tak troche odbiegajace od tekstu.Wedlug mnie gavi w koncu zagral dobry meczu u boku pedriego bo to byla rzadkosc ostatnio i to chyba dlatego ze xavi mu dal taka role jaka daje enriqu gaviemu czyli zeby gavi sie wzial za rozgrywanie.moze w koncu gavi zacznie funkcjnowac dobrze w kazdym meczu u boku pdriego
jak dla mnie jechanie gaviego i pedriego dlatego ze zagrali jeden slaby mecz a akurat de jong zagral dobrze jest bez sensu. Ciekawy jestem co bedzei jak de jong zagra slabo a gavi sie odpali
0
@Survier Gavi>FDJ
4
tak troche odbiegajace od tekstu.Wedlug mnie gavi w koncu zagral dobry meczu u boku pedriego bo to byla rzadkosc ostatnio i to chyba dlatego ze xavi mu dal taka role jaka daje enriqu gaviemu czyli zeby gavi sie wzial za rozgrywanie.moze w koncu gavi zacznie funkcjnowac dobrze w kazdym meczu u boku pdriego
0
jestem ciekawy jak zagramy w meczu z sevilla a najbardziej tego czy zgra
balde czy alba (oby balde)
de jong czy gavi
i fati czy raphinia
1
gavi dzis sie odblokowal
2
czego gavi ma ocene tylko 7.0 na osfa score za ten mecz
1
gavi dzs gra tak jak gavi w swoh najlepszych meczach i reprezentacji a nie tak jak w pierwszysch mecach
9
@Pinokio co ty pieprzysz gavi dzs gra mega dobrze
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@WOOLIARCHIVE https://strims.top/BarcelonaRealValladolid.php?source=2
0
@GM90 a kiedy poda
0
wie ktos kiedy zagramy z bayernem chodzi mi w ktrej kolejce
0
@dallas123 nie wychodzimy pierwszym srodku pola nie ma wszystkich nie gra raujo a gra np pique
0
nasz srodek pola wczoraj top ylko frenkie cos odwalal
0
jak dla mnie jechanie gaviego i pedriego dlatego ze zagrali jeden slaby mecz a akurat de jong zagral dobrze jest bez sensu. Ciekawy jestem co bedzei jak de jong zagra slabo a gavi sie odpali
1
jak dla mnie raphinha lewy i christiansen za wysoko
1
powiem tak niedowierzam w to co widze
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
busi do zmiany a tak to git gramy tylko bez pomyslu
3
co ten sedzia odwalil
0
da ktos linka do meczu
0
da ktos link do meczu?
0
da ktos link do tego spotkania
4
potrojna korona w tym sezonie wleci jak zloto
0
jesli pablo przegra z tym ogórem z madrytu to bedzie to korupcja wieksza niz ZP w 2013
0
najlepsza jedenastka to
raphinha lewy dembele
pedri busi gavi
alba kounde christiansen araujo
ter stegen
0
Gdzie był ten wywiar
2
Akurat gavi może mówić chb tylko o sb że w każdym meczu daje z siebie wszystko
0
@Gandalf55 dzieki
0
Jak Gavi grał bo nmg ogladac