0

@Survier Gavi>FDJ

4

tak troche odbiegajace od tekstu.Wedlug mnie gavi w koncu zagral dobry meczu u boku pedriego bo to byla rzadkosc ostatnio i to chyba dlatego ze xavi mu dal taka role jaka daje enriqu gaviemu czyli zeby gavi sie wzial za rozgrywanie.moze w koncu gavi zacznie funkcjnowac dobrze w kazdym meczu u boku pdriego

0

jestem ciekawy jak zagramy w meczu z sevilla a najbardziej tego czy zgra
balde czy alba (oby balde)
de jong czy gavi
i fati czy raphinia

1

gavi dzis sie odblokowal

2

czego gavi ma ocene tylko 7.0 na osfa score za ten mecz

1

gavi dzs gra tak jak gavi w swoh najlepszych meczach i reprezentacji a nie tak jak w pierwszysch mecach

9

@Pinokio co ty pieprzysz gavi dzs gra mega dobrze

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@GM90 a kiedy poda

0

wie ktos kiedy zagramy z bayernem chodzi mi w ktrej kolejce

0

@dallas123 nie wychodzimy pierwszym srodku pola nie ma wszystkich nie gra raujo a gra np pique

0

nasz srodek pola wczoraj top ylko frenkie cos odwalal

0

jak dla mnie jechanie gaviego i pedriego dlatego ze zagrali jeden slaby mecz a akurat de jong zagral dobrze jest bez sensu. Ciekawy jestem co bedzei jak de jong zagra slabo a gavi sie odpali

1

jak dla mnie raphinha lewy i christiansen za wysoko

1

powiem tak niedowierzam w to co widze

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

busi do zmiany a tak to git gramy tylko bez pomyslu

3

co ten sedzia odwalil

0

da ktos linka do meczu

0

da ktos link do meczu?

0

da ktos link do tego spotkania

4

potrojna korona w tym sezonie wleci jak zloto

0

jesli pablo przegra z tym ogórem z madrytu to bedzie to korupcja wieksza niz ZP w 2013

0

najlepsza jedenastka to
raphinha lewy dembele
pedri busi gavi
alba kounde christiansen araujo
ter stegen

0

Gdzie był ten wywiar

2

Akurat gavi może mówić chb tylko o sb że w każdym meczu daje z siebie wszystko

0

@Gandalf55 dzieki

0

Jak Gavi grał bo nmg ogladac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?