@JimMorrisonFCB w poglady jego to wbijam kora, tak samo w innych użytkowników bo kazdy ma inne, teraz zes wyjechal o poglądach a ja nawet nie poruszalem tego tematu. Wpisz co znaczy Persyflaż to skumasz ocb. Czesto uzytkownikow bierze pod ha zeby bana dostali, a w poglady nie wnikam.
2
@HiddenDevil Trybuny.
1
@daniel32778 Ktos z Francji byl.
@kaamil1910 dokładnie :P
2
@Barca1922 Jak go kupisz ziomek to luz, ile placisz? :D
0
@Gaucho Moze i było, nie da sie zyc, ja nie wiem jak w afryce żyją.
4
Lenglet powiedział zainteresowanym nim klubom, że nie planuje opuszczać Barcelony.
[@samuelmarsden]
Brechta xD
1
@Werka7 Duszno i porno.
Edit. Nie da sie wytrzymac przez pogode u mnie, w południe 39stopni termometr pokazywal. :/ teraz 31. :((
1
@Lola120 Dokładnie :(( burza porządna by się przydała.
2
@pauletaa To wez tam na Lubelskie przesuń zeby walnęło porządnie, bo nie da sie wyczymac :((
1
@Coutinho007 Jeszcze zeby Bartek widzial kto to Sancho, to bedzie dobrze xD On lepiej niech Dembele odkupuje do ogrodu. :D
0
@SkilledHydra16 5 lat normalnie.
4
@PatrychoO Maja dopłacić 20mln z tego co wyczytałem.
24
@Mathew86 Bartomeu właśnie do tego doprowadził, ze Barca musi zawodnikow oddawac za paczke fajek.
3
@kewin skomentuje to tak xD
2
@IronSanHybrid Nie ma za co, ja drugi raz bede zaczynal Wieska bo zwalilem zakonczenie z Ciri xD
3
@IronSanHybrid Tak, narzędziami albo u kowala.
1
@cat_r37 Jak jest w szpitalu to malo.
3 lata na l4 xDDDD
3
@Wiktoria13 Okienko jeszcze sie nie skonczylo takze spokojnie tam.
2
@FC1899Barca 1. Messi, 2. Lewy, 3. Kante
3
@AntekGriezmann a to bierz ultimate edycje, ja jeszcze czekam na Pesa bo może byc kozacki. :)
3
@AntekGriezmann Jak grasz kariere to standardowa edycje, a jak grasz ultimate team to wiadomka ze wezmiesz edycje ultimate. :)
1
@Persyfl Nie oznaczaj mnie tyle.
2
@TridenteMSN Ten kto ma wiedzieć ten wie, tyle.
0
@Persyfl Bez odbioru.
2
@Persyfl Dobra, kończę dyskusje, nie chce mi sie odpisywac Tobie.
Przykładów nie muszę podawac, większość użytkowników wie o co chodzi.
1
@Persyfl Chlopie wczesniej nie mialem konta, sledzie ramble i wiem co sie dzieje. A bana za co mam dostać niby?
Edit. Czy ktoś musi sledzic Ramble zeby miec konto? Zadaj sobie to pytanie i odpowiedz sam.
2
@Persyfl Za jakie multikonta? Jak to moje pierwsze konto. Chlopie najwyraźniej masz coś z mózgiem. Nie pozdrawiam, bez odbioru.
1
@JimMorrisonFCB Mordo ja napisałem tylko zeby sie nie dali zrobic w konia, tyle z mojej strony.
2
@macio_944 Luz mordo, ja tez humor dobry, spijam piwko i czytam co na rambli sie dzieje. :)
1
@JimMorrisonFCB w poglady jego to wbijam kora, tak samo w innych użytkowników bo kazdy ma inne, teraz zes wyjechal o poglądach a ja nawet nie poruszalem tego tematu. Wpisz co znaczy Persyflaż to skumasz ocb. Czesto uzytkownikow bierze pod ha zeby bana dostali, a w poglady nie wnikam.
1
@macio_944 Czemu spiski? Do Ciebie nie mam nic, wiec powinieneś odbic.