0

Pozatym, Perez miał na myśli, że zdobyli dziesiąty puchar LM...
Myślenie nie boli

0

Ok z BVB mieliśmy szczęście, że Mkhitaryan nie miał swojego dnia. Ale to samo można powiedzieć o BVB, że mieli szczęście że Di Maria poślizgnął się przy karnym. A z ATM? Uważasz, że główka Ramosa była szczęściem?

0

O jakim szczęściu ty mówisz?

0

Jakie znowu szczęście? Że Luka idealnie dośrodkował i Ramos wygrał pojedynek powietrzny?
Sorry, ale to już jest naprawdę hipokryzja. Rozumiem, że możesz nie przepadać za Realem, ale nie musisz mu umniejszać sukcesów.

0

Uspokój się.
W czwartek mieli mecz, a w środę grają z wami w PK.
Trener poprostu nie chce zajechać najważniejszych graczy przed ważniejszym meczem. Trzeba być naprawdę być głupim, żeby doszukiwać się jakichś teorii spiskowych jak twoje

4

Sorry, ale to działa w obie strony. Szkoda, że jest właśnie coraz więcej takich kibiców, którzy wolą obrażać rywala niż wspierać własną drużynę.

0

Wiem, że kibice Madrytu wcale nie są lepsi i że to działa w obie strony. W poprzednim komentarzu o tym wspominałem.

0

0

Ale ty masz kompleksy, masakra

0

Dzięki, że zrozumiałeś o co mi chodzi.
Oby to był piękny spektakl!
Hala Madrid!

3

Na jakiej podstawie twierdzicie, że to jego wymówka? A może poprostu został zapytany i odpowiedział szczerze, to co myśli. A nie ma racji? Mówicie, że piłkarz takiej klasy (Ronaldo i Messi) nie powinien na coś takiego narzekać, ale on też tak jak inni jest człowiekiem.
A wy co byście woleli, 1 dzień więcej czy 1 dzień mniej przed legendarnym meczem, świętem futbolu?
Naprawdę to juz przechodzi ludzkie pojęcie, większość kibiców Barçy i Realu to jednak potrafią tylko obrażać i hejtować. Z nielicznymi można normalnie porozmawiać.

0

Monaco nie moze do waszej grupy, bo jest PSG.

0

Ale większość ma kompleksy. Zarówno kibice Realu jak i Barçy. Tylko hejtować...

0

Ogarnij się, porównaj może grupy Realu i Barçy sprzed kilku lat zanim się wypowiesz.

0

On ma grać, a nie wyglądać.

0

Jak, PO to polecam wam De Sciglio z AC Milanu.

0

Chyba jednak nie...

2

Zamiast kogoś naśladować, może lepiej zachować klasę?

0

To jest dopiero pierwszy mecz.

0

Haha, nie każdy piłkarz potrafiłby tak od razu przyjąć.

0

Wyczuwam ból dupy. Pewnie nie zauważyłeś, że to on rozpoczął akcję. Każdy napastnik, nawet Messi strzela na pustą. A tak pozatym to nie była pusta -_-.

2

Naprawdę żałośni niektórzy z was są.

0

A co ma do tego końcowy wynik? Chyba nie powiesz, że nie kręcił Alvesem, Pique i Masche? A to, że Benz po jego akcji nie strzelił z 4 metrów to inna sprawa.

4

Jak można dać ponad 80 mln za grajka, który grał w lidze brazylijskiej, to czemu nie można dać 70-80 mln za gościa, który świetnie się rozwinął w Porto, przeszedł do Monaco za 45 mln, został najlepszym asystentem Ligue 1 i zagrał bardzo dobry mundial jednocześnie zostając królem strzelców. To jest odnośnie do niektórych hipokrytów na tej stronie. Ja też nie jestem do końca przekonany do tego transferu jak i do jego pensji.

0

Idiotyzm to jest trzymanie zawodnika, który co chwile stroi fochy i traci 25 razy piłkę na mecz. Di Maria to zawodnik, który na 5 meczy zagra 1 niesamowicie. Fakt, końcówkę miał bardzo dobrą, ale aż do marca grał przeciętnie. To taki jeździec bez głowy. Większość z was pewnie ocenia po jego dwóch, trzech meczach El Clasico, gdzie kręcił waszymi obrońcami.

5

Widać, że nie oglądasz Realu, a i tak się wypowiadasz. Isco akurat dużo grał w zeszłym sezonie.

0

Nie i co ma do tego Real i Getafe?

0

Nie ten dzisiejszy Messi. Aczkolwiek możesz się z tym niezgodzic. To tylko moje zdanie.

0

Zazdroszczę wam Halilovicia, zajebisty grajek. Bardzo mi przypomina Modricia i Messiego w stylu poruszania się. Szkoda, że Real się nim nie interesował...

0

Co do kupowania najlepszych masz rację, nie wiem czemu Perez tak sie uparł na tego Rodrigueza. Gostek, który miał 4 dobre mecze na mundialu którego wartość wynosiła 35-40 mln wzrosła nagle na 80-90? To są jakieś jaja. A jak się okaże, że na dzień dobry dostanie 7,5 mln pensji to bedzie totalny brak szacunku dla np. ADM, który zarabia 3,5 mln, Khedira 2 mln . Ale co do wychowanków to nie masz racji, poprostu sprzedali za 20 mln z opcją odkupu 30-35 mln jak wypali. Pozatym Barça robi podobnie (czyt. Deulofeu, Pique, Fabregas, Rafinha).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?