3

@Borneo ale ja nie o tym czy dobrze zrobił czy źle tylko o tym że według żydowskiego ministra machanie flagą to podżeganie do nienawiści przeciwko Izraelowi

8

Czyli machanie flagą Palestyny, która nie jest zakazana jak np flagi że swastykami czy inne podobne, jest podżeganiem do nienawiści przeciw Izraelowi? Nie wiem co oni tam palą ale chętnie spróboje

0

@platki_owsiane niby racja chociaż z drugiej strony wolna Katalonia to temat który dotyczy ich bezpośrednio

0

Ja rozumiem obie strony. Flicku nie lubi mieszania sportu z polityką i chodzi mi o sport a z drugiej młody może wkoncu publicznie zamanifestować poglądy /poparcie bo to klub organizuje więc liga raczej za samą flagę nie ma za co się przyczepić

1

@szyna192 właśnie cos mi się nie zgadzało z tym Cancelo tez wydaje mi się że to Fermin zrobił to dosrodkowanie

0

@MateuszDoniec jeszcze w rezerwowyvh jest wpisany

5

@MagdJanko i zakaz stadionowy dla Legii

0

@fcbmaro dokładnie Pepe Rudiger Ramos to osobna kategoria

19

To jest rezerwowy do tego się nadaje co pokazał zeszły sezon. Robienie z niego na siłę zawodnika pierwszej 11 to do strzał w stopę. Warto przedłużyc jeśli rola pierwszego zamiennika w ataku mu odpowiada

7

@Danielsiwy8 kolego wszedłem żeby przeczytać wypowiedź Mou o powrocie do Realu. Ale nie ma tu takiej wypowiedzi mimo że tytuł jasno sugeruje. Więc wytłumacz mi jak miałem nie czytać coś co już przeczytane

4

No i gdzie to odniesienie do RM? Kolejny dupoartykul dla klików

0

@Rupert_Haubica a ty wiesz że praktycznie żaden transfer( chodzi mi o te za duuze pieniądze) nie jest płacony w całości?

3

A czy Deco to dziecko z podstawówki? "Alemany cię sprowadził więc cię lubi a ja nie lubię jego więc nie lubię ciebie" wątpię żeby tak myślał.

3

@kanver_ a ty widziałeś jego mecze? To znaczy te ochłapy które Flick mu dał pokopać ? Chłopak zawsze grał minimum przyzwoicie a jest bez rytmu meczowego bo ten to ostatni raz to miał chyba w Kopenhadze

0

@directedbyfcb a kto to ten Reguła? Będzie coś z niego ?

1

@Marcelinho132 ehhh gdzie te czasy gdy nasze rezerwy były w czołówce drugiej ligi? Pamiętam że Nolito nie przebił się u nas i poszedł chyba do City praktycznie z Barcy B i dawał tam rade

0

@Lordzi bo więcej spotkań = więcej kasy, chociaż ja się zgadzam z tobą

0

@catalanian09 jak był mundial u ruskich gdy trwała już agresja na Krym, to myślisz że USA ktoś ruszy?

1

@wyrek wiadomo stał niewinny i spokojny a instruktor zastrzelił biednego chłopaka, a w kryminałach dobre chłopaki siedzą za niewinność. Bardzo dobrze zrobił swojego życia trzeba bronić, szkoda że tylko jeden worek wyrzucił .

2

@kubix05 Dokopanie ruskim w każdej dyscyplinie daje radość, ale że wygraliśmy w hokeja to nie wiedziałem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Oster273727 Erling haaland

0

@marcin62 też mam ten problem

0

@noface hahaha też o tym pomyślałem

2

@kamyk_23 z tymi Anglikami coś jest nie tak wielu z nich zalicza duże zjazdy nie wiem dlaczego ale wielu można by wymienić

0

@hyzar ja tak mam z Kamińskim

1

@gregory614 xd(znaki)

7

@Wojtek84 bez przesady Rapha u nas ma pierwszy taki sezon. A olmo chyba w całej karierze nie miał sezonu bez kontuzji

3

@Adam065 pewnie zejdą w 88 min i łysy powie że przecież oszczędzał naszych zawodników

0

Ja rozumiem że można Oskara dać na ławę ale w takim razie dlaczego gra rózga? Urban widzę już ma odlot

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?