0

@panczo akurat Real jak żadna inna drużyna potrafi wygrywać finały

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Co za bzdury. Taki zawodnik pasuje do każdego klubu, a już tekst że najlepiej czuje się w polu karnym... Wczorajszy mecz pokazał jak ten gość potrafi dograć, jak potrafi przytrzymać piłkę i przede wszystkim jaki jest szybki. Sprowadzono zawodników z DNA i co z nich? Dembele wieczna kontuzja, cou na wypożyczeniu , Arthur przez 3 lata nic nie pokazał, a de Jong nie może się odnaleźć bo nie ma dla niego pozycji.

0

@MNFcb zwycięstwa totkow i atalanty

3

A mundo wierny piesek Barto dalej swoje...

6

Mówiłem. Liverpool nie taki straszny. Jedna kontra na Anfield Atleti i the Reds mają mokro.

0

Liverpool drużyna 1000 wrzutek

0

@SuperPatsonFCB no to jak nie wnosi? Wnosi to że będą mieli zwycięstwo

1

@rDinho nie no jasne. Wszystkiemu zawsze winien Madryt hehe

22

Nie no brak słów. Normalnie jak kasta sędziów w Polsce.

0

@FDJ on kłamie jak to ma w zwyczaju

0

Zarząd ładnie się zblaznil tak kłamiąc

0

@rk myślę że jak już to problemem jest kontuzja Suareza który daje mnóstwo Barcelonie

0

@barteq zobaczymy

5

Już tak się nie jarajcie tym Liverpoolem jakby był l nie do ogrania. Real ich puknął w finale całkiem niedawno, Barca praktycznie ich miała na widelcu, także i Atleti może im krwi napsuć.

3

@barteq atleti nie straci u siebie 3 goli

0

@KamQiX hehe. Ok.

0

@KamQiX gość grał przeciwko Barcelonie i strzelił jej gola, oglądałeś ten mecz?

1

@Remi1899 rafinha jak bym zdrowy nto zawsze był kozak. Niestety kontuzje nie dają mu spokoju.

1

Oglądając ten mecz można było mieć wrażenie że rafinha i Denis> de Jong i Arthur

1

@Tasde czasem tak jest. Raz płacisz za minimalizm jak Real. Raz nie, jak Barca w tej kolejce.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Explode autobus robi swoje. Wtedy zawsze są kontry.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@masakrator05 100 zł na Real poszło. Przelicznik 18, 1500 do wyjęcia. Polecam:)

0

@Hiacynk do boju Inter :)

2

@Mario96w o to sie nie martw, szanuje Barcelonę jako klub, jeden z największych na świecie, mimo iż część piłkarzy jest irytująca. No ale tak samo kibice Barcy myślą o piłkarzach Realu. W kazdym bądź razie w konflikty nie mam zamiaru wchodzić, chociaż wiem że oszołomów tu, podobnie jak na białej, nie brakuje

0

@13th wątpię, choroba trwa już ponad 20 lat...

0

@Shado obydwa świetne mecze będą. Ja obejrzę obydwa naraz.

4

Witam wszystkich. Od dłuższego czasu wchodze na tą stronę bo jest mega profesjonalna. Teraz postanowiłem założyć tutaj konto. Kibicuje Realowi co dla wielu z Was jest zbrodnią przeciwko ludności no ale cóż... życie ???? pozdrawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?