1

Dokładnie ;).

0

Proszę :)

1

Co za traf panowie!!! Messi 92ovr RF!!!

0

Jes na Instagramie

0

Najlepsza nutka jego to Miedzy Słowami :)

5

Słucham polecam. ;)

0

Tak.

1

Nie mogę patrzeć na grę Argentyny...
Mam nadzieję że nowy trener coś zmieni.

0

Co tak wcześnie? Wolał bym już o 00:00.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Komentarz usunięty

4

Ten Herrera to niezły jest :).

0

Co jest kurde z tą Fifą Mobile od 2 godzin nie działa......

3

Celta, Legia do boju !

0

Za co ma dostać bana??

1

"Walwerde" tak zawsze czytałem ale nie byłem pewien czy na 100℅ dobrze to wymawiam więc się zapytałem.

1

Hahahahahaha nie śmieszne.

0

Tak właśnie myślałem ;) dzięki

0

Valverde jak się czyta jego nazwisko?
Dziękuje z góry :)

0

Właśnie obchodzi, chciałeś być fajny?

5

To nie ma żadnego sensu, bo szczerze mówiąc Leo zasłużył na przynajmniej jeden mecz więcej zawieszenia.
-Maradona
Gruby ma kompleks :D

6

Po ch*j sprzedawać Cillisena?? Boże...

3

Setki razy.

3

Neymar :)

9

Moim zdaniem zabójstwo :/

37

Nie jesteś śmieszny.

0

WTF ??

0

To ja już wolę Piszczka niż Montoye.

5

Montoya jest lepszy od Berelina ? Co ty bierzesz gościu ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?