2

@AlwaysBlaugrana Pierwsza krew

1

@magister97r Trzeba mieć jakieś hobby

3

@gryfiT. Jest,u nas w Manchatan Nowy Kawęczyn,klasa okręgowa.Robimy top oglądalność (15 kibiców na mecz),a do tego Zenek robi transmisje na FB średnio 30 ludzi na żywo.Do tego gra u nas Czesław, który kiedyś zagrał 8 minut w 1 lidze i jest twarzą ligi.A oni ciągle robią nam pod górkę, nie dopuścili ostatnio do gry naszego top strzelca Bronka,pod pretekstem tego,że jest pijany (wypił tylko 7 piw).Do tego zablokowali nam możliwość wzięcia sponsora (Mariusz miejscowy biznesmen,znany sprzedawca używanych prezerwatyw).Klub nie może przez nich się rozwijać i cierpi finansowo i traci na wizerunku

28

Jak tam koledzy dalej macie ponad 5k ludzi online? Ja mam 5512 i nie wiem czy to błąd czy co
https://zapodaj.net/aca698a607763.png.html

3

@masq Brzydale i grubasy są bardzo ważne w naszym społeczeństwie,bo dzięki nim nasza samoocena rośnie.Trzeba dbać i pielęgnować takich superbohaterów,tyle dla nas robią

1

@DaPidejpi @gangbangMSN @GangBang 2 potężne gangi La Rambli

3

@Janas11224 Browara zostaw na podłodze to zejdzie,u mnie działa

8

@zodiak_10 Spokojnie,jutro mój sąsiad organizuje Andrzej D'or i tutaj nieoficjalnie mi zdradził,że na 99% dostanie ją Ronaldo

2

@Ghotti Mati dobry chłopak,dla każdego nowego pokolenia organizuje pożegnalne walki Adamka,żeby młodzi mogli zobaczyć legendę

1

@paweldunajecfcb U trenerów raczej to takie powszechne nie jest,swego czasu podobny numer zrobił Lopetegui,Koeman zresztą też

1

@KapiFCB Popatrzeć na niego miło,bo ładny chłopak,ale głupiutki

2

@Krzychu1010 najtańsze

4

@SveeteK Ta tutaj ja z Sebusiem,w święta mi odpuścił i nawet od tygodnia śliwy nie miałam.Tutaj ja z wujkiem Czesławem, widzę go 1 raz od roku, następne spotkanie w następną wigilię.A tu kochany bratanek Łukaszek, dałam mu 50 ziko,ale widzę,że gnojek mi pobrudził sukienkę,więc rób szybko tą fotkę i po niej Sebuś ogarnie gówniaka itp

4

@mrboom Co mówi Trynkiewicz do księdza na imprezie?
- To co,po maluchu?

3

@marcin62 Nie podoba mi się,że ci się nie podoba,że inni kłócą się o to,że jednemu picie się nie podoba a drugiemu picie się podoba

4

@jareksk100 Sąsiadka Jowita kiedyś brała 100zł za godzinę,teraz już 70zł,bo jej Seba 3 zęby wybił i jest mniej konkurencyjna

11

@Yoshi94 Przecież zawsze tak jest, najpierw komenty:
- Dajta mu nawet 6 mln albo nawet 8 bym mu dał, zasługuje.
A po jakimś czasie:
- Kur.. kto mu dał tyle kasy,maks 2 mln,miałby honor to by odszedł.Potem się dziwimy,że kryzys,jak tyle kasy rozdajemy.

19

@Mathew16 Gienek spod sklepu:
- Kupić ci bułkę?
-Nie
- A chcesz 2 złote na bułkę?
- Tak,dziękuję księciuniu

17

Ponad 600zł do przodu,ładnie weszło
https://zapodaj.net/3f31bf8a797c1.png.html

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?