28 czerwca 2021, 23:32
1
Mamy KARNEEEE!!
28 czerwca 2021, 23:04
0
To Euro jest piękne, bardzo dobrze ze pada tyle bramek.
28 czerwca 2021, 22:54
2
Jak narazie 14 bramek w obu meczach padło, grubooo.
28 czerwca 2021, 22:53
Komentarz usunięty przez użytkownika
28 czerwca 2021, 22:32
Ojoj Pogbaaaaa ladneee sitooo
28 czerwca 2021, 22:17
Griezmann asysta.
28 czerwca 2021, 22:15
Karim Benzemaaa!!
28 czerwca 2021, 22:13
Wiedzialem ze Lloris to wyjmie, do brejdaka nawet to mowilem. :)
28 czerwca 2021, 21:15
Buhahahahaha co ta Francja odwala xDDDD
28 czerwca 2021, 19:07
@LeoMessi1994 hahahaha xDDDD
28 czerwca 2021, 19:03
@LeoMessi1994 hahahahaha xDD To bym udawal ze nie zyje xDDDD
28 czerwca 2021, 19:01
@Coutinho007 To bym chyba korki w uszach nosil xD
28 czerwca 2021, 18:59
4
Euro euroo euroooo i kurla po eurooo xDNie moge z tej reklamy xDD
28 czerwca 2021, 18:57
@LeoMessi1994 No pewka, akurat jak bylem w szpitalu to leczyla mnie lepsza Pani od tych wyzej :P blondynka, kozak twarzyczka do tego cycki jak doniczki i mega figura. :)
28 czerwca 2021, 18:54
Unai Simon zrobil ten sam blad co kiedys Boruc.
28 czerwca 2021, 18:52
@LeoMessi1994 Dokładnie, najlepsze sa :)
28 czerwca 2021, 18:48
@LeoMessi1994 Milfiaczka najlepsza :P
28 czerwca 2021, 01:04
@davidek1997 sevlA
28 czerwca 2021, 00:15
3
@kamilop Ja ogladam, dobrze niech jeszcze jeden Ekwador wcisnie. :)
28 czerwca 2021, 00:10
@AssisMoreira Ja tam nigdy im nie kibicowalem, nie chodzi o Cristiano, nie wiem skad taki wniosek wziales?
27 czerwca 2021, 22:39
Pepe czerwona ewidentna.
27 czerwca 2021, 20:10
Vamooos Belgia!!!
27 czerwca 2021, 19:54
@MarioVeB! Polska sie nadaje do tarcia chrzanu.
27 czerwca 2021, 19:38
Wijnaldum ograny jak dziecko.
27 czerwca 2021, 19:35
Dawac Holandia brame!!
27 czerwca 2021, 19:26
Czeski film.Depay musisz!
27 czerwca 2021, 19:14
Co on odwalil? De ligt idiota.
27 czerwca 2021, 18:28
@Coutinho007 Właśnie cos go nie widać.
27 czerwca 2021, 18:05
Iwanski i Zewlakow, kurla mogli dac Laskowskiego.
27 czerwca 2021, 17:00
@Janiama Holandia vs Czechy 4-1
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Mamy KARNEEEE!!
0
To Euro jest piękne, bardzo dobrze ze pada tyle bramek.
2
Jak narazie 14 bramek w obu meczach padło, grubooo.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ojoj Pogbaaaaa ladneee sitooo
0
Griezmann asysta.
1
Karim Benzemaaa!!
0
Wiedzialem ze Lloris to wyjmie, do brejdaka nawet to mowilem. :)
0
Buhahahahaha co ta Francja odwala xDDDD
0
@LeoMessi1994 hahahaha xDDDD
0
@LeoMessi1994 hahahahaha xDD To bym udawal ze nie zyje xDDDD
1
@Coutinho007 To bym chyba korki w uszach nosil xD
4
Euro euroo euroooo i kurla po eurooo xD
Nie moge z tej reklamy xDD
0
@LeoMessi1994 No pewka, akurat jak bylem w szpitalu to leczyla mnie lepsza Pani od tych wyzej :P blondynka, kozak twarzyczka do tego cycki jak doniczki i mega figura. :)
0
Unai Simon zrobil ten sam blad co kiedys Boruc.
0
@LeoMessi1994 Dokładnie, najlepsze sa :)
0
@LeoMessi1994 Milfiaczka najlepsza :P
0
@davidek1997 sevlA
3
@kamilop Ja ogladam, dobrze niech jeszcze jeden Ekwador wcisnie. :)
0
@AssisMoreira Ja tam nigdy im nie kibicowalem, nie chodzi o Cristiano, nie wiem skad taki wniosek wziales?
1
Pepe czerwona ewidentna.
1
Vamooos Belgia!!!
2
@MarioVeB! Polska sie nadaje do tarcia chrzanu.
1
Wijnaldum ograny jak dziecko.
0
Dawac Holandia brame!!
1
Czeski film.
Depay musisz!
4
Co on odwalil? De ligt idiota.
2
@Coutinho007 Właśnie cos go nie widać.
1
Iwanski i Zewlakow, kurla mogli dac Laskowskiego.
1
@Janiama Holandia vs Czechy 4-1