LuisNazario
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
Torun
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najgorsze dla Barcelony jest to że w LM będzie grał Fati bo nie może Martin
0
@Drozdu7 a gdzie tam była asysta? Nieudany strzał
3
City strojami miażdży.
1
@IronSanHybrid tak? Bo hazarda że 4 miesiące nie było. Hehe
1
@IronSanHybrid słabe.
0
@Messiah10 hernandez hernandez większy walkarz. Byłby lepszy.
0
@AxelF oglądałeś mecz z Valencia?
0
@Kimirionum MD czymś musi odwrócić temat hejty na swoich
0
@Jacob94 spotkanie o którym piszesz, z sociedad tyle trwało bo ze 4 razy w interweniował VAR
0
@stone80 Barcelony na Messiego. Która taktyka bardziej wyszukana?
0
@ZIBI88 el clasico. Pamiętamy.
1
@Adimek i taka wypowiedź szanuje. Pelikany widzą w tym promowanie Realu
0
Gratulacje. Deklasacja.
0
Co Wy chcecie ciągle od tego rakiticia? Najlepszy pomocnik w tym meczu
0
@Explode a jak Ty chcesz sobie radzić z przeciwnikiem na plecach 20m od bramki? To trzeba od razu pozbywać się piłki a nie kombinować
0
Messi geniusz. Bez niego byłaby walka o eliminacje do LM
1
@PatrykBarca e tam. Super jest kibicować Realowi.
0
@DLFCB dokładnie
0
@klemek85 dlaczego masakra? Bardziej dziwi brak nowego
2
Fati? Nowy nabytek powinien zagrać w takim meczu.
2
@Hiacynk a ja będę zaskoczony jeśli dwumecz będzie wyrównany. Napoli to zdecydowanie jeden z najsłabszych zespołów w gronie które zostało w LM. Patrząc na charakterystykę drużyn myślę że większe problemy Barcelona miałaby z Valencia która potrafi się zamknąć co pokazał mecz valencii z Barcelona albo Lipskiem który gra intensywna piłkę o czym przekonal się Mou.
0
@sokotguardiola publicznie wypowiedział się że zostaje na 100% w City.
0
@th@les Guardiola pięknie go zgasił wypowiedzią żeby Barcelona się nie cieszyła bo kto wie co u niej może wyjść.
0
@DonAndrzejos przecież to gazety które on kontroluje praktycznie.
4
Po prostu już nikt nie wierzy temu czlowiekowi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No Messi chyba nie zaakceptował...
0
@martin86 każdy ma prawo do swojego zdania, fakty jednak mówią co innego. Pozdrawiam.
0
@MarioVeB! Brak argumentów z Twojej strony kończy dyskusje. Na razie
0
@MarioVeB! Setien uważa inaczej. Był wywiad na stronie.