Według mnie narazie nie pompujmy balonu bo on grał w klubie z nie wiem której ligi i 45min z czwartoligowcem myślę że laliga to narazie za wysoki poziom dla niego
Pamiętam jak przychodził z ajaxu jako jeden z najlepszych pomocników na świecie byłem pewny że będzie mega udanym transferem a teraz myślę że dobrze barca robi sprzedając go bo teraz tylko kasę zabiera
0
Niech odchodzi niewypał transferowy
1
Według mnie narazie nie pompujmy balonu bo on grał w klubie z nie wiem której ligi i 45min z czwartoligowcem myślę że laliga to narazie za wysoki poziom dla niego
1
@Michal1975 warto go sprzedać za 75melonow bo myślę że barcelona to nie jego styl i mógłby zaliczyć regres
25
Pamiętam jak przychodził z ajaxu jako jeden z najlepszych pomocników na świecie byłem pewny że będzie mega udanym transferem a teraz myślę że dobrze barca robi sprzedając go bo teraz tylko kasę zabiera
0
@LioMessi10 ale ja w aplikacji
0
Ja mam takie niecodzienne pytanie co zrobić jeśli ciągle mnie wylogowuje z barcatv+