5

Tomasz Ćwiąkała - Memphis Depay w Barcelonie plusy i minusy.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Don-Corleone Dokladnie, dobrze mowisz, pieknie napisane z Twojej strony, co tu duzo pisac, Leo to Kosmita i Geniusz. :)

2

@Don-Corleone No i jedziemy z nimi :) milego ogladania Zycze i zdrowka :)

1

@Don-Corleone Moj ulubiony zawodnik i mam koszulki jego, kupilem zeby miec pamiątkę, mam nadzieje ze dogra do konca u nas, dzien w ktorym zakonczy karierę to bedzie najgorszy dzien dla kibica Barcy i Argentyny, wtedy bede plakal, ale uwielbiam i kocham jak jest na boisku, bo to co robi, to zawsze na 100%. Całe serducho oddaje za barwy Blaugrany czy Argentyny.

1

@izabella Podpisal juz dawno, jestem tego pewny, teraz to juz pismaki będą teorie robic.

Edit. Uwielbia Laporte, Koemana tez lubi, tworzą kozak kadre na kolejny sezon, byl tez Pep ktorego uwielbia, takze pewniak ze zostanie.

1

@Don-Corleone Dokładnie, pięknie to opisałeś. :))

0

@MichalZZZ Ogladaj kozak serial, mi sie podobal, tylko ze momentami nudny. :)

1

@MichalZZZ Aha czaje to milego ogladania Michaś. :))

0

@MichalZZZ Ogladasz Argentyny mecz o 2?

1

@Don-Corleone Wiem wiem, ale chcialbym zeby wkoncu sie przelamali i postrzelali troche, bo kiedy jak nie dzis co? :)
Oby gral bo uwielbiam i kocham jego gre. Po prostu magia :)

1

@Don-Corleone Tak jak piszesz, ale wydaje Mi sie ze bedzie gral od poczatku, trzeba to szybko załatwić pyknac 2-3 bramy i gramy spokojnie.

1

@Don-Corleone Nasz Krol pieczątkę postawi dzisiaj. :)

1

@Nazio87 Moze i tak byc :)

1

Ivan Rakitic udał sie na wakacje do Chorwacji.
https://ibb.co/FYS6c6x

@VamosRakieta Czego nic sie nie chwalisz? :))

3

@Mario96w hahahahaaha

39

Dembele to jest gosc xD
Chlop zarabia chajsy grube, gra na playstation, spija dobry alkohol do tego szama z gornej poly i jajca ma wywalone xD

3lata na l4 kurla xDD

0

Memphistoo ciesze się z jego przyjścia do nas :))
Na początku sezonu będę koszulke kupował jego. :)

1

@Janiama
Belgia vs Finlandia 3-0
Dania vs Rosja 2-1

1

@EleanoR Tez bym chcial i Depay w finale asystuje i strzela :P

0

Bramaaa Memphistoo :))

0

@LeoMessi1994 Co sie smiejesz wariacie xDD wodka jest ujowa xDDDD tylko #teampiwo :DD

0

@LeoMessi1994 Nie lubie wodki, wole piwko. :D

0

@Amadeo1996 Czaje, tez bylem nad jeziorkiem, spalilem sie kurla grubo :D

0

@Jacu327 Po poprostu relaksujesz sie ziomus, ja spijam co tydzien po 8-9 i sie dobrze czuje, a pije bo chce sie zrelaksowac i odstresować. :)

0

@Amadeo1996 Szacun, ale ja bym nie dal rady tyle nie spac. :)

1

@IronSanHybrid @Mario96w Gdzie sie podzial Dziub Dziub xD

2

@Lola120 Dokładnie, tez nie moge spać, mimo ze klima jest.

0

@BlaseR9 hehe noo ja po piwkach wlasnie patrze i nie widze tego wschodu slonca xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?