0

Naprawdę, przydałoby się trochę obiektywizmu zarówno kibicom RM jak i kibicom FCB

0

*Trzeba

0

Sam jesteś frajerem, a co niby mieli zrobić? To był strzał z zaskoczenia. Trzech już już cisnąć obrońców, bo CR strzelił tak?

0

City na razie nie jest gotowe walczyć o LM, widać że brak u nich jeszcze doświadczenia w takich meczach.

0

Powinniście dawno zakończyć kwestie awansu, ale jak sędziuje taki amator...

0

Widać gołym okiem po meczach z udziałem angielskich drużyn, że są o wiele gorsi pod względem technicznym i taktycznym w porównaniu do hiszpańskich drużyn. BPL jest najatrakcyjniejsza, ale nie najlepsza. Według mnie wiele nie ma wątpliwości, że to La Liga jest najlepsza na świecie.

0

Naprawdę bardzo ładnie dziś gracie. Mam nadzieję, że z takim zaangażowaniem Barça zagra z Realem. Będzie co oglądać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?