Lossan
Dołączył/a: kwiecień 2011
Chełm
2 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wie ktoś gdzie mogę zobaczyć najlepsze sceny z tego meczu ? na jakiej stronce ? albo kiedy będą najwcześniej będą na youtube ?
0
Spokojnie damy rade, jeszcze dużo meczy przed nami a jeszcze więcej emocji ;p
0
Świetne, taki młody a gada już takie ciekawe rzeczy. Jesteśmy z Toba ;p
0
Zdrowiej Ibi jesteś wielki...
0
Jest ok. Trochę za mało czerwieni na niej, ale no zawsze coś nowego niszczącego stary typ.
0
Dobry meczyk.
Oni wymiękają są dużo starsi mają mniej kondycji.
Damy rade ;]
0
100 lat w barsie ;p
0
Świetny zawodnik, wzór do naśladowania.
Zdrowia
0
Szkoda, aby wrócił bo jest dobrym zawodnikiem.
0
szkoda
dobrze gra ...
0
świetnie powiedział
te słowa sprawiają że dla mnie jest najlepszy
0
Świetny filmik, dziękuje ;p
0
Jeśli jest to dla Ciebie "karą" nie oglądaj nikt Ci nie każe.
Głupota
0
2 i 4 nie działa poprawnie
0
GRATULUJE NAJLEPSZYM NA ŚWIECIE
Piękny meczy i wiadomo kto lepszy.
Gratuluje też wszystkim co niecałe trzy godziny temu obstawiali 3 - 1
Jesteście wielcy ...
0
SPALONY BYŁ !!
Kurcze ...
Barsa gra pięknie ...
0
Nie wiecie kiedy zaczyna się nowy sezon ? kiedy będzie rozpiska meczów ?