Lubiany20
Dołączył/a: luty 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto na przykład?
5
Może Trynkiewicz jest operatorem kamery? Xdd
7
Stary Balo wrócił xD
http://m.fangol.pl/view/209833/luzacki-drybling-balo
0
Roman najlepszy jak zawsze xDD
1
Chyba dla ciebie.
1
W 100℅ się z nim zgadzam xDD
http://m.fangol.pl/view/209540/balotelli-zjechal-kim
1
Sytuacja Isco w Realu przypomina mi trochę wcześnieszą sytuację Vidala w Barcelonie.
Szkoda chłopaka marnuje się na tej ławce no ale to jego wybór.
4
Kamil Glik !!!!! 1:1 dalej Monaco
0
Ma ktoś dobry link do meczu Realu z Valencią?
2
Współczuję ci.
0
Malaga taa.....
0
Leo :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Mam ale tylko ostatnią bramkę Leo :)
5
Hahaha :D
0
Budnix22(ja) xDDDD.
13
W 2006 roku Joey Barton postawił 3 funty, że pierwszym strzelcem gola dla Manchesteru City w meczu z Fulham będzie Joey Barton. Przegrał.
Xddd
11
"Jak donoszą hiszpańskie media, czas Jamesa Rodrigueza w Realu Madryt dobiega końca. Piłkarz ma latem zmienić klub i trafić do Manchesteru United. Ciche porozumienie w tej sprawie miało już zostać zawarte z agentem Kolumbijczyka Jorge Mendesem."
Oby :)
0
Gdzie można obejrzeć skrót dzisiejszego meczu z Polskim komentarzem ?
0
Spokojniej, to tylko Osasuna.
0
Zajebiste :D
6
:)
0
Hehehe xDD.
2
No i chyba walkower będzie :D
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1303637663064724&substory_index=0&id=600431470052017
2
A ty co się czepiasz tego Berlina, lepszego prawego obrońcy nie ma.
0
Przetłumaczy ktoś słowa Bonucciego plis, dzięki z góry :)
5
Jestem dumny z bycia Cules !
Dziękuje za walkę panowie !
VeB !
6
Kocham Barce !!! VeB !
0
Też mam takie wrażenie xD
0
Za 50????? Jak oni za niego ponad 100 by chcieli.