LuisNazario
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
Torun
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@panczo akurat Real jak żadna inna drużyna potrafi wygrywać finały
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Co za bzdury. Taki zawodnik pasuje do każdego klubu, a już tekst że najlepiej czuje się w polu karnym... Wczorajszy mecz pokazał jak ten gość potrafi dograć, jak potrafi przytrzymać piłkę i przede wszystkim jaki jest szybki. Sprowadzono zawodników z DNA i co z nich? Dembele wieczna kontuzja, cou na wypożyczeniu , Arthur przez 3 lata nic nie pokazał, a de Jong nie może się odnaleźć bo nie ma dla niego pozycji.
0
@MNFcb zwycięstwa totkow i atalanty
3
A mundo wierny piesek Barto dalej swoje...
6
Mówiłem. Liverpool nie taki straszny. Jedna kontra na Anfield Atleti i the Reds mają mokro.
0
Liverpool drużyna 1000 wrzutek
0
@SuperPatsonFCB no to jak nie wnosi? Wnosi to że będą mieli zwycięstwo
1
@rDinho nie no jasne. Wszystkiemu zawsze winien Madryt hehe
22
Nie no brak słów. Normalnie jak kasta sędziów w Polsce.
0
@FDJ on kłamie jak to ma w zwyczaju
0
Zarząd ładnie się zblaznil tak kłamiąc
0
@rk myślę że jak już to problemem jest kontuzja Suareza który daje mnóstwo Barcelonie
0
@barteq zobaczymy
5
Już tak się nie jarajcie tym Liverpoolem jakby był l nie do ogrania. Real ich puknął w finale całkiem niedawno, Barca praktycznie ich miała na widelcu, także i Atleti może im krwi napsuć.
3
@barteq atleti nie straci u siebie 3 goli
0
@KamQiX hehe. Ok.
0
@KamQiX gość grał przeciwko Barcelonie i strzelił jej gola, oglądałeś ten mecz?
1
@Remi1899 rafinha jak bym zdrowy nto zawsze był kozak. Niestety kontuzje nie dają mu spokoju.
1
Oglądając ten mecz można było mieć wrażenie że rafinha i Denis> de Jong i Arthur
1
@Tasde czasem tak jest. Raz płacisz za minimalizm jak Real. Raz nie, jak Barca w tej kolejce.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Explode autobus robi swoje. Wtedy zawsze są kontry.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@masakrator05 100 zł na Real poszło. Przelicznik 18, 1500 do wyjęcia. Polecam:)
0
@Hiacynk do boju Inter :)
2
@Mario96w o to sie nie martw, szanuje Barcelonę jako klub, jeden z największych na świecie, mimo iż część piłkarzy jest irytująca. No ale tak samo kibice Barcy myślą o piłkarzach Realu. W kazdym bądź razie w konflikty nie mam zamiaru wchodzić, chociaż wiem że oszołomów tu, podobnie jak na białej, nie brakuje
0
@13th wątpię, choroba trwa już ponad 20 lat...
0
@Shado obydwa świetne mecze będą. Ja obejrzę obydwa naraz.
4
Witam wszystkich. Od dłuższego czasu wchodze na tą stronę bo jest mega profesjonalna. Teraz postanowiłem założyć tutaj konto. Kibicuje Realowi co dla wielu z Was jest zbrodnią przeciwko ludności no ale cóż... życie ???? pozdrawiam