0

Italiaaaaaaaaaaa

2

Forza Italiaaaa!!!

6

Forza Italia!!!!

1

@Janiama 3-3 worek bramek stawiam. :)

0

@LeoMessi1994 Dokładnie. :)))))

0

@takisobiektos Jutro o tej porze bedzie grubo na moich oczach.

0

@ArcziArtt hahahaha xD

1

@IronSanHybrid Oo no i super Iron, milego zycze grania :) tez czekam na mecz Argentyny. :)

0

@Tomcio Kultury trochę kolego.

4

@Lola120 Vamosss Argentina!!! Vamoos Leooo!!!

0

@koksik2700 haha xD dokładnie xD

0

@Colon Brazylijskie steki raz jadlem, super szamka, a zupa fasolowa z chlebkiem kozak tez, a z zimnym piwem jeszcze lepsza :P

1

@koksik2700 Oo to kurka duzo dzis odwaliłeś, wiec piwko sie nalezy. :P

1

@Coutinho007 Czaje :)

1

@AntekGriezmann Oo to fajnie, smacznego :))

1

@kaamil1910 gra moj sobowtór xDD

0

@LeoMessi1994 Nie bojaj ziomus xD

4

0

@LeoMessi1994 Naucze sie :D po pijaku wszystko mozna umieć xDD

1

@clyde Ze co? xD to są jaja xD beka z restauracji.

0

@clyde duzo zaplacilas za jedzonko?

Edit. Zawsze zamawiaj przez takie cos platnosc przy odbiorze.

1

@Colon Mordo Tylko Argentyna.

0

@clyde Ja zamawialem ale płatność przy odbiorze to wszystko luz, a jak przeczytałem twoj wpis to jajca sobie robia, dzwoń skąd to zamawiałaś powiedz ze rezygnujesz i niech Ci siano zwracają.

0

@Colon Dokładnie :)

0

@Colon Tak :)))

2

Jak jutro Leo bedzie wznosil puchar to wszyscy (Ci co za Argentyna) jedziemy to:


Tanczymy :D

@LeoMessi1994 @Coutinho007 @Don-Corleone

4

@jedrek7000 Vamoos Leoo!!!

1

@IronSanHybrid Tak Iron, bez lipy graj w god of war, moim zdaniem to inna historia niz w poprzednich częściach.

Edit. Spider Man jeszcze kozak jest.

1

@IronSanHybrid The last of us kozak polecam.

6

@JohnnyBarca Ale nie jest dla kasy jak polowa graczy.

Edit. Przyszedl grac za mniej kasy do klubu ktory jest w rozsypce.

Szacun dla niego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?