13 lipca 2021, 21:48
2
@JimMorrisonFCB Mordo go znam jak własną kieszen, widze co pisze, czesto użytkowników bierze pod ha. Także napisalem zeby nie dali sie nabrac.
13 lipca 2021, 21:44
1
@Persyfl Tak se mozesz pisac sam ze soba, chcesz zeby ktos linka wstawil i bana dostal, chlopie nie ze mna te numery.
13 lipca 2021, 21:37
4
@Persyfl Nie dajcie sie nabrac w jego pisanie. Po nicku powinniście skumac.
13 lipca 2021, 20:26
0
@LeoMessi1994 Adama. :)
13 lipca 2021, 19:06
9
@Maciasek Kozak. :)
13 lipca 2021, 18:51
@MichalZZZ hahahaha xDDDD czyli dobrze myslalem xDDDD
13 lipca 2021, 18:49
@MichalZZZ Kubota to są klapki mordo :D
13 lipca 2021, 00:19
@LeoMessi1994 Spoko. :)
13 lipca 2021, 00:12
@LeoMessi1994 Jak on gral w filmach przed kiepskimi :) od 92 roku jedzie.
13 lipca 2021, 00:08
5
Nocna zmiana obecna?Kto się pucuje? Które cele?
13 lipca 2021, 00:05
@LeoMessi1994 To po co bral taka role na dlugi okres czasu? Chodzi Mi o Waldka?
12 lipca 2021, 23:56
@pt9 Dokładnie. :(
12 lipca 2021, 23:55
@LeoMessi1994 Twój post zabrzmiał inaczej.Edit. Jak napisal @maroon ze Waldus z Kiepskich mial rolę długa a nie jak Piotrek jeden odcinek, dla mnie szydzenie z ludzi jest chore.
12 lipca 2021, 23:48
@LeoMessi1994 Nie smieszkuje z takich rzeczy. Chlopak zmarl przez szydzenie z niego. Troche szacunku.
12 lipca 2021, 23:41
@fcbarcafan19 Mi chodzi tylko o to ze w Pes lubie to ze w nieskończoność mozna grac Ziomek. :)
12 lipca 2021, 23:32
@fcbarcafan19 Moj ziomek dzis dobil, szkoda ze nie da się grać jak w Pesie. :))
12 lipca 2021, 23:19
Dopiero teraz się dowiedziałem o smierci tego chlopaka, szkoda chlopa.https://www.eska.pl/hotplota/news/piotr-wanko-z-pamietnikow-z-wakacji-nie-zyje-nie-wytrzymal-presji-po-miesnym-jezu-aa-kNqJ-PbHz-oLQt.html
12 lipca 2021, 23:01
@fcbarcafan19 Dla mnie kozak jest tryb kariery w Pesie, podoba Mi się ze mozna grac nieskończenie, w fifa 2021 gra się tylko do 2035roku i koniec gry.
12 lipca 2021, 22:09
@MRE Ja od Pesa 5 :)
12 lipca 2021, 22:05
@hayek Ja zawsze gram tryb kariery i znam wielu ludzi co tez graja.Edit. Mnie tryb online nie jara chyba ze z kumplem to luz a tako ulitmate team dno.
12 lipca 2021, 22:00
Taka rokmina luźna, chcialbym Pesa 2022 po polsku a na mikro Wolskiego, wtedy na ps4 wgrywam patcha z licencjami i gram jak krol, wtedy fifa w Polsce by byla odstawiana.
12 lipca 2021, 21:36
@Lola120 A prosze :))) Edit. Cala przyjemność po mojej stronie. :))
12 lipca 2021, 21:16
@gumaz podbiłbym do @Lola120 :**
12 lipca 2021, 19:58
@kaamil1910 Juz odpisales, nie zaklamuj rzeczywistości bo zostaniesz zwinięty w dywan.
12 lipca 2021, 19:55
@kaamil1910 Chlopie idz spac, sen dobrze Ci zrobi.
12 lipca 2021, 18:39
@xVENUMx To ja tak samo mordko :P
12 lipca 2021, 14:38
@Shapiro Ta grafika jest kozak, piękna i zarazem wzruszająca. https://ibb.co/PFt05CV @JimMorrisonFCB
12 lipca 2021, 12:16
@AlicjaFCB Co to za niedoklep mózgowy?
12 lipca 2021, 11:29
@Encore Top 1 to jest Neymar, Top 2 Cristiano a Top 3 Sterling w nurkowaniu.
12 lipca 2021, 10:03
15
G. O. A. TGracias Leoo!!!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
@JimMorrisonFCB Mordo go znam jak własną kieszen, widze co pisze, czesto użytkowników bierze pod ha. Także napisalem zeby nie dali sie nabrac.
1
@Persyfl Tak se mozesz pisac sam ze soba, chcesz zeby ktos linka wstawil i bana dostal, chlopie nie ze mna te numery.
4
@Persyfl Nie dajcie sie nabrac w jego pisanie. Po nicku powinniście skumac.
0
@LeoMessi1994 Adama. :)
9
@Maciasek Kozak. :)
1
@MichalZZZ hahahaha xDDDD czyli dobrze myslalem xDDDD
0
@MichalZZZ Kubota to są klapki mordo :D
1
@LeoMessi1994 Spoko. :)
1
@LeoMessi1994 Jak on gral w filmach przed kiepskimi :) od 92 roku jedzie.
5
Nocna zmiana obecna?
Kto się pucuje?
Które cele?
1
@LeoMessi1994 To po co bral taka role na dlugi okres czasu? Chodzi Mi o Waldka?
1
@pt9 Dokładnie. :(
1
@LeoMessi1994 Twój post zabrzmiał inaczej.
Edit. Jak napisal @maroon ze Waldus z Kiepskich mial rolę długa a nie jak Piotrek jeden odcinek, dla mnie szydzenie z ludzi jest chore.
1
@LeoMessi1994 Nie smieszkuje z takich rzeczy. Chlopak zmarl przez szydzenie z niego. Troche szacunku.
1
@fcbarcafan19 Mi chodzi tylko o to ze w Pes lubie to ze w nieskończoność mozna grac Ziomek. :)
0
@fcbarcafan19 Moj ziomek dzis dobil, szkoda ze nie da się grać jak w Pesie. :))
1
Dopiero teraz się dowiedziałem o smierci tego chlopaka, szkoda chlopa.
https://www.eska.pl/hotplota/news/piotr-wanko-z-pamietnikow-z-wakacji-nie-zyje-nie-wytrzymal-presji-po-miesnym-jezu-aa-kNqJ-PbHz-oLQt.html
1
@fcbarcafan19 Dla mnie kozak jest tryb kariery w Pesie, podoba Mi się ze mozna grac nieskończenie, w fifa 2021 gra się tylko do 2035roku i koniec gry.
0
@MRE Ja od Pesa 5 :)
5
@hayek Ja zawsze gram tryb kariery i znam wielu ludzi co tez graja.
Edit. Mnie tryb online nie jara chyba ze z kumplem to luz a tako ulitmate team dno.
1
Taka rokmina luźna, chcialbym Pesa 2022 po polsku a na mikro Wolskiego, wtedy na ps4 wgrywam patcha z licencjami i gram jak krol, wtedy fifa w Polsce by byla odstawiana.
2
@Lola120 A prosze :))) Edit. Cala przyjemność po mojej stronie. :))
1
@gumaz podbiłbym do @Lola120 :**
2
@kaamil1910 Juz odpisales, nie zaklamuj rzeczywistości bo zostaniesz zwinięty w dywan.
1
@kaamil1910 Chlopie idz spac, sen dobrze Ci zrobi.
0
@xVENUMx To ja tak samo mordko :P
4
@Shapiro Ta grafika jest kozak, piękna i zarazem wzruszająca.
https://ibb.co/PFt05CV
@JimMorrisonFCB
0
@AlicjaFCB Co to za niedoklep mózgowy?
1
@Encore Top 1 to jest Neymar, Top 2 Cristiano a Top 3 Sterling w nurkowaniu.
15
G. O. A. T
Gracias Leoo!!!