Lucho_Juchacho
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Pnog37 było Chelsea nie odrzucać
1
@Tomek54321 mówię o stylu a nie wynikach a to dwie różnie rzeczy
0
Arsenal Podpisał Sterlinga!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Nigdy nie oglądałem Serie A i stąd moje pytanie.
Czy drużyny Ancelottiego zawsze grały taki piach?
1
@Comentateiro w normalnych warunkach i klubie to tak.
1
@Popitek12 chyba Calrissian
2
@Pnog37 i żałuj!
Ten obrońca w pierwszej akcji to tak naprawdę pracuje w budce z kebabem a na boiskach tylko dorabia.
Jak kiedyś wracałem z Abdulem po meczu Accra Lions to ten mówi że głodny i że chodź na kebsa. To ja mówię spoko wariacie idziemy. Przed budką Abdul mówi mi że nie ma kasy. Ale to nie problem! mówię do niego „postawiłeś w Tajlandi fajki? Postawiłeś. To za kebsa place ja”
No i dobra podchodzimy do budki pukamy w klapę a tam wychodzi ten obrońca właśnie z podbitym okiem.
I ja do niego „ A ty nie grałeś w meczu chwilę temu?” Na co on że tak ale to tylko dorywcza praca a karierę robi w kebabie i że może za parę tygodni awansuje i będzie mógł kroić mięso.
-Ale czemu masz podbite oko?
-aaaa bo jak się leciałem tu po meczu to próg jest przy tylnych drzwiach no i się potknąłem.
Ale strasznie było czuć od niego potem.
Poebany typ mówię wam
9
@Pnog37 oglądałem ten mecz.
W przerwie wprowadzili krowy żeby się na szybko najadły.
0
@jacobFCB ja dziękuję Bogu że dawno temu zrezygnowałem ze śledzenia tego syfu.
5
@Lucho_Juchacho że przypomnę tylko wyprawę Deco na urodziny i kłamstwa Laporty
7
@PatrychoO dymy były ale nie tam gdzie powinny niestety.
0
Ale mi szkoda Simakana dopiero teraz zobaczyłem.
Strasznie mi się podoba jak gra i bardziej pasuje mi do Barçy aniżeli Tah.
Niestety Arabia kusi a przysłowiowy Londyn nie zawsze dzwoni na czas.
0
@Pawlak1992 zależy jak mu tam z biznesami się poukłada a to bardzo delikatny temat
0
@Blantozaur był kiedyś taki co mieli mu mózg pod tym względem przebadać. Diogo Alves się nazywał. Ale to sobie poczytaj
2
@Blantozaur Jesteś pewny że żadnych blantów w ciągu ostatnie godziny nie było?
0
@Matt_i1992 Dobranoc
Ale właśnie za to zawsze kochałem ten klub.
Masa wychowanków na światowym poziomie.
0
Bardzo dobrze.
Ściąganie perspektywicznych młodych zawodników niskim kosztem.
Fajnie by było poskładać jakąś siatkę skautingową i rozpychać się na Afrykańskim rynku.
I ktoś powie że w Afryce to szukaj pawianów a nie graczy ale między innymi Eto’o i Andre Onana zostali ściągnięci z podobnych regionów.
I nie chcę słyszeć o Drogbie i innych takich bo oni niby są z Afryki ale wychowali się futbolowo w Europie.
1
@Kgorecki2500 Main Coon.
Miałem kiedyś. Jak ci zaśnie na nodze to już możesz amputować…
0
@Luciano99 lepiej bym tego nie określił
0
@FcPortoFan1999 może i jestem szalony ale chce
0
@Rust_Cohle ale wtedy nunez byłby bezrobotny
0
@FcPortoFan1999 brzmi kusząco…
0
Jest jakaś nagroda za obejrzenie wszystkich weekendowych meczy ekstraklasy?
I czy przewyższa ona wartością straty psychiczne?
2
@Arden no właśnie
Tu chcieli
1
@Herato ale nie mają meczu z Realem na pustym stadionie.
Nie mają i nie będą mieć.
2
@Arden a parę miesięcy temu to wszyscy chcieli go sprzedać bo kopie się po czole.
A teraz to Ronaldinho zreinkarnowany.
1
@Pnog37 @Sulimo o to samo mi chodzi. Jak nie wypali to trudno za drogi pewnie nie jest a jak wypali to mamy kolejną młodą bombkę na tej naszej choince młodzików.
0
@Messibestplayerintheworld a dlaczego?
4
@Pnog37 ale poważnie to dobry ruch