2

@Hubert98 Tu nie chodzi o flow i kawalek, a o temat mordo. :((

2

@Don-Corleone Dokladnie, ludzie są okrutni :(

2

@Don-Corleone Dokladnie mordko, ale wrzucilem post bo nutka ciekawa, jak będziesz mial czas to przesłuchaj, bo malo się mowi o tym co zaśpiewał i to jest dla mnie smutne :(

3

@AntekGriezmann Mi zryla głowę, nie wiem czemu jest tyle ludzi co widzą krzywdzenie dzieci a nie pomogą.

2

@AntekGriezmann To pisz mordko opinie.

0

@LeoMessi1994 hehe gralem i wyłem za malolata :P

3

Tak sobie slucham hip hopu, wjechal Mi fajny utwór, dający do myślenia.

Tutaj do odsłuchu:



Jak możecie to napiszcie co sądzicie.

@Coutinho007 @Lola120 @LeoMessi1994 @lucas/catalan @Don-Corleone @Colon @AntekGriezmann

0

@LeoMessi1994 No a jaak :D lecimyyy :D

0

@lucas/catalan Czaje mordko :)

0

@Jackazz O te właśnie xD

1

@maroon Proste, pegazus mnie wychował jesli chodzi o gierki :))

0

@lucas/catalan Git i fajnoo :))

0

@lucas/catalan Dawaj Karlee wariatke na profil :)) tylko Piersi jej schowaj xDDDD

0

@lucas/catalan Karlee Grey mordko :))

3

2

@FCBKasza Dokładnie :D

Edit. Az bym pogral :P

3

@FCBKasza To byla gra
https://i.ytimg.com/vi/XWA1oxnaD4Y/sddefault.jpg

Az łezka sie kreci w oku :)

0

@tomek8756 Wódz wieczne pióro..

0

@Jackazz Spoko sprawa, a orientujesz sie czy te zdrapki jeszcze aktualne z tańszymi browarami? :)

1

@Lola120 T-baga tez nie lubialem, chciałem zeby szybko zginął.

Najbardziej uwielbialem Scofielda, Lincolna, Sare i Sucre przede wszystkim :))

3

@AntekGriezmann To widzę gruba impreza :D

1

@AntekGriezmann Popita plus Wódeczka ze szklanki :D

1

@GeneralXavi kawalkiem niewielkim szmatki owin srube i wkręć, powinno dac rade i sie solidnie trzymac. :)

0

@cinero1996 hehe xD to jednak zly pomysl xD

0

@KrystianR Zdrówko i Szczęścia na kolejne 10, 20 czy 100 lat :))

1

@Bocheno1 Dzięki i wzajemnie :D

3

Piątek, Piąteczek, Piątunioooo :)))
Udanego Piątku i weekendu mordki wam życzę :))

A tym czasem zwijam do sklepu po piwko :D

https://lh3.googleusercontent.com/proxy/-o7oaA2-JL35l3NGE1EcBRrXjjQYXrtUR7BZAhBE9YXWIEgvT3lwRxueunanLsdpWDULsxs5MAIHw59CBB8_PIhYquA42FK5FEUWxKsUB_wdr2qXIrfw9K0sJ7FPrNKcDI4ojII

0

@cinero1996 Koszulke ulubionego klubu plus wódeczkę. :)

1

@VegetaPolska Erling w tym okienku na pewno nie ruszy sie z Dortmundu, nawet mowil to w wywiadzie ze zostaje w tym roku w Dortmundzie, także nie wiem skąd wytrzasnąłeś to info ze niby ma odejść.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?