LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Widac, ze w ostatnich sezonach przystopowal z asystami wzgledem swoich najlepszych lat, ale nawet teraz jak na fakt ze jest bocznym obronca to ma solidny dorobek. Patrzac juz na te wszystkie 100 asyst to jest to calkowity kosmos. Jeden z najlepszych bocznych obroncow w historii.
1
Chce miec Neymara? Co za problem? Nie stac go na FM czy co?;)
6
Rooney to tez "trafny" wybor...
0
Mi sie wlasnie podobaja. Zwykle, proste, ale wreszcie jakas nowosc. Znow chcialbyc blekitne albo zolte?:)
1
A ja cos czuje, ze dzisiaj zbytnio sie nie wysilimy i nie bedzie to idealny mecz ake jednak wygramy :)
5
Pamietam! Dziadek opowiadal;).
3
Akurat De Bruyne zasluguje na nominacje, bo to jeden z najlepszych pilkarzy w tym roku.
1
W poprzednim sezonie byly momenty ze sam tak myslalem, ale teraz Neymar z Suarezem potrafia roztrzygac mecze. Do tego pomoc wydaje sie bardziej pewna, Leo powrocil a juz w styczniu Arda i Vidal... :)
0
Niestety glosowanie zakonczylo sie przed El Clasico, ale nawet patrzac na ostatnie dwa miesiace naszego trio zasluguje na cale podium...:)
0
Po Busim, Iniescie i Messim widac, ze to jeszcze stara dobra paczka, ktora wygrala juz wszystko i doswiadczenie zdobyte jeszcze w czasach Guardioli nigdy im nie "ucieknie"..Maja klase, przy nich pomocnicy Realu byli chlopcami, ktorzy nie mieli nic do powodzenia w starciu z LEGENDAMI.
2
Wlicz w to jedynki od "kibicow" Realu ktorzy jeszcze mieli sile wejsc na ta strone.
2
A jeszcze biedak nadzial sie łokciem na głowe Alvesa...
#Legenda
0
Gdyby oni mieli swojego "Inieste"... Ale nie maja i pewnie nie beda mieli nigdy kogos tak wspanialego jak Andres...
30
Oszczedzali sie, bo przeciez musieli pozegnac swoich pilkarzy po ostatnim gwizdku.
4
Pieknie sie oglada takie okładki:) Wielka Barca, upokorzony Real... Jest dobrze;-)
0
Dokladnie! Pamietam ta szydere na stronie Realu, ze Barca moze o nim pomarzyc i dalej bedziemy meczyc sie z Alvesem:) No to my sie ladnie wczoraj "pomeczylismy", Neymar tez mial ciezko na skrzydle...:-)
5
Wielki wystep naszego Magika... Dziekujemy Kapitanie:)
2
Tyle ze Mou dostal manite chociaz na Camp Nou a Benitez "czworke" w domu i nie oszukujmy sie, moglo byc znacznie wiecej bramek:)
4
Do mnie to jeszcze calkowicie nie dociera, ale rozbilismy "wielki" Real Madryt na ich terenie... Znow w wielkim stylu pokazalismy kto panuje w Hiszpanii.. Masakracja;)
0
Pomoc sedziowską moze i tak...
1
Sam juz w niego zaczalem watpic, ale zamknal usta hejterom, mi takze:) Malo strzelal, malo asystowal ale to jak zagral dzisiaj...Magia nie uciekla
1
Aaa tam... Tylko cztery razy w d..pe.. To jeszcze nie gwałt:)
0
Swietny mecz, upokorzenie Realu na wlasnym boisku i 6 punktow przewagi! Spodziewal sie ktos takiej demolki?
0
Do boju! Musza walczyc, wierze:)
3
Pewnie przelew jeszcze nie doszedl i tyle... Nie rozumiem o co tyle halasu;)
2
I znow najwiecej stracimy a zaslugi szybko zostana zapomniane...
1
Messi moze truchtac caly mecz(to i tak lepiej od Cristiano) i byc poza gra, ale wystarczy ze dostanie pilke i przerzuci ja "na nos" do Neymara, ktory zrobi co musi i umiesci pilke w bramce...:)
0
Ciekawa teoria... :).
0
Skoro niektorzy porownuje Messiego do Maradony...
1
Żart numer 3:
.
.
.
.
Nie no, nie powiem, bo jeszcze pojde do wiezienia:>
A tak w ogole to Neymar jest genialny i czekam tylko na powrot Messiego...