LoveNey
Dołączył/a: luty 2014
Dębica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Haha oglądadamy :p?
0
Zgodzę się z Tobą
0
Troszkę szacuku do legendy piłki nożnej ;)
0
To Real ma Chicharito :o?
0
Skoro jest w podstawowym składzie to znaczy, że od początku ;) .!
1
Jakie przywitanie kibicow : )
0
O boschee. LUDZIE ZROZUMCIE, ŻE CHODZI O GRĘ, A NIE O WYGLĄD ;_;
10
Wygląd nie jest ważny, tylko gra -,-
0
Mocno popieram.! Skąd on może wiedzieć, który lepoej prezentuje sie na treningach? No, ok, Barca dodaje na YT filmy z treningow (Przynajmbiej dodawali jak Martino byl trenerem...) ale nie sadze, zeby je ogladal : )
1
Czytałam, ze odrzucil propozycje Liverpoolu :) A bardzo chcę go w Barcy, to jeden z moich ulubiobych zawodnikow :)
0
Zgadzam się ; )
0
Tylko 100 ? : P
1
Pod każdym. :) Barcelona ma najlepszych zawodnikow na swiecie, jest naprawade wielkim klubem
1
Podbno Villa kosztował 2 mln -,-
0
zniszczył Holendrów :)
1
on mowi o Barcelonie, a nie o Argentnie -,-
0
Wiem ... Villa jest 2 razy lepszy niz Dos Santos, i on poszedl za2 mln ? ....
0
A to Reus ma dojść do Barcy ? JAKOś o tym nie słyszałam :)
0
Nie sądzę, że w tej wypowiedzi chodziło o Zubiego :)
0
Zubi może sobie mówić, to nie znaczy , że Alexis nie odejdzie, skoro ma zainteresowanie w wielu angielskich klubach :) tak w ogole to *sprzedaż
0
Gdyby oszacować jego wartość to wydaje mi się , że powinien kosztować ok. 48/49 mln :)
5
W 100% zgodzę się :) Wcale noe jest gorszy wręcz przeciwnie. Osobiscie wydaje mi się, że Alexis jest lepszy od Higuaina ;)
0
Na razie 2-1 dla Argentyny i 2 bramki Messiego ('3,'46)( jedna normalnie a druga z wolnego) wiec mysle ze forma i niego jest ;)
0
Ctmb ....
7
Barcy a nie Barcie -,-
0
Skoro mamy już 2 bramkarzy to po co mówimy teraz o Borucu ? Myślę, że gazeta Wprost rozpowiada same plotki. A oni teraz zajmują sie ABW...
0
Myślę, że masz rację o transwerze Courtois do Barcy i do tego Fabregas. Mięlibyśmy 1 bardzo dobrego bramkarza na ktorego moglibyśmy wydać 24 mln zmiast 2 po 12 ... Na jedno wyjdzie.
0
Hiszpania ma duże szanse na przegranie meczu, co nie da jej szansyvna wyjście z grupy...
0
Zgodzę się : )
0
Niekoniecznie inteligentny. Może nie chce się mieszać w te sprawy albo już męczy go ten transfer i chce zostać w Barcy. Ale to już jego decyzja : ) .