7

Anglik na ławę rapha na lewe skrzydło yamal na środek i niech wejdzie Roony na prawą strone

0

@novy1899 na arenie międzynarodowej to akurat Barca nie ratuje honoru nikogo. (z wyjątkiem zeszłego sezonu)

0

@Czyhrynski Stoch albo Simon Amman

29

Płonie łęcina i szumi rdeest

0

@Kitek1640 oj tam kebaba zje to mu się lepiej zrobi

3

Płonie łęcina i szumi rdeest...

0

@Azazel_Pazuzu szczerze za 80mln niech go biorą.

0

Tiaaa, szkoda że sens i szczerość wypowiedzi dorównywał jej "urodzie"

0

@Pawlak1992 świetne fikołki logiczne kolego naprawdę świetne

1

@krzak82 igrzysk a nie olimpiady. Pozatympełnazgoda

2

Półtora godziny do granicy. Moja część trasy oddalona, można delektować się myślą że coraz bliżej Polski a do tego wieczorem meczyk

1

@FcPortoFan1999 no dokładnie ale tutaj to więcej monterki niż samej ciesielki. No nic odwalić swoje wrócić do domu bezpiecznie bo mam ponad 1000km i będzie super

0

Takie szczęście mnie dosięgnęło że aż się nim podzielę. Z dekady zjeżdżam dzień wcześniej do Polski czyli dzisaj, pod dwóch tygodniach niby różnicy nie robi ale jakoś tak lżej człowiekowi aż się chce iść na budowę.

0

@Derpowsky ten Uszatek co na dzień dobry machnął się i nie trafił w piłkę pod własnym polem karnym?

0

@Toretto ty oglądasz inny mecz? Czy nigdy nie grałeś w piłkę?

0

@ali3gator to fakt ale serce może nie wytrzymać

2

Grywa ktoś w szachy? Szukam kogoś z kim mogę się podszkolić bo póki co ledwo wbiłem 220 na chess.com . Pochłonęła mnie ta gra, idealna do umilania przeziębienia.

0

@bary trudno się mówi nie ich wina że u nas szpital. W drugą stronę działa to samo zawsze mam pełną satysfakcję po wygranej z RM nawet jak brakuje u nich ważnych graczy.

0

@prodigy święte słowa

1

@krissu8 z takim scierwem można tylko czekać i uważać żeby się nie odwodnić w najgorszym wypadku do szpitala niech dadzą kroplówki

1

@Rupert_Haubica Flicka chcesz żegnać? Trzymajcie mnie bo mam zawał

0

@cchesterr43 UJ tam z Litwinami

0

@partymaker skoro im to nie przeszkadza na miejscu, co obchodzi ciebie w PL?

0

@Stinger_ Afganistan chętnie bym zobaczył. To nie jest czepianie się tylko trzymanie faktów. Narodowosci się nie wybiera tylko się dziedziczy i nie ma co się napinać kolego.

0

@zadafcb serio ktoś to ogląda ?

0

@Czyhrynski dlatego ja od tygodnia jestem bezrobotny i nie na problemu:D Ale za tydzień w poniedziałek pewnie będe myślał podobnie do ciebie

0

@Stinger_ czyli jakby moja mama urodziła mnie w Chinach to ja byłbym chińczykiem? Nie byłbym Polakiem urodzonym w chinach

0

@Zoker dodajmy że to miało być śmieszne jak za takiego piłkarza 40mln

5

Wczoraj dostałem wcześniejszy prezent na dzień chłopaka,koszulke Fermina, z zeszłego sezonu. Jeden z moich ulubionych zawodników, oby został tu jak najdłużej.

0

@Herato a ilu z nich to faktycznie Francuzi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?