyjmie, do brejdaka nawet to mowilem. :)

0

Buhahahahaha co ta Francja odwala xDDDD

0

@LeoMessi1994 hahahaha xDDDD

0

@LeoMessi1994 hahahahaha xDD To bym udawal ze nie zyje xDDDD

1

@Coutinho007 To bym chyba korki w uszach nosil xD

4

Euro euroo euroooo i kurla po eurooo xD

Nie moge z tej reklamy xDD

0

@LeoMessi1994 No pewka, akurat jak bylem w szpitalu to leczyla mnie lepsza Pani od tych wyzej :P blondynka, kozak twarzyczka do tego cycki jak doniczki i mega figura. :)

0

Unai Simon zrobil ten sam blad co kiedys Boruc.

0

@LeoMessi1994 Dokładnie, najlepsze sa :)

0

@LeoMessi1994 Milfiaczka najlepsza :P

0

@davidek1997 sevlA

3

@kamilop Ja ogladam, dobrze niech jeszcze jeden Ekwador wcisnie. :)

0

@AssisMoreira Ja tam nigdy im nie kibicowalem, nie chodzi o Cristiano, nie wiem skad taki wniosek wziales?

1

Pepe czerwona ewidentna.

1

Vamooos Belgia!!!

2

@MarioVeB! Polska sie nadaje do tarcia chrzanu.

1

Wijnaldum ograny jak dziecko.

0

Dawac Holandia brame!!

1

Czeski film.
Depay musisz!

4

Co on odwalil? De ligt idiota.

2

@Coutinho007 Właśnie cos go nie widać.

1

Iwanski i Zewlakow, kurla mogli dac Laskowskiego.

1

@Janiama Holandia vs Czechy 4-1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?