LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Przeciez to tylko przegrany sparing i to po meczu w ktorym rownie dobrze mogl byc remis... Do tego gralismy bez dwoch naszych filarow- Neymara i Messiego. Wiadomo, ze sam Messi to polowa naszej sily.. Mecz mi sie podobal, ciesze sie, ze swoja szanse dostawaja mlodzi, a wynik dla mnie jest malo wazny i raczej nie oddaje przebiegu meczu...
41
Laporta wlasnie miedzy innymi tym Pogba przegral "wygrane"wybory.. Robil wszystko zeby nie wygrac i mu sie udalo - gratulacje!
0
W Barcelonie?
3
A mi sie wydaje, ze niekoniecznie... Tam rowniez mialby spora konkurencje, a nie jest powiedziane, ze odrazu wkomponowalby sie do stylu Chelsea. Ja osobiscie widzialbym Pedro w Arsenalu, Liverpoolu czy nawet w Manchesterze United. Jakos bardziej pasuje mi do ich stylu gry, ale czy ktorys z tych klubow jest nim zainteresowany?
2
W Barcelonie nie ma zbyt wielu okazji do gry... Nie ma szans na rywalizacje z MSN i jedynie na co moze liczyc to dogrywanie "ogonow" a nawet to nie jest pewne, bo z pewnoscia Lucho bedzie chcial dac szanse Munirowi i Sandro... Pedro ma wybor - albo bedzie rezerwowym w najlepszym klubie na swiecie, albo opusci ukochana Barcelone i przeniesie sie do klubu w ktorym bedzie mogl rywalizowac o miejsce w skladzie. Tylko czy Chelsea to dobry kierunek? Predzej widzialbym go w Arsenalu lub Liverpoolu...
0
I pewnie nie tylko...:)
2
A co? Myslales, ze jakis podrabianiec?:)
0
I Xaviego...
0
Powie mi ktos jaki jest tytul tego utworu w filmiku?
1
Wraca na boisko? A czytalem gdzies, ze ma byc trenerem w jakiejs wschodniej lidze.
5
Uwaga! W celu zaprzestania wypisywania totalnych pierdół, uprzejmie prosze o ponowne przeczytanie artykulu lub o zapoznanie sie z nim po raz pierwszy! Dziekuje...
2
A kto go nie chce? Glownie Katalonczycy, ktorym pozostanie Leo w Barcelonie jest na reke... Z.reszta wyraznie jest napisane, ze kibice chca, aby Leo opuscil najblizsze mecze z powodu fali krytyki, a nie malego wkladu w gre.
8
Ja juz chyba bardziej szanuje City i PSG niz ten Real Madryt... To co tam sie wyrabia, to jak traktuja legendy sprawia,ze ten klub mnie po prostu obrzydza... Szczyca sie wielką historia, ale jedyną wartosc ma dla nich pieniądz... Legenda, tradycja, wdziecznosc? To dla nich pojecia obce...
2
Martino to juz akurat nie powinien nikogo powolywac, bo po prostu powinni poszukac nowego szkoleniowca... Czym Martino moze jeszcze zaskoczyc? Nadal bedzie zmienial Aguero Higuainem? Potrzeba trenera, ktory polaczy zawodnikow w jedną, zgrana druzyne... Obecnie Argentyna nie ma taktyki...
1
Chcialbym ogladac PetArde i Rakiete razem na boisku... Iniesta nadal jest dla nas waznym zawodnikiem, ale powinien chociaz polowe swoich minut "oddac" Turanowi... Zobaczymy, w kazdym razie swietny transfer:)
0
Ja sie ciesze!:)
2
Dokladnie... Jak zal mi go teraz nie jest chociaz troche szkoda. Leo nie wyciagnal wnioskow z finalu MS... Kolejnej szansy moze juz nie miec
1
Szkoda, ze Messi przegral kolejny final, ale trzeba przyznac ze tak jak i cala reprezentacja Argentyny nie zasluzyl na zwyciestwo... 20 minut dobrej gry w finale to za malo...niestety.
0
Przeczytaj jeszcze raz to moze zrozumiesz...
1
Ludzie.. Wy po to nie spicie o 1.40 zeby zamiast w spokoju ogladac mecz komentowac tu badz co badz zalosna pare komentatorow? Ja wiem, ze oni was wkur***ją, mnie tez, ale nie lepiej skupic sie meczu i boskim Leo?
0
A pozostale 3?;)
0
Ale gra na tym swiecie jednak, a nie na innej planecie.:)
2
A za co mialby byc? Za jeden dobry mecz?
3
Pamietacie jak rok temu klub mial oglosic w ktorys tam czwartek transfer stopera? Wszyscy pisali o Boatengach i Hummelsach... Wszyscy czekali, czekali i sie nie doczekali..
Nawet jesli rzeczywiscie Bartomeu szykuje jakis transfer to chyba dowiemy sie dopiero na tydzien przed wyborami... Na ten moment wiemy nie wiele wiecej niz wczesniej - kupujemy latem pomocnika.
1
To poczekasz, bo do wyborow jeszcze troche..
0
Odwzorowuje to dotychczasowy poziom tych mistrzostw... Klepu-klepu i do tylu..
1
Jesli rzeczywiscie to prawda to raczej nie bedzie to, z calym szacunkiem, drugi Douglas, bo to pogrązyloby Bartomeu i nie mialby po co startowac(chociaz chyba juz nie ma)... Tak wiec albo bedzie to ktos, kto rzeczywiscie wzmocni druzyne, albo po prostu Denis Suarez wroci z wypozyczenia i bedzie tym "transferem".. Jest tez trzecia opcja - to zwykla plotka i MD robi nas wszystkich w... trąbe.
12
Argentyna poki co jest troche uspiona, ale maja odpowiedni sklad zeby wygrac ten turniej. Messi pragnie tego triumfu i na pewno da z siebie wszystko, a tu juz polowa sukcesu;)
2
Bravo walczy o swoje. Pewnie jeszcze postara sie "pokojowo" dogadac z wladzami bylego klubu, a pozwu uzyje jako ostatecznosci.
2
A juz w przyszlym tygodniu w ASie - "Nowy kontrakt dla Cristiano"