0

Wie ktoś gdzie mogę zobaczyć najlepsze sceny z tego meczu ? na jakiej stronce ? albo kiedy będą najwcześniej będą na youtube ?

0

Spokojnie damy rade, jeszcze dużo meczy przed nami a jeszcze więcej emocji ;p

0

Świetne, taki młody a gada już takie ciekawe rzeczy. Jesteśmy z Toba ;p

0

Zdrowiej Ibi jesteś wielki...

0

Jest ok. Trochę za mało czerwieni na niej, ale no zawsze coś nowego niszczącego stary typ.

0

Dobry meczyk.

Oni wymiękają są dużo starsi mają mniej kondycji.

Damy rade ;]

0

100 lat w barsie ;p

0

Świetny zawodnik, wzór do naśladowania.

Zdrowia

0

Szkoda, aby wrócił bo jest dobrym zawodnikiem.

0

szkoda

dobrze gra ...

0

świetnie powiedział

te słowa sprawiają że dla mnie jest najlepszy

0

Świetny filmik, dziękuje ;p

0

Jeśli jest to dla Ciebie "karą" nie oglądaj nikt Ci nie każe.

Głupota

0

2 i 4 nie działa poprawnie

0

GRATULUJE NAJLEPSZYM NA ŚWIECIE

Piękny meczy i wiadomo kto lepszy.

Gratuluje też wszystkim co niecałe trzy godziny temu obstawiali 3 - 1

Jesteście wielcy ...

0

SPALONY BYŁ !!

Kurcze ...

Barsa gra pięknie ...

0

Nie wiecie kiedy zaczyna się nowy sezon ? kiedy będzie rozpiska meczów ?

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?