LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co nie zmienia faktu, ze zamiana obu panow wyszla dla nas znakomicie
2
Jesli sie nie myle to Arsenal gral w dosc okrojonym skladzie, ale zgadzam sie, ze tego typu lamenty sa nie na miejscu... Barca w LM to niemal perfekcyjna druzyna i mozemy martwic sie o awans przeciwko Realowi lub Bayernowi, ale Arsenal to chyba jednak nie ten poziom zeby pokonac taka Barce w dwumeczu. Nawet w przypadku porazki na wyjezdzie bedziemy faworytami, bo Barca na Camp Nou najpierw odrobilaby straty, a pozniej upokorzyla Arsenal w odwiecie za porazke w pierwszym meczu. Wiem co to pokora, ale nie wierze, ze Arsenal wyrzadzi nam krzywde. Obrona trypletu motywuje nas podwojnie, a chyba kazdy wie na co stac zmotywowanego Messiego czy glodnego pucharow Suareza. David Luiz i Boateng wiedzą to najlepiej:)
Zgadzam sie tez, ze kibice sa chyba troche rozpieszczeni... Tryplet z poprzedniego sezonu i rok zakonczony piecioma pucharami, a takze swietna gra w tym sezonie wyostrzyly apetyty, ale dla mnie sezon zakonczony 2 pucharami nie bedzie rozczarowaniem. Kolejny tryplet i obrona LM beda pieknym dodatkiem, ktory jest coraz blizej, jednak nadal bardzo daleko. Poki co jestesmy na dobrej drodze i tego sie trzymajmy:)
5
Gra bardzo slaba, ale zbytnio mnie to nie martwi. Byc moze to mala zadyszka, bo co roku zdazaja nam sie takie okresy i jest to zupelnie normalne. Nie mozna grac w optymalnej formie caly sezon, wazne ze mimo wszystko zdobywamy komplet punktow, a z Arsenalem wyjdziemy w najlepszym skladzie i motywacji nam na pewno nie zabraknie, bo to LM i zapewniam was, ze kazdy z naszych zawodnikow we wtorek da z siebie wszystko. O awans jestem spokojny, w lidze idziemy krok po kroku w strone mistrzostwa i kazda druzyna na swiecie chcialaby byc na naszym miejscu. Zrobilismy swoje, a jutro mozemy na spokojnie przygladac sie poczynaniom Atleti i Realu. Spora szansa na straty punktow, ale jesli nie to bez nerwow, i tak mamy juz duzą przewage, a za tydzien derby Madrytu i tam juz na pewno ktos straci punkty(licze, ze to bedzie Real).
2
Juz wyobrazam sobie walke Espanyolu z nami w przedostatniej kolejce... Krew sie poleje
1
Pocieszenie takie, ze Arsenal tez dzisiaj gral, choc rezerwowym skladem... Zobaczymy... Busi, Pique wypoczeci, Messi tez sie dzisiaj nie przemeczyl:)
1
Zeby byc sprawiedliwym to Las Palmas zasluzylo dzisiaj na remis, na cenny dla nich punkt. Zagralismy fatalnie, spodziewalem sie ciezkiego meczu ale jednak lepszej gry z naszej strony. Oczywiscie nie uwazam tego meczu za poczatek spadku formy, bo jestem przekonany ze w optymalnym skladzie pokazemy Arsenalowi prawdziwy futbol:)
0
Wynik dobry, przed meczem bralbym w ciemno i slusznie, bo moglismy ten mecz zremisowac przez nasza nieporadnosc. Za to nasza gra bylas dzis na naprawde niskim poziomie a podsumowaniem niech bedzie obraz gry Messiego i Ardy. 2:1 na wyjezdzie z druzyna walczacą o utrzymanie i bez dwoch podstawowych zawodnikow w skladzie - patrzac pod tym wzgledem mozemy byc zadowoleni
1
Nie mowie, ze to zasluga tylko Messiego, ale nie zaprzeczysz, ze Leo jest liderem jakiego jeszcze nie mielismy. Bramki, asysty, mnostwo kluczowych podan. Oczywistym jest, ze jeden zawodnik nie strzeli wszystkich bramek, ale gdyby nie Leo musielibysmy jeszcze troche poczekac.
0
Od kiedy krytyka jest rownoznaczna ze skreslaniem? Jesli ktos slusznie krytykuje wystep danego zawodnika to co w tym zlego? Ktos ma go glaskac po glowie i mowic jaki to on swietny dzisiaj nie jest mimo ich gra srednio lub gorzej? Wiadomo, ze skreslanie kogos i sprzedaze to przegiecie, ale szczerze mowiac widzialem moze 2 takie komentarze a to wlasnie wielu "madrych" probuje" wmawiac komus ze mowi juz o sprzedazy itp... Dla mnie to jest zalosne
P.S. Nie, ja nikogo jeszcze w komentarzach nie "sprzedalem"
16
Dlaczego jesli ktos skrytykuje slusznie dajmy na to Arde to znajdzie sie kolejny madry, ktory wmawia sobie i innym ze juz ktos chce go sprzedac? Dla mnie to sa dopiero zalosne komentarze
0
Najlepiej ogladaj mecz
1
Daleko im jesze do spadku
0
Tak wczesnie wstajesz? Nawet sie nie kladź spac, bo Ci sie nie oplaca chyba
6
Chyba nie wszyscy zdaja sobie sprawe, ze Di Maria nie gra juz w Manchesterze i zarowno United jak i Real nie maja juz nic do powiedzenia w sprawie przyszlosci Argentynczyka. Umowa zawarta byla pomiedzy Realem a Manchesterem i o ile Manchester z jakiegos powodu(czyt. macki sami wiecie kogo:> )nie zawarl czegos podobnego w umowie z PSG to nic nie stoi zawodnikowi na drodze do Katalonii.
2
Di Maria moze byc naszym zawodnikiem juz w najblizszym okienku, bo Real nie ma juz nic do powiedzenia
2
Bardziej obawiam sie Las Palmas na wyjezdzie niz tej Valencji na Camp Nou
0
Dlaczego wiec nie wejdziesz w artykul meczowy tylko siedzisz na La Rambli, na ktorej rozpierdziel byl z gory wiadomy?
0
Zatrzymal sie na pierwszym obrońcy :>
0
Cos Ty sie tak uparl na te bramki? Prezentacja w szkole?:)
2
Odpowiedz: Leo Messi
0
Bernaboo jest raczej nie do pokonania dla Romy
0
Co to za argument? Wieksza presja? To na pewno ale czy taki Messi, po tylu latach gry na najwyzszym poziomie, denerwuje sie przy wykonwaniu karnego w roztrzygnietym meczu? Pudla Neymara to tez kwestia tego, ze to Barcelona czy tego ze zamiast normalnie uderzac cuduje z rozbiegami? Suarez dzisiaj nie trafil, ale on nie wykonywal do tej pory wielu karnych a jesli juz to robil to skutecznie. Jesli rzeczywiscie Messi chce pomoc Suarezowi w walce o Pichichi to niech zostawi mu juz wszystkie karne do konca sezonu chyba, ze Luis nie trafi kolejnych karnych.
3
Ciekawe czy na treningach cwicza strzelanie karnych? Mogliby poswiecic godzine albo dwie tygodniowo zeby dopracowac ten element, bo naprawde nie wyglada to za dobrze. W takim meczu jak dzisiaj nie ma wiekszych konsekwencji ale przyjda ciezkie mecze w ktorych musimy bezwzglednie wykorzystywac takie prezenty.
1
Valencia sie stoczyla na dno w tym sezonie a Gijon nie przegral bodajze 4 meczy z rzedu. Troche pokory, bo Twoje oczekiwania sa wrecz smieszne
0
Mnie bardziej przeraza Mathieu... Strasznie nierowny jest
2
Dostanie 30 minut w meczu z Gijonem przy korzystnym wyniku... On tu chyba kariery nie zrobi
3
Alexis tez niepowołany... Ehh chyba odejdą :/
1
Swietna strona i trzeba korzystac poki mozna. Naprawde dziwi mnie, ze jeszcze jej nie zablokowali, bo raczej to legalne nie jest.
1
Nie nastawiam sie na wysokie zwyciestwo, bo to mecz wyjazdowy a w takich meczach zawsze jest ciezej. Gdy gramy na Camp Nou zazwyczaj jestem spokojny o wynik w zasadzie z kazdym przeciwnikiem, ale grajac na boisku przeciwnika zawsze zadowala mnie nawet zwyciestwo jedna bramka i nie mam nic przeciwko zeby dzisiaj bylo podobnie.
0
A mi wlasnie internet dzisiaj ledwie zyje i pierwszy raz od dawna nie moglem ogladac meczu... Musze to kiedys zobaczyc ;)