LosBlancosFan
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Naprawdę, przydałoby się trochę obiektywizmu zarówno kibicom RM jak i kibicom FCB
0
*Trzeba
0
Sam jesteś frajerem, a co niby mieli zrobić? To był strzał z zaskoczenia. Trzech już już cisnąć obrońców, bo CR strzelił tak?
0
City na razie nie jest gotowe walczyć o LM, widać że brak u nich jeszcze doświadczenia w takich meczach.
0
Powinniście dawno zakończyć kwestie awansu, ale jak sędziuje taki amator...
0
Widać gołym okiem po meczach z udziałem angielskich drużyn, że są o wiele gorsi pod względem technicznym i taktycznym w porównaniu do hiszpańskich drużyn. BPL jest najatrakcyjniejsza, ale nie najlepsza. Według mnie wiele nie ma wątpliwości, że to La Liga jest najlepsza na świecie.
0
Naprawdę bardzo ładnie dziś gracie. Mam nadzieję, że z takim zaangażowaniem Barça zagra z Realem. Będzie co oglądać.