Lossan
Dołączył/a: kwiecień 2011
Chełm
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alexsis trochę więcej robił niż pozostali co mają ocenę 8, tak wiec myślę że zasłużył na coś więcej. W każdej akcji co padła bramka dokładał coś od siebie. Nie grał egoistycznie i dobrze oceniał całą sytuacje.
0
Moim skromnym zdaniem najbardziej brakowało Abidala ...
0
Brawo Alexsis widać że jest szczery i szanuje priorytety ;p
0
Straszny skład jesli znowu Pedro i Alexis będą bez swojej formy możemy liczyć tylko na Messiego i Inieste, jak również na pozostałych, ale o bramki może być ciężko.
0
Jak by kogoś interesowało to Polskie zespoły :
87. Wisła Kraków SA Polska 1.056,5
121. KP Legia Warszawa Polska 834,0
190. KKS Lech Poznań Polska 605,0
309. Groclin Dyskobolia Grodzinsk Polska 440,5
0
Taa wszyscy mówią to samo Pedro za Tell/Alexis ale to Guardiola zdecyduje ;p
Ważne żeby wygrali
0
Pedro nic nie robił i prawie wszystko marnował (nawet sam na sam z bramkarzem) a nie ma o nim ani jednego słowa.
0
Pedro na 3. same minusy ma dzisiaj też nic nie robił dobrego ...
0
To prawda co rok luty był ciężki ale teraz są w formie więc w marcu oceny mogą być wyższe ;p
0
Moim zdaniem Najgorsze co było to postawa Pedro. Bardzo słabo mu wychodził ten mecz, nie zliczaną ilość razy tracił piłkę i jeszcze te dwie dobitki gdzie mógł lepiej to zrobić niż kopać po obrońcach.
Tak czy siak Barsa górą !!
0
świetnie napisane i ocenione ;p
0
Mają swoje nie porozumienia, jednak bardzo lubię Alexsisa za swoje zaangażowanie jednak powinien pamiętać że jest człowiekiem i musi odpoczywać.
0
Fajne nawet mi się podobają ;p
0
Wracaj Alexsis czekamy
:(
0
Alexsis jest super :D mój ulubieniec :D
0
"Lubię w spokoju spędzać czas w domu. Oglądać filmy, słuchać muzyki. Jestem jak każdy."
Niesamowity człowiek, jest moim ulubieńcem bo to co robi na boisku mówi samo za siebie.
0
Depor ładnie 9 zwycięstw pod rząd ;p
0
Gra Barsy pozwala mu robić więcej i dlatego więcej strzela.
Szczerze mówiąc bardzo podoba mi się jego gra. Wiem że ma chwile gdy nie wiele mu wychodzi, ale strzela bramki w ciężkich meczach. Gdzie mogliście też wspomnieć że strzelił bramkę Realowi Madryt w lidze. Kiedy to było to bardzo ważne, aby rozkręcić zespół gdyż to była pierwsza bramka w meczu. Wraca się też bardzo często na obronę by wspomóc swój zespół co świadczy o jego niesamowitej kondycji, jak można zauważyć cały czas biega po boisku. Jest moim ulubieńcem i wierze że strzeli jeszcze nie jedną wspaniałą bramkę.
0
Tak tak ....
Ma jeszcze majtki realu :D
0
Może mi ktoś powiedzieć kto w 83 min strzelał na bramkę z główki po świetnie wykonanym rożnym ?
Oczywiście z Barcelony.
Komentatorzy bardziej zachwycali się obroną niż strzałem....
Już kilka osób mówi że to był masherano, thiago lub sanchez.
Mi też się wydaje że to był sanchez ale może pomożecie mi jeszcze rozwiązać tą zagadkę ;p
Mecz super brawa dla naszych :D
Byli dziś świetni ;p
0
Może mi ktoś powiedzieć kto w 83 min strzelał na bramkę z główki po świetnie wykonanym rożnym ?
Oczywiście z Barcelony.
Komentatorzy bardziej zachwycali się obroną niż strzałem....
Podobno był to masherano ;p
Mecz super brawa dla naszych :D
Byli dziś świetni ;p
0
Może mi ktoś powiedzieć kto w 83 min strzelał na bramkę z główki po świetnie wykonanym rożnym ?
Oczywiście z Barcelony.
Komentatorzy bardziej zachwycali się obroną niż strzałem....
0
Super dziękujemy :D
0
Super, ciekawy dokument czekamy na następne :D
0
Alexsis strzelił w tym meczy 3 brami i wszystkie powinny być uznane, jednak sędzia uznał tylko jedną. Dla ossasuna Strzeliła 2 bramkę ze spalonego jednak sędzia milczał. Niestety nie zbyt sprawiedliwy mecz dla naszych ...
0
Który to który ? :D
strzelamy ?
moim zdaniem
afellay-pedro-iniesta
0
fajna fotka taki poważny ;p
0
To nie był nasz dzień, ale nasze dni jeszcze powrócą. Pokonamy real 2 razy w ligowych spotkaniach.
0
Tylko nie Alexis :( szkoda chłopa. Kontuzje nas przytłoczą.
0
Ja też bardzo lubie Alexisa i nie wątpię że ta historia jest prawdziwa.