2

@JimMorrisonFCB Mordo go znam jak własną kieszen, widze co pisze, czesto użytkowników bierze pod ha. Także napisalem zeby nie dali sie nabrac.

1

@Persyfl Tak se mozesz pisac sam ze soba, chcesz zeby ktos linka wstawil i bana dostal, chlopie nie ze mna te numery.

4

@Persyfl Nie dajcie sie nabrac w jego pisanie. Po nicku powinniście skumac.

0

@LeoMessi1994 Adama. :)

9

@Maciasek Kozak. :)

1

@MichalZZZ hahahaha xDDDD czyli dobrze myslalem xDDDD

0

@MichalZZZ Kubota to są klapki mordo :D

1

@LeoMessi1994 Spoko. :)

1

@LeoMessi1994 Jak on gral w filmach przed kiepskimi :) od 92 roku jedzie.

5

Nocna zmiana obecna?
Kto się pucuje?
Które cele?

1

@LeoMessi1994 To po co bral taka role na dlugi okres czasu? Chodzi Mi o Waldka?

1

@pt9 Dokładnie. :(

1

@LeoMessi1994 Twój post zabrzmiał inaczej.

Edit. Jak napisal @maroon ze Waldus z Kiepskich mial rolę długa a nie jak Piotrek jeden odcinek, dla mnie szydzenie z ludzi jest chore.

1

@LeoMessi1994 Nie smieszkuje z takich rzeczy. Chlopak zmarl przez szydzenie z niego. Troche szacunku.

1

@fcbarcafan19 Mi chodzi tylko o to ze w Pes lubie to ze w nieskończoność mozna grac Ziomek. :)

0

@fcbarcafan19 Moj ziomek dzis dobil, szkoda ze nie da się grać jak w Pesie. :))

1

1

@fcbarcafan19 Dla mnie kozak jest tryb kariery w Pesie, podoba Mi się ze mozna grac nieskończenie, w fifa 2021 gra się tylko do 2035roku i koniec gry.

0

@MRE Ja od Pesa 5 :)

5

@hayek Ja zawsze gram tryb kariery i znam wielu ludzi co tez graja.

Edit. Mnie tryb online nie jara chyba ze z kumplem to luz a tako ulitmate team dno.

1

Taka rokmina luźna, chcialbym Pesa 2022 po polsku a na mikro Wolskiego, wtedy na ps4 wgrywam patcha z licencjami i gram jak krol, wtedy fifa w Polsce by byla odstawiana.

2

@Lola120 A prosze :))) Edit. Cala przyjemność po mojej stronie. :))

1

@gumaz podbiłbym do @Lola120 :**

2

@kaamil1910 Juz odpisales, nie zaklamuj rzeczywistości bo zostaniesz zwinięty w dywan.

1

@kaamil1910 Chlopie idz spac, sen dobrze Ci zrobi.

0

@xVENUMx To ja tak samo mordko :P

4

@Shapiro Ta grafika jest kozak, piękna i zarazem wzruszająca.
https://ibb.co/PFt05CV

@JimMorrisonFCB

0

@AlicjaFCB Co to za niedoklep mózgowy?

1

@Encore Top 1 to jest Neymar, Top 2 Cristiano a Top 3 Sterling w nurkowaniu.

15

G. O. A. T
Gracias Leoo!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?