5 sierpnia 2021, 21:29
1
Czeski film, nie wiadomo o co chodzi w nim.
5 sierpnia 2021, 20:17
0
No to Messi zrobił pranka Kunowi ;)
5 sierpnia 2021, 10:43
5
@Firestone Jeszcze Lenglet i Umtiti, wtedy nawet 3 szampany będą otwierane :D
5 sierpnia 2021, 10:32
@Kiiciioro *dobrzy mordko. :)
5 sierpnia 2021, 10:12
64
Miralem Pjanić już pożegnał się z niektórymi pracownikami klubu co świadczy o tym, że jego odejście z Barcelony jest nieuchronne‼️[Javi Miguel]
5 sierpnia 2021, 09:42
2
@macio_944 Ja bym Albe zamienil na Gaye. Wtedy by byl sztos, Gaya na LO i Balde do rotacji.
5 sierpnia 2021, 09:38
@Yosemite @macio_944 Sterlinga sie na oglądał. ;)
5 sierpnia 2021, 09:26
3
@LuisSalvano Nie bylo oficjalki, więc nie. :)
4 sierpnia 2021, 20:56
@el_bidinho Griezmann niewidoczny.
4 sierpnia 2021, 20:52
@el_bidinho Araujo top i Depay nawet dobrze.
4 sierpnia 2021, 20:07
4
Lenglet nie wie gdzie jest, kurla chlopa robią jak dziecko.
4 sierpnia 2021, 19:48
Balde niech wchodzi za Albe, Demir za Busiego, Pique za Lengleta i lecimy z tematem.
4 sierpnia 2021, 19:46
22
Araujo top kurla.
4 sierpnia 2021, 19:27
Wkoncu żółtą pokazał.
4 sierpnia 2021, 10:10
@FanBarcy123 Na Polsat Sport News
4 sierpnia 2021, 08:55
11
Ale to będzie piękne, jak w jednym roku Brazylia przegra dwa finały w noge. :))
3 sierpnia 2021, 23:54
@Colon Fasolka po bretonsku i duzo chleba do tego zjadam. :))
3 sierpnia 2021, 20:04
@AntekGriezmann Myślałem ze dalej jesteś w Bułgarii. :))
3 sierpnia 2021, 20:00
@LeoMessi1994 Ja dziś Rambo 5 części skosze :))
3 sierpnia 2021, 19:59
@AntekGriezmann Kozak mordeczko, milego i udanego wypoczynku życzę. :)
3 sierpnia 2021, 19:52
@Pawel13sz Spoko luzik, grzeczniej proszę następnym razem, bo spiąłeś gacie w huk. :)@IronSanHybrid Sprawdziłem tylko te premium polsat i nie bylo, to stwierdziłem ze nie ma, a jak jest to luz. :)
3 sierpnia 2021, 19:24
@marcin205 Nie ma, niestety.
1 sierpnia 2021, 20:56
@lucas/catalan Karlee Grey Sliczna jest :)
1 sierpnia 2021, 19:19
@LeoMessi1994 hahahaha
31 lipca 2021, 10:22
@LeoMessi1994 Spoko :))
31 lipca 2021, 03:26
@Bocheno1 buuum hahaha, mordo coś Cie nie ma xD
31 lipca 2021, 00:28
@LeoMessi1994 Tu nie chodzi mordo o wyjatki a o temat.
31 lipca 2021, 00:18
@Coutinho007 Mega utwór, oby więcej takich, zeby dawało do myślenia.
30 lipca 2021, 23:27
@lucas/catalan Okej.
30 lipca 2021, 23:15
@Hubert98 Rosumiem, a ja właśnie odwrotnie mordko. :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Czeski film, nie wiadomo o co chodzi w nim.
0
No to Messi zrobił pranka Kunowi ;)
5
@Firestone Jeszcze Lenglet i Umtiti, wtedy nawet 3 szampany będą otwierane :D
1
@Kiiciioro *dobrzy mordko. :)
64
Miralem Pjanić już pożegnał się z niektórymi pracownikami klubu co świadczy o tym, że jego odejście z Barcelony jest nieuchronne‼️
[Javi Miguel]
2
@macio_944 Ja bym Albe zamienil na Gaye. Wtedy by byl sztos, Gaya na LO i Balde do rotacji.
2
@Yosemite @macio_944 Sterlinga sie na oglądał. ;)
3
@LuisSalvano Nie bylo oficjalki, więc nie. :)
1
@el_bidinho Griezmann niewidoczny.
1
@el_bidinho Araujo top i Depay nawet dobrze.
4
Lenglet nie wie gdzie jest, kurla chlopa robią jak dziecko.
1
Balde niech wchodzi za Albe, Demir za Busiego, Pique za Lengleta i lecimy z tematem.
22
Araujo top kurla.
0
Wkoncu żółtą pokazał.
2
@FanBarcy123 Na Polsat Sport News
11
Ale to będzie piękne, jak w jednym roku Brazylia przegra dwa finały w noge. :))
0
@Colon Fasolka po bretonsku i duzo chleba do tego zjadam. :))
1
@AntekGriezmann Myślałem ze dalej jesteś w Bułgarii. :))
0
@LeoMessi1994 Ja dziś Rambo 5 części skosze :))
1
@AntekGriezmann Kozak mordeczko, milego i udanego wypoczynku życzę. :)
2
@Pawel13sz Spoko luzik, grzeczniej proszę następnym razem, bo spiąłeś gacie w huk. :)
@IronSanHybrid Sprawdziłem tylko te premium polsat i nie bylo, to stwierdziłem ze nie ma, a jak jest to luz. :)
0
@marcin205 Nie ma, niestety.
1
@lucas/catalan Karlee Grey Sliczna jest :)
0
@LeoMessi1994 hahahaha
0
@LeoMessi1994 Spoko :))
1
@Bocheno1 buuum hahaha, mordo coś Cie nie ma xD
1
@LeoMessi1994 Tu nie chodzi mordo o wyjatki a o temat.
1
@Coutinho007 Mega utwór, oby więcej takich, zeby dawało do myślenia.
0
@lucas/catalan Okej.
1
@Hubert98 Rosumiem, a ja właśnie odwrotnie mordko. :)