0

Haha oglądadamy :p?

0

Zgodzę się z Tobą

0

Troszkę szacuku do legendy piłki nożnej ;)

0

To Real ma Chicharito :o?

0

Skoro jest w podstawowym składzie to znaczy, że od początku ;) .!

1

Jakie przywitanie kibicow : )

0

O boschee. LUDZIE ZROZUMCIE, ŻE CHODZI O GRĘ, A NIE O WYGLĄD ;_;

10

Wygląd nie jest ważny, tylko gra -,-

0

Mocno popieram.! Skąd on może wiedzieć, który lepoej prezentuje sie na treningach? No, ok, Barca dodaje na YT filmy z treningow (Przynajmbiej dodawali jak Martino byl trenerem...) ale nie sadze, zeby je ogladal : )

1

Czytałam, ze odrzucil propozycje Liverpoolu :) A bardzo chcę go w Barcy, to jeden z moich ulubiobych zawodnikow :)

0

Zgadzam się ; )

0

Tylko 100 ? : P

1

Pod każdym. :) Barcelona ma najlepszych zawodnikow na swiecie, jest naprawade wielkim klubem

1

Podbno Villa kosztował 2 mln -,-

0

zniszczył Holendrów :)

1

on mowi o Barcelonie, a nie o Argentnie -,-

0

Wiem ... Villa jest 2 razy lepszy niz Dos Santos, i on poszedl za2 mln ? ....

0

A to Reus ma dojść do Barcy ? JAKOś o tym nie słyszałam :)

0

Nie sądzę, że w tej wypowiedzi chodziło o Zubiego :)

0

Zubi może sobie mówić, to nie znaczy , że Alexis nie odejdzie, skoro ma zainteresowanie w wielu angielskich klubach :) tak w ogole to *sprzedaż

0

Gdyby oszacować jego wartość to wydaje mi się , że powinien kosztować ok. 48/49 mln :)

5

W 100% zgodzę się :) Wcale noe jest gorszy wręcz przeciwnie. Osobiscie wydaje mi się, że Alexis jest lepszy od Higuaina ;)

0

Na razie 2-1 dla Argentyny i 2 bramki Messiego ('3,'46)( jedna normalnie a druga z wolnego) wiec mysle ze forma i niego jest ;)

0

Ctmb ....

7

Barcy a nie Barcie -,-

0

Skoro mamy już 2 bramkarzy to po co mówimy teraz o Borucu ? Myślę, że gazeta Wprost rozpowiada same plotki. A oni teraz zajmują sie ABW...

0

Myślę, że masz rację o transwerze Courtois do Barcy i do tego Fabregas. Mięlibyśmy 1 bardzo dobrego bramkarza na ktorego moglibyśmy wydać 24 mln zmiast 2 po 12 ... Na jedno wyjdzie.

0

Hiszpania ma duże szanse na przegranie meczu, co nie da jej szansyvna wyjście z grupy...

0

Zgodzę się : )

0

Niekoniecznie inteligentny. Może nie chce się mieszać w te sprawy albo już męczy go ten transfer i chce zostać w Barcy. Ale to już jego decyzja : ) .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?