3 lipca 2021, 16:28
4
@hefaj6 Puyol dla mnie najlepszym byl SO.
3 lipca 2021, 16:19
1
@Cariones Ja latam na przeglądarce adblock i elegancko smiga Mi la bamba :)
3 lipca 2021, 16:18
6
3 lipca 2008 roku Gerard Pique został zaprezentowany jako piłkarz Blaugrany przechodząc z Manchesteru United za 5M euro.Jego osiągnięcia w naszym klubie:8 Liga 3 Champions League 7 Copa del Rey 3 Klubowe Mistrzostwa Świata3 Superpuchar Europy6 Superpuchar Hiszpanii
3 lipca 2021, 15:50
0
@szela1899 U mnie normalnie śmiga Ziomuś. :)
3 lipca 2021, 14:54
@Mns21 Oby Hiszpania zaskoczyła, 2-1 dla Hiszpanow.
3 lipca 2021, 14:39
@LeoMessi1994 xDDD
3 lipca 2021, 12:42
3
@amanter Ze co? xD chlopa chyba przygrzało słońce. :D
3 lipca 2021, 11:31
@CzarnyRycerz Słaba w huk.
2 lipca 2021, 23:46
@Coutinho007 Ja piwko mordeczko i czekam, chociaz grubo juz na oczach ale sts wszedl to trzeba. :))
2 lipca 2021, 23:31
@NaFazieHitman Mordo dziś z nimi walcze bo zarywam nocke xDJak to mowil Rambo dzis ja poluje na was xD
2 lipca 2021, 23:25
2
Czekacie na mecz Brazoli? :)
2 lipca 2021, 23:23
@LeoMessi1994 Alvesa uwielbiałem ale symulke mial, Ramod wyleciał i wtedy bramy poszly dla nas. :)
2 lipca 2021, 23:17
@LeoMessi1994 Oczywiscie za pare lat wrzuce :D
2 lipca 2021, 23:15
@LeoMessi1994 Aaa xD ale Alves tez mial z Pepe taka sytuację. :P
2 lipca 2021, 23:13
@LeoMessi1994 Mi tak samo, jak dorobię się własnego domu, to taki Mural bedzie, a z drugiej strony wiadomo herb Barcy. :)
2 lipca 2021, 23:12
@LeoMessi1994 Dokładnie, chodzi Mi o całość :) bo samemu to nie da rady :)
2 lipca 2021, 23:09
@LeoMessi1994 Alves?
2 lipca 2021, 23:06
8
Kozak mural w rodzinnym mieście Króla Leo, czyli Rosario. https://ibb.co/rw7wKJgMi sie bardzo podoba. @Don-Corleone @LeoMessi1994 @Coutinho007
2 lipca 2021, 23:05
@LeoMessi1994 Dokładnie, Angoli to bym nie strawił, tfu na nich. :)
2 lipca 2021, 22:58
Leo musisz wygrac Copa America, Zlota Pilka jest twoja.@Don-Corleone @LeoMessi1994 @Coutinho007
2 lipca 2021, 22:57
Niech makaroniarze odpadną.
2 lipca 2021, 22:53
Sedziemu bym wywalił w morde.
2 lipca 2021, 22:51
Hahaha sedzia co zagwizdał..Edit. Nie bylo faulu na dolarach.
2 lipca 2021, 22:48
@eXi Dokładnie :)
2 lipca 2021, 22:24
@Kacper1432 A Mi sie nie podoba.
2 lipca 2021, 22:23
Ten co komentuje z Borkiem to zaraz orgazmu dostanie, malo tego, nie powinien komentować meczu Wlochow, tak jak Iwanski Portugalii.
2 lipca 2021, 21:56
@eXi Nie pokaze :) nie chwalę sie :))
2 lipca 2021, 21:47
Siadl siadl KUPON!!!
Karnyyy! Dawac Belgia brame!!!
2 lipca 2021, 21:46
Karny!!!! Belgiaaa
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
4
@hefaj6 Puyol dla mnie najlepszym byl SO.
1
@Cariones Ja latam na przeglądarce adblock i elegancko smiga Mi la bamba :)
6
3 lipca 2008 roku Gerard Pique został zaprezentowany jako piłkarz Blaugrany przechodząc z Manchesteru United za 5M euro.
Jego osiągnięcia w naszym klubie:
8 Liga
3 Champions League
7 Copa del Rey
3 Klubowe Mistrzostwa Świata
3 Superpuchar Europy
6 Superpuchar Hiszpanii
0
@szela1899 U mnie normalnie śmiga Ziomuś. :)
0
@Mns21 Oby Hiszpania zaskoczyła, 2-1 dla Hiszpanow.
0
@LeoMessi1994 xDDD
3
@amanter Ze co? xD chlopa chyba przygrzało słońce. :D
0
@CzarnyRycerz Słaba w huk.
1
@Coutinho007 Ja piwko mordeczko i czekam, chociaz grubo juz na oczach ale sts wszedl to trzeba. :))
0
@NaFazieHitman Mordo dziś z nimi walcze bo zarywam nocke xD
Jak to mowil Rambo dzis ja poluje na was xD
2
Czekacie na mecz Brazoli? :)
0
@LeoMessi1994 Alvesa uwielbiałem ale symulke mial, Ramod wyleciał i wtedy bramy poszly dla nas. :)
0
@LeoMessi1994 Oczywiscie za pare lat wrzuce :D
0
@LeoMessi1994 Aaa xD ale Alves tez mial z Pepe taka sytuację. :P
0
@LeoMessi1994 Mi tak samo, jak dorobię się własnego domu, to taki Mural bedzie, a z drugiej strony wiadomo herb Barcy. :)
0
@LeoMessi1994 Dokładnie, chodzi Mi o całość :) bo samemu to nie da rady :)
0
@LeoMessi1994 Alves?
8
Kozak mural w rodzinnym mieście Króla Leo, czyli Rosario.
https://ibb.co/rw7wKJg
Mi sie bardzo podoba.
@Don-Corleone @LeoMessi1994 @Coutinho007
0
@LeoMessi1994 Dokładnie, Angoli to bym nie strawił, tfu na nich. :)
2
Leo musisz wygrac Copa America, Zlota Pilka jest twoja.
@Don-Corleone @LeoMessi1994 @Coutinho007
1
Niech makaroniarze odpadną.
0
Sedziemu bym wywalił w morde.
1
Hahaha sedzia co zagwizdał..
Edit. Nie bylo faulu na dolarach.
0
@eXi Dokładnie :)
0
@Kacper1432 A Mi sie nie podoba.
0
Ten co komentuje z Borkiem to zaraz orgazmu dostanie, malo tego, nie powinien komentować meczu Wlochow, tak jak Iwanski Portugalii.
0
@eXi Nie pokaze :) nie chwalę sie :))
2
Siadl siadl KUPON!!!
0
Karnyyy! Dawac Belgia brame!!!
0
Karny!!!! Belgiaaa