2

@HiddenDevil Trybuny.

1

@daniel32778 Ktos z Francji byl.

@kaamil1910 dokładnie :P

2

@Barca1922 Jak go kupisz ziomek to luz, ile placisz? :D

0

@Gaucho Moze i było, nie da sie zyc, ja nie wiem jak w afryce żyją.

4

Lenglet powiedział zainteresowanym nim klubom, że nie planuje opuszczać Barcelony.
[@samuelmarsden]

Brechta xD

1

@Werka7 Duszno i porno.

Edit. Nie da sie wytrzymac przez pogode u mnie, w południe 39stopni termometr pokazywal. :/ teraz 31. :((

1

@Lola120 Dokładnie :(( burza porządna by się przydała.

2

@pauletaa To wez tam na Lubelskie przesuń zeby walnęło porządnie, bo nie da sie wyczymac :((

1

@Coutinho007 Jeszcze zeby Bartek widzial kto to Sancho, to bedzie dobrze xD On lepiej niech Dembele odkupuje do ogrodu. :D

0

@SkilledHydra16 5 lat normalnie.

4

@PatrychoO Maja dopłacić 20mln z tego co wyczytałem.

24

@Mathew86 Bartomeu właśnie do tego doprowadził, ze Barca musi zawodnikow oddawac za paczke fajek.

3

@kewin skomentuje to tak xD

2

@IronSanHybrid Nie ma za co, ja drugi raz bede zaczynal Wieska bo zwalilem zakonczenie z Ciri xD

3

@IronSanHybrid Tak, narzędziami albo u kowala.

1

@cat_r37 Jak jest w szpitalu to malo.

3 lata na l4 xDDDD

3

@Wiktoria13 Okienko jeszcze sie nie skonczylo takze spokojnie tam.

2

@FC1899Barca 1. Messi, 2. Lewy, 3. Kante

3

@AntekGriezmann a to bierz ultimate edycje, ja jeszcze czekam na Pesa bo może byc kozacki. :)

3

@AntekGriezmann Jak grasz kariere to standardowa edycje, a jak grasz ultimate team to wiadomka ze wezmiesz edycje ultimate. :)

1

@Persyfl Nie oznaczaj mnie tyle.

2

@TridenteMSN Ten kto ma wiedzieć ten wie, tyle.

0

@Persyfl Bez odbioru.

2

@Persyfl Dobra, kończę dyskusje, nie chce mi sie odpisywac Tobie.
Przykładów nie muszę podawac, większość użytkowników wie o co chodzi.

1

@Persyfl Chlopie wczesniej nie mialem konta, sledzie ramble i wiem co sie dzieje. A bana za co mam dostać niby?

Edit. Czy ktoś musi sledzic Ramble zeby miec konto? Zadaj sobie to pytanie i odpowiedz sam.

2

@Persyfl Za jakie multikonta? Jak to moje pierwsze konto. Chlopie najwyraźniej masz coś z mózgiem. Nie pozdrawiam, bez odbioru.

1

@JimMorrisonFCB Mordo ja napisałem tylko zeby sie nie dali zrobic w konia, tyle z mojej strony.

2

@macio_944 Luz mordo, ja tez humor dobry, spijam piwko i czytam co na rambli sie dzieje. :)

1

@JimMorrisonFCB w poglady jego to wbijam kora, tak samo w innych użytkowników bo kazdy ma inne, teraz zes wyjechal o poglądach a ja nawet nie poruszalem tego tematu. Wpisz co znaczy Persyflaż to skumasz ocb. Czesto uzytkownikow bierze pod ha zeby bana dostali, a w poglady nie wnikam.

1

@macio_944 Czemu spiski? Do Ciebie nie mam nic, wiec powinieneś odbic.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?