Ok z BVB mieliśmy szczęście, że Mkhitaryan nie miał swojego dnia. Ale to samo można powiedzieć o BVB, że mieli szczęście że Di Maria poślizgnął się przy karnym. A z ATM? Uważasz, że główka Ramosa była szczęściem?
Jakie znowu szczęście? Że Luka idealnie dośrodkował i Ramos wygrał pojedynek powietrzny?
Sorry, ale to już jest naprawdę hipokryzja. Rozumiem, że możesz nie przepadać za Realem, ale nie musisz mu umniejszać sukcesów.
Uspokój się.
W czwartek mieli mecz, a w środę grają z wami w PK.
Trener poprostu nie chce zajechać najważniejszych graczy przed ważniejszym meczem. Trzeba być naprawdę być głupim, żeby doszukiwać się jakichś teorii spiskowych jak twoje
Gratuluję wam transferu!
Gran Derbi będzie jeszcze bardziej magiczne!
Europejskie trio BBC kontra południowo-amerykańskie trio Barcelony.
Najlepsze ataki na świecie.
Jak można dać ponad 80 mln za grajka, który grał w lidze brazylijskiej, to czemu nie można dać 70-80 mln za gościa, który świetnie się rozwinął w Porto, przeszedł do Monaco za 45 mln, został najlepszym asystentem Ligue 1 i zagrał bardzo dobry mundial jednocześnie zostając królem strzelców. To jest odnośnie do niektórych hipokrytów na tej stronie. Ja też nie jestem do końca przekonany do tego transferu jak i do jego pensji.
Na jakiej podstawie twierdzicie, że to jego wymówka? A może poprostu został zapytany i odpowiedział szczerze, to co myśli. A nie ma racji? Mówicie, że piłkarz takiej klasy (Ronaldo i Messi) nie powinien na coś takiego narzekać, ale on też tak jak inni jest człowiekiem.
A wy co byście woleli, 1 dzień więcej czy 1 dzień mniej przed legendarnym meczem, świętem futbolu?
Naprawdę to juz przechodzi ludzkie pojęcie, większość kibiców Barçy i Realu to jednak potrafią tylko obrażać i hejtować. Z nielicznymi można normalnie porozmawiać.
Komentarze
0
Pozatym, Perez miał na myśli, że zdobyli dziesiąty puchar LM...
Myślenie nie boli
0
Ok z BVB mieliśmy szczęście, że Mkhitaryan nie miał swojego dnia. Ale to samo można powiedzieć o BVB, że mieli szczęście że Di Maria poślizgnął się przy karnym. A z ATM? Uważasz, że główka Ramosa była szczęściem?
0
O jakim szczęściu ty mówisz?
0
Jakie znowu szczęście? Że Luka idealnie dośrodkował i Ramos wygrał pojedynek powietrzny?
Sorry, ale to już jest naprawdę hipokryzja. Rozumiem, że możesz nie przepadać za Realem, ale nie musisz mu umniejszać sukcesów.
0
Uspokój się.
W czwartek mieli mecz, a w środę grają z wami w PK.
Trener poprostu nie chce zajechać najważniejszych graczy przed ważniejszym meczem. Trzeba być naprawdę być głupim, żeby doszukiwać się jakichś teorii spiskowych jak twoje
52
Gratuluję wam transferu!
Gran Derbi będzie jeszcze bardziej magiczne!
Europejskie trio BBC kontra południowo-amerykańskie trio Barcelony.
Najlepsze ataki na świecie.
5
Widać, że nie oglądasz Realu, a i tak się wypowiadasz. Isco akurat dużo grał w zeszłym sezonie.
4
Sorry, ale to działa w obie strony. Szkoda, że jest właśnie coraz więcej takich kibiców, którzy wolą obrażać rywala niż wspierać własną drużynę.
4
Jak można dać ponad 80 mln za grajka, który grał w lidze brazylijskiej, to czemu nie można dać 70-80 mln za gościa, który świetnie się rozwinął w Porto, przeszedł do Monaco za 45 mln, został najlepszym asystentem Ligue 1 i zagrał bardzo dobry mundial jednocześnie zostając królem strzelców. To jest odnośnie do niektórych hipokrytów na tej stronie. Ja też nie jestem do końca przekonany do tego transferu jak i do jego pensji.
3
Na jakiej podstawie twierdzicie, że to jego wymówka? A może poprostu został zapytany i odpowiedział szczerze, to co myśli. A nie ma racji? Mówicie, że piłkarz takiej klasy (Ronaldo i Messi) nie powinien na coś takiego narzekać, ale on też tak jak inni jest człowiekiem.
A wy co byście woleli, 1 dzień więcej czy 1 dzień mniej przed legendarnym meczem, świętem futbolu?
Naprawdę to juz przechodzi ludzkie pojęcie, większość kibiców Barçy i Realu to jednak potrafią tylko obrażać i hejtować. Z nielicznymi można normalnie porozmawiać.