0

Najgorsze dla Barcelony jest to że w LM będzie grał Fati bo nie może Martin

0

@Drozdu7 a gdzie tam była asysta? Nieudany strzał

3

City strojami miażdży.

1

@IronSanHybrid tak? Bo hazarda że 4 miesiące nie było. Hehe

1

@IronSanHybrid słabe.

0

@Messiah10 hernandez hernandez większy walkarz. Byłby lepszy.

0

@AxelF oglądałeś mecz z Valencia?

0

@Kimirionum MD czymś musi odwrócić temat hejty na swoich

0

@Jacob94 spotkanie o którym piszesz, z sociedad tyle trwało bo ze 4 razy w interweniował VAR

0

@stone80 Barcelony na Messiego. Która taktyka bardziej wyszukana?

0

@ZIBI88 el clasico. Pamiętamy.

1

@Adimek i taka wypowiedź szanuje. Pelikany widzą w tym promowanie Realu

0

Gratulacje. Deklasacja.

0

Co Wy chcecie ciągle od tego rakiticia? Najlepszy pomocnik w tym meczu

0

@Explode a jak Ty chcesz sobie radzić z przeciwnikiem na plecach 20m od bramki? To trzeba od razu pozbywać się piłki a nie kombinować

0

Messi geniusz. Bez niego byłaby walka o eliminacje do LM

1

@PatrykBarca e tam. Super jest kibicować Realowi.

0

@DLFCB dokładnie

0

@klemek85 dlaczego masakra? Bardziej dziwi brak nowego

2

Fati? Nowy nabytek powinien zagrać w takim meczu.

2

@Hiacynk a ja będę zaskoczony jeśli dwumecz będzie wyrównany. Napoli to zdecydowanie jeden z najsłabszych zespołów w gronie które zostało w LM. Patrząc na charakterystykę drużyn myślę że większe problemy Barcelona miałaby z Valencia która potrafi się zamknąć co pokazał mecz valencii z Barcelona albo Lipskiem który gra intensywna piłkę o czym przekonal się Mou.

0

@sokotguardiola publicznie wypowiedział się że zostaje na 100% w City.

0

@th@les Guardiola pięknie go zgasił wypowiedzią żeby Barcelona się nie cieszyła bo kto wie co u niej może wyjść.

0

@DonAndrzejos przecież to gazety które on kontroluje praktycznie.

4

Po prostu już nikt nie wierzy temu czlowiekowi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No Messi chyba nie zaakceptował...

0

@martin86 każdy ma prawo do swojego zdania, fakty jednak mówią co innego. Pozdrawiam.

0

@MarioVeB! Brak argumentów z Twojej strony kończy dyskusje. Na razie

0

@MarioVeB! Setien uważa inaczej. Był wywiad na stronie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?