30 grudnia 2014, 17:04
0
Haha oglądadamy :p?
10 grudnia 2014, 17:23
Zgodzę się z Tobą
10 grudnia 2014, 17:20
Troszkę szacuku do legendy piłki nożnej ;)
1 września 2014, 11:43
To Real ma Chicharito :o?
30 sierpnia 2014, 21:32
Skoro jest w podstawowym składzie to znaczy, że od początku ;) .!
2 sierpnia 2014, 18:20
10
Wygląd nie jest ważny, tylko gra -,-
22 czerwca 2014, 17:03
7
Barcy a nie Barcie -,-
25 czerwca 2014, 19:01
5
W 100% zgodzę się :) Wcale noe jest gorszy wręcz przeciwnie. Osobiscie wydaje mi się, że Alexis jest lepszy od Higuaina ;)
10 lipca 2014, 10:23
1
on mowi o Barcelonie, a nie o Argentnie -,-
31 lipca 2014, 15:12
Czytałam, ze odrzucil propozycje Liverpoolu :) A bardzo chcę go w Barcy, to jeden z moich ulubiobych zawodnikow :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Haha oglądadamy :p?
0
Zgodzę się z Tobą
0
Troszkę szacuku do legendy piłki nożnej ;)
0
To Real ma Chicharito :o?
0
Skoro jest w podstawowym składzie to znaczy, że od początku ;) .!
10
Wygląd nie jest ważny, tylko gra -,-
7
Barcy a nie Barcie -,-
5
W 100% zgodzę się :) Wcale noe jest gorszy wręcz przeciwnie. Osobiscie wydaje mi się, że Alexis jest lepszy od Higuaina ;)
1
on mowi o Barcelonie, a nie o Argentnie -,-
1
Czytałam, ze odrzucil propozycje Liverpoolu :) A bardzo chcę go w Barcy, to jeden z moich ulubiobych zawodnikow :)