6

@Piotrek1993 No te mecze w tej lidze są tak gówniane, że nadają się tylko do obiadu, nikt pod wieczór tego nie chce oglądać Piotrek

3

@Herato Rosenior dostał do 2032, są postępy, ten jest tylko do 2030 roku, idziemy w dobrą stronę.

3

@MessiForeverTheBest Darwin Nunez

8

@Frimpong Nie masz takich pieniędzy

13

Najgorzej jak przypomnisz sobie, że najlepszy stoper Barcelony rok temu odszedł nagle z dupy niespodziewanie do Arabów i zostaliśmy z jakimś petem Araujo w składzie

3

@Arkon Pedro to jest nie do wyciągnięcia, kontrakt do 2033, ciężko z tymi dziewiątkami, może by spróbowali jakiegoś Marcusa Thurama, Igora Thiago, będzie trzeba kombinować. Może jakiś Marmoush z City. Ale Vlahovic to jest taki typ, że nie może wypalić, szczerze jak już bym miał wybierać to bym wolał tego chłopa z Mallorci na ławkę od Serba, bo jak przyjdzie ktoś pokroju Vlahovic, Muriqi to dalej pierwszym napastnikiem będzie Ferran Torres, oni go nie wygryzą, ale z dwojga złego biorę reprezentanta Kosowa.

10

@Arkon Nie no daj spokój z tym Vlahoviciem

1

@allien18 No nie oglądam tego gówna, ale z LR wszystkiego się dowiesz, więc dzięki temu wiem co jest pięć

13

Za rok czarnoskóry homoseksualista uchodźca z Zimbabwe będzie reprezentował Polskę na Eurowizji i zwyciężymy @Kessie

4

LR:
- ogląda jakąś gównianą Eurowizję

Lucek:
- Przebywa w klubie Palermo Sosnowiec i nagrywa jak @Comentateiro wyrywa dupy po zmieszaniu leków na alzheimera z tanim alkoholem.
https://zapodaj.net/images/7af5622d887ac.jpg

Nawet mi was nie żal

20

Nie oglądajcie Eurowizji, bo to polityczne gówno, które nie powinno istnieć. W tym czasie można wypić piwo.

3

Przy mistrzostwie dla Lecha warto odnotować, że w historii polskiej piłki nożnej (od pierwszych oficjalnych rozgrywek w 1921 roku) mistrzem Polski było 18 klubów.

Każdy z tych klubów był polskim klubem, nie zdarzyło się do tej pory, żeby mistrzostwo wygrał klub zza granicy.

0

@Maoao Pewnie Liverpool nie był zainteresowany, bo nie wierzę, że wybrałby Chelsea zamiast nich

33

@Popitek12 Tylko nie kładź fiuta na torcie weselnym z tekstem do Pana młodego "smacznego", tak jak poprzednio

0

@TR3YWAY Ćwiczysz coś?

59

Najwybitniejszy polski zawodnik w historii futbolu, drugiego takiego nie będzie nigdy. Przyniósł mi w życiu naprawdę wiele radości, łez wzruszenia, mnóstwo pięknych chwil.

Ci którzy go krytykują nie znają się po prostu na piłce nożnej i należy ich zignorować, bo z takimi ludźmi się nie rozmawia. Dla mnie jest po prostu ikoną. Mowa oczywiście o moim starym, który leży właśnie pod ławką, bo odpoczywa po 17 piwach.

Jednak pragnę zaznaczyć, że w historii polskiej piłki jest tylko jeden człowiek, który jakkolwiek się do niego zbliżył piłkarsko. I jest to Robert Lewandowski, któremu należy podziękować za to, że bardzo nam pomógł w ostatnich latach i pięknie reprezentował Barcelonę.

1

@TR3YWAY Jaki kryminał jak to dziadek na ławkę, on jakby przeszedł to tylko na zmiennika dla Pedriego.

0

@Dankho94isback No ta, ale United trenował 8 lat temu i to był jego ostatni dobry moment, Benfica przyzwoicie, bez fajerwerków, ale to liga 3 zespołów i on skończy właśnie na tym 3 miejscu. Trenując Porto, Benfice lub Sporting to naprawdę trzeba byłoby się postarać, żeby skończyć poza top 3.

No wejście do top 24 LM rzutem na taśmę z wygraną z Realem w tle, to epicki moment, ale tak na chłodno, to oni w tym top 24 mogli się znaleźć dużo wcześniej. Potem właśnie dwumecz z Realem, odpadnięcie no i to tyle.

5

@L3OM3SSI Jedyny topowy klub, który mógł jeszcze wpaść na pomysł Mourinho, to jego ostatnia szansa na taką pracę, więc mu się nie dziwię

2

@barteq Dwie zupełnie inne sytuacje, Raphinha miał dobre liczby w betonowej drużynie Xaviego, do tego już wtedy dowoził w ważnych meczach. Zawsze wyróżniał się tym, że jest mega wybiegany.

Rashford ma dobre liczby, ale to człowiek chaos, czasami wygląda jakby mu się po prostu nie chciało, to jest niedopuszczalne, że gość, który wchodzi z ławki kilka minut później nie bierze udziału w pressingu, tylko se truchta gdzieś z boku. Oblał najważniejszy sprawdzian jakim był dwumecz z Atletico, gdzie zagrał jak parodysta i jest jednym z głównych winowajców tego blamażu.

Znaczy na ławkę dalej byłby dobrą opcją, ale z tą pensją musiałby ostro zejść, bo na to co ma dzisiaj w kontrakcie z United nie zasługuje, a wątpię, że zgodzi się na mocną obniżkę, bo pewnie znajdzie się ktoś, kto da mu podobną kasę, ale nie powinna to być Barcelona. Do tego dochodzi klauzula 30 milionów, a my najpierw musimy kupić dziewiątkę i stopera.

1

@Sulimo A komu to potrzebne, kończmy ten cyrk i się rozchodzimy

2

@DonAndrzejos Coś tam kopnie tam tego, no ale oni go nie sprzedadzą tym tamtym, bo ten ma kontrakt 2033 a tamten pieniędzy nie ma i to jest głupia plotka, co tamten puścił dla wyświetleń.

18

Ale bym se obejrzał Araujo w takiej Aston Villi

2

@Sulimo Palma to chyba nie jest oficjalka, tylko ktoś to rzucił, ale nie jest potwierdzone jeszcze

3

@Sinirsey Tak beze mnie?

5

@Arden Obrzydliwe, niech się macają po jajkach jak lubią, nie mam z tym problemu, ale do ślubu nie powinni mieć prawa.

3

@Eto'o9 R10 Ma kontrakt do 2029 roku, 15 milionów netto rocznie plus duże bonusy. Znaczy wymienić można byłoby se go z dupy w następnym bezwartościowym newsie, bo jeśli wymieniamy sobie nierealnych Pedro i Alvareza, to o nim też można naskrobać artykuł, no ale na ten transfer również nie ma szans.

5

@Gibbon_FCB W sumie Rashford już pokazał, że nie jest warty tych 30 milionów, więc ja wolę kogoś trzeciego

2

@daniel32778 Nasza perspektywa jest inna, bo tu jest ten Real, z którym zawsze będzie rywalizacja. Bayern nie ma żadnego rywala, ostatni raz kiedy można to było nazwać rywalizacją, to wtedy kiedy Klopp zrobił maszynę z Borussi. Jedna anomalia Bayeru jeszcze była, ale szybko wrócili do ustawień fabrycznych.

9

Ale ta LM jest niewdzięczna, mamy doskonały sezon Bayernu, szli jak taran, ale koniec końców znowu będą bez LM, a ligę wygrywają i tak zawsze, więc w gablocie się nic nie zmienia.

Z Barceloną jest podobnie, no ale my jednak zbieramy drobne pod Lewiatanem, a Flick lepi skład z włosów łonowych @Comentateiro więc, niedosyt jest mniejszy, bo Niemcy jednak na brak kasy nie narzekają i mogą sobie pozwolić na fajne transfery bez problemów.

Hansi już przebił lekko Valverde, który miał obowiązek dowieźć chociaż jedną LM, bo wtedy były pieniądze i perspektywy, wtedy się nie udało przez cieciową mentalność, dzisiaj mental jest, ale jeszcze troszkę jakości w składzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?