11 lipca 2021, 23:54
0
Italiaaaaaaaaaaa
11 lipca 2021, 23:41
2
Forza Italiaaaa!!!
11 lipca 2021, 22:34
6
Forza Italia!!!!
11 lipca 2021, 19:52
1
@Janiama 3-3 worek bramek stawiam. :)
11 lipca 2021, 08:47
@LeoMessi1994 Dokładnie. :)))))
10 lipca 2021, 23:45
@takisobiektos Jutro o tej porze bedzie grubo na moich oczach.
10 lipca 2021, 23:11
@ArcziArtt hahahaha xD
10 lipca 2021, 22:49
@IronSanHybrid Oo no i super Iron, milego zycze grania :) tez czekam na mecz Argentyny. :)
10 lipca 2021, 21:57
@Tomcio Kultury trochę kolego.
10 lipca 2021, 21:33
4
@Lola120 Vamosss Argentina!!! Vamoos Leooo!!!
10 lipca 2021, 20:10
@koksik2700 haha xD dokładnie xD
10 lipca 2021, 19:55
@Colon Brazylijskie steki raz jadlem, super szamka, a zupa fasolowa z chlebkiem kozak tez, a z zimnym piwem jeszcze lepsza :P
@koksik2700 Oo to kurka duzo dzis odwaliłeś, wiec piwko sie nalezy. :P
10 lipca 2021, 19:48
@Coutinho007 Czaje :)
@AntekGriezmann Oo to fajnie, smacznego :))
10 lipca 2021, 19:47
@kaamil1910 gra moj sobowtór xDD
10 lipca 2021, 19:46
@LeoMessi1994 Nie bojaj ziomus xD
10 lipca 2021, 19:45
Jak wam mija sobota mordeczki?U mnie zimne piwko i pizza. :) @LeoMessi1994 @Coutinho007 @Don-Corleone @IronSanHybrid @AntekGriezmann @xVENUMx @Colon @koksik2700 @Ojciec5tkidzieci
10 lipca 2021, 19:42
@LeoMessi1994 Naucze sie :D po pijaku wszystko mozna umieć xDD
10 lipca 2021, 19:35
@clyde Ze co? xD to są jaja xD beka z restauracji.
10 lipca 2021, 19:27
@clyde duzo zaplacilas za jedzonko?Edit. Zawsze zamawiaj przez takie cos platnosc przy odbiorze.
10 lipca 2021, 19:22
@Colon Mordo Tylko Argentyna.
10 lipca 2021, 19:21
@clyde Ja zamawialem ale płatność przy odbiorze to wszystko luz, a jak przeczytałem twoj wpis to jajca sobie robia, dzwoń skąd to zamawiałaś powiedz ze rezygnujesz i niech Ci siano zwracają.
10 lipca 2021, 19:19
@Colon Dokładnie :)
10 lipca 2021, 19:16
@Colon Tak :)))
10 lipca 2021, 19:15
Jak jutro Leo bedzie wznosil puchar to wszyscy (Ci co za Argentyna) jedziemy to:
10 lipca 2021, 19:11
@jedrek7000 Vamoos Leoo!!!
10 lipca 2021, 15:56
@IronSanHybrid Tak Iron, bez lipy graj w god of war, moim zdaniem to inna historia niz w poprzednich częściach.Edit. Spider Man jeszcze kozak jest.
10 lipca 2021, 15:45
@IronSanHybrid The last of us kozak polecam.
10 lipca 2021, 15:38
@JohnnyBarca Ale nie jest dla kasy jak polowa graczy.Edit. Przyszedl grac za mniej kasy do klubu ktory jest w rozsypce. Szacun dla niego.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Italiaaaaaaaaaaa
2
Forza Italiaaaa!!!
6
Forza Italia!!!!
1
@Janiama 3-3 worek bramek stawiam. :)
0
@LeoMessi1994 Dokładnie. :)))))
0
@takisobiektos Jutro o tej porze bedzie grubo na moich oczach.
0
@ArcziArtt hahahaha xD
1
@IronSanHybrid Oo no i super Iron, milego zycze grania :) tez czekam na mecz Argentyny. :)
0
@Tomcio Kultury trochę kolego.
4
@Lola120 Vamosss Argentina!!! Vamoos Leooo!!!
0
@koksik2700 haha xD dokładnie xD
0
@Colon Brazylijskie steki raz jadlem, super szamka, a zupa fasolowa z chlebkiem kozak tez, a z zimnym piwem jeszcze lepsza :P
1
@koksik2700 Oo to kurka duzo dzis odwaliłeś, wiec piwko sie nalezy. :P
1
@Coutinho007 Czaje :)
1
@AntekGriezmann Oo to fajnie, smacznego :))
1
@kaamil1910 gra moj sobowtór xDD
0
@LeoMessi1994 Nie bojaj ziomus xD
4
Jak wam mija sobota mordeczki?
U mnie zimne piwko i pizza. :)
@LeoMessi1994 @Coutinho007 @Don-Corleone @IronSanHybrid @AntekGriezmann @xVENUMx @Colon @koksik2700 @Ojciec5tkidzieci
0
@LeoMessi1994 Naucze sie :D po pijaku wszystko mozna umieć xDD
1
@clyde Ze co? xD to są jaja xD beka z restauracji.
0
@clyde duzo zaplacilas za jedzonko?
Edit. Zawsze zamawiaj przez takie cos platnosc przy odbiorze.
1
@Colon Mordo Tylko Argentyna.
0
@clyde Ja zamawialem ale płatność przy odbiorze to wszystko luz, a jak przeczytałem twoj wpis to jajca sobie robia, dzwoń skąd to zamawiałaś powiedz ze rezygnujesz i niech Ci siano zwracają.
0
@Colon Dokładnie :)
0
@Colon Tak :)))
2
Jak jutro Leo bedzie wznosil puchar to wszyscy (Ci co za Argentyna) jedziemy to:
Tanczymy :D
@LeoMessi1994 @Coutinho007 @Don-Corleone
4
@jedrek7000 Vamoos Leoo!!!
1
@IronSanHybrid Tak Iron, bez lipy graj w god of war, moim zdaniem to inna historia niz w poprzednich częściach.
Edit. Spider Man jeszcze kozak jest.
1
@IronSanHybrid The last of us kozak polecam.
6
@JohnnyBarca Ale nie jest dla kasy jak polowa graczy.
Edit. Przyszedl grac za mniej kasy do klubu ktory jest w rozsypce.
Szacun dla niego.