@Don-Corleone Dokladnie mordko, ale wrzucilem post bo nutka ciekawa, jak będziesz mial czas to przesłuchaj, bo malo się mowi o tym co zaśpiewał i to jest dla mnie smutne :(
@VegetaPolska Erling w tym okienku na pewno nie ruszy sie z Dortmundu, nawet mowil to w wywiadzie ze zostaje w tym roku w Dortmundzie, także nie wiem skąd wytrzasnąłeś to info ze niby ma odejść.
2
@Hubert98 Tu nie chodzi o flow i kawalek, a o temat mordo. :((
2
@Don-Corleone Dokladnie, ludzie są okrutni :(
2
@Don-Corleone Dokladnie mordko, ale wrzucilem post bo nutka ciekawa, jak będziesz mial czas to przesłuchaj, bo malo się mowi o tym co zaśpiewał i to jest dla mnie smutne :(
3
@AntekGriezmann Mi zryla głowę, nie wiem czemu jest tyle ludzi co widzą krzywdzenie dzieci a nie pomogą.
2
@AntekGriezmann To pisz mordko opinie.
0
@LeoMessi1994 hehe gralem i wyłem za malolata :P
3
Tak sobie slucham hip hopu, wjechal Mi fajny utwór, dający do myślenia.
Tutaj do odsłuchu:
Jak możecie to napiszcie co sądzicie.
@Coutinho007 @Lola120 @LeoMessi1994 @lucas/catalan @Don-Corleone @Colon @AntekGriezmann
0
@LeoMessi1994 No a jaak :D lecimyyy :D
0
@lucas/catalan Czaje mordko :)
0
@Jackazz O te właśnie xD
1
@maroon Proste, pegazus mnie wychował jesli chodzi o gierki :))
0
@lucas/catalan Git i fajnoo :))
0
@lucas/catalan Dawaj Karlee wariatke na profil :)) tylko Piersi jej schowaj xDDDD
0
@lucas/catalan Karlee Grey mordko :))
3
@pt9 Zdrówko Mordko :))
https://ibb.co/hgTrj2j
Zdrówko też dla @Coutinho007 @AntekGriezmann @LeoMessi1994
2
@FCBKasza Dokładnie :D
Edit. Az bym pogral :P
3
@FCBKasza To byla gra
https://i.ytimg.com/vi/XWA1oxnaD4Y/sddefault.jpg
Az łezka sie kreci w oku :)
0
@tomek8756 Wódz wieczne pióro..
0
@Jackazz Spoko sprawa, a orientujesz sie czy te zdrapki jeszcze aktualne z tańszymi browarami? :)
1
@Lola120 T-baga tez nie lubialem, chciałem zeby szybko zginął.
Najbardziej uwielbialem Scofielda, Lincolna, Sare i Sucre przede wszystkim :))
3
@AntekGriezmann To widzę gruba impreza :D
2
@LeoMessi1994 Tak od rana :D
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10402768
1
@AntekGriezmann Popita plus Wódeczka ze szklanki :D
1
@GeneralXavi kawalkiem niewielkim szmatki owin srube i wkręć, powinno dac rade i sie solidnie trzymac. :)
0
@cinero1996 hehe xD to jednak zly pomysl xD
0
@KrystianR Zdrówko i Szczęścia na kolejne 10, 20 czy 100 lat :))
1
@Bocheno1 Dzięki i wzajemnie :D
3
Piątek, Piąteczek, Piątunioooo :)))
Udanego Piątku i weekendu mordki wam życzę :))
A tym czasem zwijam do sklepu po piwko :D
https://lh3.googleusercontent.com/proxy/-o7oaA2-JL35l3NGE1EcBRrXjjQYXrtUR7BZAhBE9YXWIEgvT3lwRxueunanLsdpWDULsxs5MAIHw59CBB8_PIhYquA42FK5FEUWxKsUB_wdr2qXIrfw9K0sJ7FPrNKcDI4ojII
0
@cinero1996 Koszulke ulubionego klubu plus wódeczkę. :)
1
@VegetaPolska Erling w tym okienku na pewno nie ruszy sie z Dortmundu, nawet mowil to w wywiadzie ze zostaje w tym roku w Dortmundzie, także nie wiem skąd wytrzasnąłeś to info ze niby ma odejść.