1

@clyde Raz możesz przejść dla samej siebie, klimat kozak jest w Skyrim, ja gralem na ps4 i mi sie podobalo takze polecam. :)

1

@clyde Mnie na ps4 wciągnął Skyrim, fajnie nawet Mi sie w niego gralo.

@koziar w Mass Effect nie gralem.

2

@Odcinkowy Rozumiem, ale sprytnie to wymysliles :) trochę trzeba bylo sie naszukac :P

2

@Odcinkowy Wszystkie kluby objechalem z roku 2006 xD

2

@Odcinkowy Smolarek?

0

@Odcinkowy Joe Cole?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Odcinkowy A w jakich latach to bylo? Jak mozna wiedziec. :P

0

@KapitanKnykiec Po skladzie Feynoordu polecialem w 2007 roku xD

0

@Odcinkowy Wijnaldum.

1

@Odcinkowy Roberto Carlos?

2

@Lola120 U mnie glowa git, nie boli na szczęście, tylko duszno i gorąco, ze zasnąć sie nie da :/

0

@derlysy1979 Pozdro :))

0

@derlysy1979 A czaje :P

1

@Lola120 Dokładnie, u mnie przez caly czas wiatrak chodzi i tak to nie daje nic :/ tez chyba dopiero nad ranem zasne :( a jutro do poludnia bede spal. :(

2

@derlysy1979 Chodzi Ci o Krawczyka? Zatanczysz ze mna jeszcze raz? Bo nie czaje innej xD

1

@Lola120 Dokładnie, ja czekam na jesien, dosyc mam juz tego lata.

0

@Lola120 Nie mam :) zobaczylem wpis to napisalem odpowiedź. :)

PS. Nie moge spac, bo duszno jest u mnie, zero burzy, susza. :(

0

@Blanco16 To farbe amelinową czeba.. :D

0

@Lola120 Moge Cie przytulic. :)

0

@LeoMessi1994 Koniec internetu xDD

2

1

@Encore Kozak deal.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@klopx Tak to trzask kości Dembele. ;)

A mowilem zeby nie wstawal z łóżka...

0

@Gaucho Dokładnie Ziomek ;)

20

Lenglet kontrakt do 2026 roku xDDDD

Bartomeu zwijaj go razem z Dembele, Cou i Pjaniciem.

0

@Werka7 Lubelskie Weroniko :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?