16 lipca 2021, 17:07
1
@clyde Raz możesz przejść dla samej siebie, klimat kozak jest w Skyrim, ja gralem na ps4 i mi sie podobalo takze polecam. :)
16 lipca 2021, 15:44
@clyde Mnie na ps4 wciągnął Skyrim, fajnie nawet Mi sie w niego gralo.@koziar w Mass Effect nie gralem.
16 lipca 2021, 15:21
2
@Odcinkowy Rozumiem, ale sprytnie to wymysliles :) trochę trzeba bylo sie naszukac :P
16 lipca 2021, 15:18
@Odcinkowy Wszystkie kluby objechalem z roku 2006 xD
16 lipca 2021, 15:16
@Odcinkowy Smolarek?
16 lipca 2021, 15:04
0
@Odcinkowy Joe Cole?
16 lipca 2021, 15:02
Komentarz usunięty przez użytkownika
16 lipca 2021, 14:59
@Odcinkowy A w jakich latach to bylo? Jak mozna wiedziec. :P
16 lipca 2021, 14:53
@KapitanKnykiec Po skladzie Feynoordu polecialem w 2007 roku xD
16 lipca 2021, 14:51
@Odcinkowy Wijnaldum.
16 lipca 2021, 14:45
@Odcinkowy Roberto Carlos?
16 lipca 2021, 00:59
@Lola120 U mnie glowa git, nie boli na szczęście, tylko duszno i gorąco, ze zasnąć sie nie da :/
16 lipca 2021, 00:55
@derlysy1979 Pozdro :))
16 lipca 2021, 00:52
@derlysy1979 A czaje :P
16 lipca 2021, 00:51
@Lola120 Dokładnie, u mnie przez caly czas wiatrak chodzi i tak to nie daje nic :/ tez chyba dopiero nad ranem zasne :( a jutro do poludnia bede spal. :(
16 lipca 2021, 00:47
@derlysy1979 Chodzi Ci o Krawczyka? Zatanczysz ze mna jeszcze raz? Bo nie czaje innej xD
16 lipca 2021, 00:36
@Lola120 Dokładnie, ja czekam na jesien, dosyc mam juz tego lata.
16 lipca 2021, 00:31
@Lola120 Nie mam :) zobaczylem wpis to napisalem odpowiedź. :) PS. Nie moge spac, bo duszno jest u mnie, zero burzy, susza. :(
16 lipca 2021, 00:29
@Blanco16 To farbe amelinową czeba.. :D
16 lipca 2021, 00:26
@Lola120 Moge Cie przytulic. :)
15 lipca 2021, 22:53
@kubix05 Dobranoc :))https://pbs.twimg.com/media/E6XMJzRX0AQpZvg?format=jpg&name=small
15 lipca 2021, 22:28
@LeoMessi1994 Koniec internetu xDD
15 lipca 2021, 20:42
@LeoMessi1994 Felix
15 lipca 2021, 20:24
@Encore Kozak deal.
15 lipca 2021, 01:34
14 lipca 2021, 22:00
14 lipca 2021, 21:54
5
@klopx Tak to trzask kości Dembele. ;)A mowilem zeby nie wstawal z łóżka...
14 lipca 2021, 21:53
@Gaucho Dokładnie Ziomek ;)
14 lipca 2021, 21:37
20
Lenglet kontrakt do 2026 roku xDDDDBartomeu zwijaj go razem z Dembele, Cou i Pjaniciem.
14 lipca 2021, 21:34
@Werka7 Lubelskie Weroniko :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
@clyde Raz możesz przejść dla samej siebie, klimat kozak jest w Skyrim, ja gralem na ps4 i mi sie podobalo takze polecam. :)
1
@clyde Mnie na ps4 wciągnął Skyrim, fajnie nawet Mi sie w niego gralo.
@koziar w Mass Effect nie gralem.
2
@Odcinkowy Rozumiem, ale sprytnie to wymysliles :) trochę trzeba bylo sie naszukac :P
2
@Odcinkowy Wszystkie kluby objechalem z roku 2006 xD
2
@Odcinkowy Smolarek?
0
@Odcinkowy Joe Cole?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Odcinkowy A w jakich latach to bylo? Jak mozna wiedziec. :P
0
@KapitanKnykiec Po skladzie Feynoordu polecialem w 2007 roku xD
0
@Odcinkowy Wijnaldum.
1
@Odcinkowy Roberto Carlos?
2
@Lola120 U mnie glowa git, nie boli na szczęście, tylko duszno i gorąco, ze zasnąć sie nie da :/
0
@derlysy1979 Pozdro :))
0
@derlysy1979 A czaje :P
1
@Lola120 Dokładnie, u mnie przez caly czas wiatrak chodzi i tak to nie daje nic :/ tez chyba dopiero nad ranem zasne :( a jutro do poludnia bede spal. :(
2
@derlysy1979 Chodzi Ci o Krawczyka? Zatanczysz ze mna jeszcze raz? Bo nie czaje innej xD
1
@Lola120 Dokładnie, ja czekam na jesien, dosyc mam juz tego lata.
0
@Lola120 Nie mam :) zobaczylem wpis to napisalem odpowiedź. :)
PS. Nie moge spac, bo duszno jest u mnie, zero burzy, susza. :(
0
@Blanco16 To farbe amelinową czeba.. :D
0
@Lola120 Moge Cie przytulic. :)
1
@kubix05 Dobranoc :))
https://pbs.twimg.com/media/E6XMJzRX0AQpZvg?format=jpg&name=small
0
@LeoMessi1994 Koniec internetu xDD
2
@LeoMessi1994 Felix
1
@Encore Kozak deal.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@klopx Tak to trzask kości Dembele. ;)
A mowilem zeby nie wstawal z łóżka...
0
@Gaucho Dokładnie Ziomek ;)
20
Lenglet kontrakt do 2026 roku xDDDD
Bartomeu zwijaj go razem z Dembele, Cou i Pjaniciem.
0
@Werka7 Lubelskie Weroniko :)