LjakRoberciik
Dołączył/a: październik 2022
OKOLICE PUERTO RICO
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Anglik na ławę rapha na lewe skrzydło yamal na środek i niech wejdzie Roony na prawą strone
0
@novy1899 na arenie międzynarodowej to akurat Barca nie ratuje honoru nikogo. (z wyjątkiem zeszłego sezonu)
0
@Czyhrynski Stoch albo Simon Amman
29
Płonie łęcina i szumi rdeest
0
@Kitek1640 oj tam kebaba zje to mu się lepiej zrobi
3
Płonie łęcina i szumi rdeest...
0
@Azazel_Pazuzu szczerze za 80mln niech go biorą.
0
Tiaaa, szkoda że sens i szczerość wypowiedzi dorównywał jej "urodzie"
0
@Pawlak1992 świetne fikołki logiczne kolego naprawdę świetne
1
@krzak82 igrzysk a nie olimpiady. Pozatympełnazgoda
2
Półtora godziny do granicy. Moja część trasy oddalona, można delektować się myślą że coraz bliżej Polski a do tego wieczorem meczyk
1
@FcPortoFan1999 no dokładnie ale tutaj to więcej monterki niż samej ciesielki. No nic odwalić swoje wrócić do domu bezpiecznie bo mam ponad 1000km i będzie super
0
Takie szczęście mnie dosięgnęło że aż się nim podzielę. Z dekady zjeżdżam dzień wcześniej do Polski czyli dzisaj, pod dwóch tygodniach niby różnicy nie robi ale jakoś tak lżej człowiekowi aż się chce iść na budowę.
0
@Derpowsky ten Uszatek co na dzień dobry machnął się i nie trafił w piłkę pod własnym polem karnym?
0
@Toretto ty oglądasz inny mecz? Czy nigdy nie grałeś w piłkę?
0
@ali3gator to fakt ale serce może nie wytrzymać
2
Grywa ktoś w szachy? Szukam kogoś z kim mogę się podszkolić bo póki co ledwo wbiłem 220 na chess.com . Pochłonęła mnie ta gra, idealna do umilania przeziębienia.
0
@bary trudno się mówi nie ich wina że u nas szpital. W drugą stronę działa to samo zawsze mam pełną satysfakcję po wygranej z RM nawet jak brakuje u nich ważnych graczy.
0
@prodigy święte słowa
1
@krissu8 z takim scierwem można tylko czekać i uważać żeby się nie odwodnić w najgorszym wypadku do szpitala niech dadzą kroplówki
1
@Rupert_Haubica Flicka chcesz żegnać? Trzymajcie mnie bo mam zawał
0
@cchesterr43 UJ tam z Litwinami
0
@partymaker skoro im to nie przeszkadza na miejscu, co obchodzi ciebie w PL?
0
@Stinger_ Afganistan chętnie bym zobaczył. To nie jest czepianie się tylko trzymanie faktów. Narodowosci się nie wybiera tylko się dziedziczy i nie ma co się napinać kolego.
0
@zadafcb serio ktoś to ogląda ?
0
@Czyhrynski dlatego ja od tygodnia jestem bezrobotny i nie na problemu:D Ale za tydzień w poniedziałek pewnie będe myślał podobnie do ciebie
0
@Stinger_ czyli jakby moja mama urodziła mnie w Chinach to ja byłbym chińczykiem? Nie byłbym Polakiem urodzonym w chinach
0
@Zoker dodajmy że to miało być śmieszne jak za takiego piłkarza 40mln
5
Wczoraj dostałem wcześniejszy prezent na dzień chłopaka,koszulke Fermina, z zeszłego sezonu. Jeden z moich ulubionych zawodników, oby został tu jak najdłużej.
0
@Herato a ilu z nich to faktycznie Francuzi?