Alexsis trochę więcej robił niż pozostali co mają ocenę 8, tak wiec myślę że zasłużył na coś więcej. W każdej akcji co padła bramka dokładał coś od siebie. Nie grał egoistycznie i dobrze oceniał całą sytuacje.
Straszny skład jesli znowu Pedro i Alexis będą bez swojej formy możemy liczyć tylko na Messiego i Inieste, jak również na pozostałych, ale o bramki może być ciężko.
Straszny skład jesli znowu Pedro i Alexis będą bez swojej formy możemy liczyć tylko na Messiego i Inieste, jak również na pozostałych, ale o bramki może być ciężko.
Komentarze
0
Alexsis trochę więcej robił niż pozostali co mają ocenę 8, tak wiec myślę że zasłużył na coś więcej. W każdej akcji co padła bramka dokładał coś od siebie. Nie grał egoistycznie i dobrze oceniał całą sytuacje.
0
Moim skromnym zdaniem najbardziej brakowało Abidala ...
0
Brawo Alexsis widać że jest szczery i szanuje priorytety ;p
0
Straszny skład jesli znowu Pedro i Alexis będą bez swojej formy możemy liczyć tylko na Messiego i Inieste, jak również na pozostałych, ale o bramki może być ciężko.
0
Jak by kogoś interesowało to Polskie zespoły :
87. Wisła Kraków SA Polska 1.056,5
121. KP Legia Warszawa Polska 834,0
190. KKS Lech Poznań Polska 605,0
309. Groclin Dyskobolia Grodzinsk Polska 440,5
0
Zdrowiej Ibi jesteś wielki...
0
Straszny skład jesli znowu Pedro i Alexis będą bez swojej formy możemy liczyć tylko na Messiego i Inieste, jak również na pozostałych, ale o bramki może być ciężko.
0
100 lat w barsie ;p
0
Fajne nawet mi się podobają ;p
0
Mają swoje nie porozumienia, jednak bardzo lubię Alexsisa za swoje zaangażowanie jednak powinien pamiętać że jest człowiekiem i musi odpoczywać.