Lucho_Juchacho
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Adran360 niestety dla koleżki byłem za porto mimo iż w życiu nie widziałem żadnego ich meczu a go znam od wczoraj i to i tak tylko przez internet…
1
@FcPortoFan1999 uuuuuu ale tu się pali!
0
@Kgorecki2500 i do tego czarnym!
0
Jest nerwówka? @FcPortoFan1999
2
@Marian_Pazdzioch 1-1
6
Ferran 1 - 0 mBAOppe
0
@vangoor jak trafi to sam ci przywiozę czteropak moją 10-letną kią
0
@szymonekk pechowa jest 8 w Barcelonie lepiej nie ryzykować
0
@Destroyer_of_Worlds zapalenia objawiającego się wielkim ego, symulowaniem wszystkiego i wszędzie oraz byciem klaunem wkurzającym wszystkich poza ultrasami Materacy
0
@Kaku11 Pozdro dla normalnych kibiców!
1
Oooo już chyba słyszę pękające dupy Madryckie!
2
Nie orientuję się ktoś może czy trener Bazylii może jeszcze powołać Raphinie?
1
@pioz123 z Fatim w bramce!
1
@Linnox stary @Luciano99 był lepszy w niż Fati
0
Koszulki na 20/21 były takie ładne ale kojarzą mi się tylko z narzekaniem Koemana i zajechaniem Pedriego…
0
Kiedy ma wrócić Gavi?
0
@Kakavi poza tym to tu masz swoje skróty:
1
@Pnog37 nie bluźnij!
0
@Tomek54321 po części się zgadzam że czasami trzeba się pomęczyć. Ale tak z grubsza to styl przynosi wyniki co udowodnił i Guardiola i Enrique. A i realu nie liczę. To jakaś anomalia żeby tak grając ciągle wygrywać.
0
@Kakavi to ofensywny pomocnik tyle.
1
@Pnog37 nie wiadomo jeszcze ale próbuje grać dalej
0
ooooooooo Odegard się chyba połamał
2
@Pnog37 Atak Tygrysa!
3
@FanBarcy22 nie martw się i tak nas nie stać. Poza tym to ofensywny pomocnik a więcej już nie potrzebujemy
1
@Azi to niemiec
0
@takisobiektos wierzę że po 1/3 sezonu na trybunach i byciu traktowanym jak balast nawet Barcelona i pensja minimalna będą wyglądać kusząco
0
@Tomek54321 a to już bardziej ideologiczna sprawa
0
@FcPortoFan1999 teraz się dopiero zauważyłem że Conceicao wyleciał. Za co?
0
@FcPortoFan1999 bydzie dobrze
0
@FcPortoFan1999 dzisiaj mecz z mistrzem Portugalii. Jak odczucia?