7 sierpnia 2021, 00:12
2
@DaPidejpi Pięknie napisane.
7 sierpnia 2021, 00:10
3
@LuisSalvano Piękne Słowa.
6 sierpnia 2021, 23:59
1
@Fabik87 :'(((((
6 sierpnia 2021, 23:43
0
@Colon Dokładnie.
6 sierpnia 2021, 23:37
@Colon Czekamy! Pozamiataj tam @Don-Corleone
@don'T.R.I.P.e Czaje :/
6 sierpnia 2021, 23:29
@PatrychoO 11 Havertzow xDDDD
6 sierpnia 2021, 23:15
@ptrx Ja bede oglądał Barce i kibicował Barcelonie bo to klub któremu kibicuje naście lat, ale PSG będę oglądał bo mają ciekawą kapele w ataku. Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę Ziomeczku. :)
6 sierpnia 2021, 23:12
@TheNekro94 Zgadzam sie z Tym co napisales, dobrze ze wrociles na Ramble. :)
6 sierpnia 2021, 22:40
@PatrychoO Nie zadzieraj z Tebasem, na zywo w Spain. ;)
6 sierpnia 2021, 22:34
24
Kolejna legenda żegna Messiego. ;)https://i.pinimg.com/originals/14/c7/36/14c7366f882e48268d1f639ddb9db7c6.gif
6 sierpnia 2021, 22:29
@lucas/catalan Dokładnie :))
6 sierpnia 2021, 22:27
W PSG we trzech staną do karnego i do wolnych, papier kamien i nozyce kto wykona wolny czy karny. xD
6 sierpnia 2021, 22:14
@lucas/catalan Prześladuje mnie ta twoja Karlee Grey z profilowego w myślach xD
6 sierpnia 2021, 22:11
Laporta wyciąłeś kurze złote jaja xD
6 sierpnia 2021, 22:09
@kamil9040 numery lottoo dawaj.
6 sierpnia 2021, 22:05
@LukaszFan Do somsiada czytaj Atletyko.
6 sierpnia 2021, 22:03
@ronni37 bede ogladal Kochana Barce i PSG patrzeć jak radzi sobie Leo :)
6 sierpnia 2021, 21:58
@DLFCB Piękne czasy. :)
6 sierpnia 2021, 21:56
@Barca1992 Sorry ze nie pod temat ale Sliczna Niunia na profilowym. :))
6 sierpnia 2021, 21:39
Visca El Barca!! Kuman pokaz ze masz jajca i dawaj grac młodym, tylko tyle wymagam. Vamooos Barco!!!
6 sierpnia 2021, 21:37
Od 2015 roku czarna seria sie zaczęła.. :(((
6 sierpnia 2021, 21:36
@Pawel13sz i frytki z colą do tego.
6 sierpnia 2021, 21:31
@LeoMessi1994 To Fake mordko podobno, takze bądźmy dobrej myśli. :)
6 sierpnia 2021, 21:28
@LeoMessi1994 Mordko będzie Aguero, Ansu, Memphisto i Griez bo Mokebe nie wliczam xD
@Coutinho007 Dzięki mordko :)@AntekGriezmann to elegancko, milego grania życzę. :))
6 sierpnia 2021, 21:23
4
Co Wy tu zamulacie, rozkrecamy impreze, zdrowko mordki!!@Coutinho007 @AntekGriezmann @LeoMessi1994 @Don-Corleone @lucas/catalan @koksik2700
6 sierpnia 2021, 21:18
@agaFCB @dawo17 Ogórkowy. :D
6 sierpnia 2021, 21:08
@Encore Na pewno, jak dwojke bedzie robil. ;)
6 sierpnia 2021, 21:06
@Breakdrowser Dokładnie.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
@DaPidejpi Pięknie napisane.
3
@LuisSalvano Piękne Słowa.
1
@Fabik87 :'(((((
0
@Colon Dokładnie.
2
@Colon Czekamy! Pozamiataj tam @Don-Corleone
0
@don'T.R.I.P.e Czaje :/
1
@PatrychoO 11 Havertzow xDDDD
3
@ptrx Ja bede oglądał Barce i kibicował Barcelonie bo to klub któremu kibicuje naście lat, ale PSG będę oglądał bo mają ciekawą kapele w ataku. Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę Ziomeczku. :)
2
@TheNekro94 Zgadzam sie z Tym co napisales, dobrze ze wrociles na Ramble. :)
1
@PatrychoO Nie zadzieraj z Tebasem, na zywo w Spain. ;)
24
Kolejna legenda żegna Messiego. ;)
https://i.pinimg.com/originals/14/c7/36/14c7366f882e48268d1f639ddb9db7c6.gif
0
@lucas/catalan Dokładnie :))
2
W PSG we trzech staną do karnego i do wolnych, papier kamien i nozyce kto wykona wolny czy karny. xD
0
@lucas/catalan Prześladuje mnie ta twoja Karlee Grey z profilowego w myślach xD
1
Laporta wyciąłeś kurze złote jaja xD
1
@kamil9040 numery lottoo dawaj.
0
@LukaszFan Do somsiada czytaj Atletyko.
2
@ronni37 bede ogladal Kochana Barce i PSG patrzeć jak radzi sobie Leo :)
1
@DLFCB Piękne czasy. :)
2
@Barca1992 Sorry ze nie pod temat ale Sliczna Niunia na profilowym. :))
3
Visca El Barca!! Kuman pokaz ze masz jajca i dawaj grac młodym, tylko tyle wymagam. Vamooos Barco!!!
3
Od 2015 roku czarna seria sie zaczęła.. :(((
2
@Pawel13sz i frytki z colą do tego.
0
@LeoMessi1994 To Fake mordko podobno, takze bądźmy dobrej myśli. :)
0
@LeoMessi1994 Mordko będzie Aguero, Ansu, Memphisto i Griez bo Mokebe nie wliczam xD
2
@Coutinho007 Dzięki mordko :)
@AntekGriezmann to elegancko, milego grania życzę. :))
4
Co Wy tu zamulacie, rozkrecamy impreze, zdrowko mordki!!
@Coutinho007 @AntekGriezmann @LeoMessi1994 @Don-Corleone @lucas/catalan @koksik2700
1
@agaFCB @dawo17 Ogórkowy. :D
0
@Encore Na pewno, jak dwojke bedzie robil. ;)
0
@Breakdrowser Dokładnie.