0

"Wyższość Messiego nad Pele polega na tym, że Messi nigdy by się w ten sposób nie wypowiedział."

Świetnie to podsumowałeś !!

0

Jeszcze chciało im się gadać w środku nocy :D

Tak tak połowa drogi ;p

0

losblancosop
Dzieki za te słowa wiele dla nas znaczą, ciesze się że są jeszcze jacyś prawdziwi kibice potrafiący dostrzec błędy swojego ulubieńca.

Mecz przysłużył sporo emocji i może nie był zbyt szybki ale akcje były ciekawe po jednej czy drugiej stronie. Dziś byliśmy lepsi jak będzie za tydzień?

Jeszcze może zacytuje komentatora bo fajny tekst dał: " Pepe wstawaj nie rób z GranDerbi cyrku"

0

Jest dobrze zawsze nam wychodzi jak gramy 4-3-3. Jest Cesc jest Alexsis Jest Messi damy rade.

0

Tak tak Alexsis zawodnikiem meczu w pełni zasłużył, ma swoje gorsze chwile ale czasem jak ma piłkę to ciężko go zatrzymać. Z tego co widzę dobrze się też czuje na środku ataku chwilowa wymiana z Messim też nie jest złą taktyką.

Messi jeszcze się do końca nie rozkręcił aby zrobił to w meczu z realem.
Mascherano czasem nie wiedział do kogo pogadać i szybka strata lub oddanie piłki przeciwnikom. Tak więc w jego przypadku też ocena jak najbardziej zasłużona.

0

Mecz świetny wiele nerwów. Alexsis zdecydowanie bohaterem, asysta asysty, asysta bramki i bramka. Wiele miała strat ale mimo to zagrał dość dobrze. Mecz nie pozwalał zasnąć :D
Oby tak dalej barsa


Lionel Andres Messi, napis zmi na gg może będe zainteresowany
6064413

0

naj naj naj naj więcej zdrowia i świetnych meczy :D

0

Jakoś adminom nie chce się zmienić oceny Alexsisa mimo tylu komentarzy. Messi dostał swoją ocenę za nazwisko a Alexsis za zrobienie z niego kozła ofiarnego. Gratuluje uczciwości i sprawiedliwości.

0

Nie zgadzam się z oceną Alexsisa, nawet messi nie dotkną i nie starał się tyle razy o piłkę co Alexis. Nasłuchaliście się d***ego komentatora i teraz oceniacie. Najczęściej zgadzam się z waszymi ocenami ale nie tym razem. Jeśli Sanchez ma 3 to messi który robił o wiele mniej powinien mieć gorszą ocenę. To prawda że nie wiele mu wychodziło ale walczył i wracał się kiedy tylko mógł choć gra jako napastnik. Moim zdaniem zbyt nie sprawiedliwa ocena w porównaniu do reszty zespołu. Barsa nie straciła bramki przez niego bo kiedy straciła bramkę jego na boisku już nie było. Nie róbcie z niego kozła ofiarnego.

0

Pogoda nie najgorsza ;p
Ciekawe jak na stadionie sytuacja

0

"I co teraz?

Zjem obiad, a potem pewnie się chwilę zdrzemnę.

Nie, Leo. Chodzi mi o kolejny rekord, kolejną nagrodę. "

Fajny fragment :D
Ciekawie się czyta :D

0

Wracaj Ibi ;p
Przydał by się teraz

0

Messi, gratulacje i powodzenia :D

0

Alexsis musi się trochę rozkręcić ale gra dobrze widać jak wkłada w każdą akcje serce. Trochę mniej kiwki więcej strzałów a będzie dobrze.

Sędzia powinien trochę ogarnąć mecz bo jest trochę "agresywny".

0

tyle zalet wypisaliście dla alexsisa a tylko 6 dostał ;p Moim zdaniem grał dość dobrze, znacznie lepiej niż pozostali z oceną 6.

0

Zdrowia

Szkoda że nie w warszawie ten finał ale też będzie ciekawie.

0

2, 5, 7 i 12 ale głos oczywiście na 5 bo jest super :D

0

jesz ma trochę racji x) tytuł newsa powala ;D

0

ktoś obstawiał 4 do zera troszkę się pomylił i nie wspomniał że chodziło o pierwszą połowę ;]

0

Fajnie się ogląda dobrą piłeczkę, ciekawa ilu ludzi ogląda na necie barse :D

0

Jedno pytać gdzie to widać że real ma być lepszy ? i kiedy to było ? Co by na to powiedział .... ;p

0

Barsa na moskwe pojadą ich jak chcą;p
Pewie i tak ze wszystkimi wygramy. Bardziej liczę że real będzie miał jakieś kłopoty ;p

0

No nie coś nie mieliśmy szczęścia w tym meczu mimo wygranej ponieśliśmy starty :(

0

Widać Mou już nie odbija jak kiedyś ;p
Czegoś się nauczył ;p

0

Alexsis to jest to. Wiedziałem że jak będzie grał to coś strzeli ;p Moje komentarze przed meczowe to potwierdzają ;p

0

Taa mamusia nie nauczyła reki podawać, obrażony wielce na cały świat. Wstyd ....

0

Nie mogło to się skończyć innaczej ;p
Zawsze za Barsą

0

Mój wcześniejszy komentarz mówił że jak Alexis będzie grał to będzie dobrze ;p a to było jeszcze przed meczem ;p Damy rade jesteśmy dużo lepsi ;p

0

jea alexis gra ;p

0

dobre wieści ;p

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?