0

Niech odchodzi niewypał transferowy

1

Według mnie narazie nie pompujmy balonu bo on grał w klubie z nie wiem której ligi i 45min z czwartoligowcem myślę że laliga to narazie za wysoki poziom dla niego

1

@Michal1975 warto go sprzedać za 75melonow bo myślę że barcelona to nie jego styl i mógłby zaliczyć regres

25

Pamiętam jak przychodził z ajaxu jako jeden z najlepszych pomocników na świecie byłem pewny że będzie mega udanym transferem a teraz myślę że dobrze barca robi sprzedając go bo teraz tylko kasę zabiera

0

@LioMessi10 ale ja w aplikacji

0

Ja mam takie niecodzienne pytanie co zrobić jeśli ciągle mnie wylogowuje z barcatv+

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?