O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5558
  • Liczba komentarzy 77
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Alexsis trochę więcej robił niż pozostali co mają ocenę 8, tak wiec myślę że zasłużył na coś więcej. W każdej akcji co padła bramka dokładał coś od siebie. Nie grał egoistycznie i dobrze oceniał całą sytuacje.

0

Moim skromnym zdaniem najbardziej brakowało Abidala ...

0

Brawo Alexsis widać że jest szczery i szanuje priorytety ;p

0

Straszny skład jesli znowu Pedro i Alexis będą bez swojej formy możemy liczyć tylko na Messiego i Inieste, jak również na pozostałych, ale o bramki może być ciężko.

0

Jak by kogoś interesowało to Polskie zespoły :

87. Wisła Kraków SA Polska 1.056,5

121. KP Legia Warszawa Polska 834,0

190. KKS Lech Poznań Polska 605,0

309. Groclin Dyskobolia Grodzinsk Polska 440,5

Zobacz wszystkie

0

Zdrowiej Ibi jesteś wielki...

0

Straszny skład jesli znowu Pedro i Alexis będą bez swojej formy możemy liczyć tylko na Messiego i Inieste, jak również na pozostałych, ale o bramki może być ciężko.

0

100 lat w barsie ;p

0

Fajne nawet mi się podobają ;p

0

Mają swoje nie porozumienia, jednak bardzo lubię Alexsisa za swoje zaangażowanie jednak powinien pamiętać że jest człowiekiem i musi odpoczywać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?