1

Jak dojdzie przelew to nie bedzie musial plakac:)
A tak na powaznie, to Schalke niestety jest skazane na porazke. Moze nie zostana pozarci, ale Real za wszelka cene bedzie chcial sie pokazac z dobrej strony w Europie. Niestety Schalke jest taka "bezzebną" druzyna i wlasciwie taka nijaką;) Ani dobrze nie bronia, ani nie atakuja i nie widac, ze im wlasciwie zalezy... Chyba nie maja zadnych argumentow po swojej stronie i dziwie sie, ze w ogole znalezli sie w Lidze Mistrzow...

2

Można porownywac obecna rywalizacje BRAMKOWĄ Leo i Cristiano, ale tak jak piszesz Leo jest kilka "pieter" wyzej. Ale nie ma co sie denerwowac... Historia bedzie dla Portugalczyka bezlitosna i na zawsze pozostanie w cieniu Messiego:)

2

Zalezy jakie;) Ja osobiscie jestem przeciwnikiem robienia nic nieznaczacych tatuazy(chyba, ze dany tatuaz jest jakims symbolem dla danego czlowieka), ale kazdy ma prawo robic z wlasnym cialem co chce;) Poprzednie tatuaze Leo akurat mi sie podobaly, bo nie byly przypadkowe.

9

Nie wiem czy juz ktos pisal, ale dokladnie dzisiaj mija 8 lat od pierwszego hat-tricka Leo, ktorego strzelil... Realowi Madryt:) Dla porownania Messi w wieku 19lat strzela hat-tricka najwiekszemu rywalowi, a Cristiano strzelil pierwszego hat-tricka w wieku bodajze 23 lat jakiemus przecietniakowi. Kolejny argument, ze Leo jest absolutnym pilkarskim bogiem i porownywanie go z Cristiano jest ujma dla Argentynczyka... :)

http://fangol.pl/view/90429/8-lat-od-pierwszego-hat-tricka?autoplay

0

Moze wszedl na ostatnie 15 minut:)

1

To tez by bylo wyjscie. Rakitic na poczatku sezonu gral praktycznie jako drugi DM, wiec mogloby to sie udac. Obok niego Xavi i Iniesta i srodek pola bylby nasz, a to jest podstawa, bo o atak martwic sie nie musimy. Jedynie obawiam sie o obrone, ale musimy po prostu strzelic wiecej bramek od Realu:)

1

W ostatnich tygodniach to chyba Busquets lepiej sie prezentowal na pozycji defensywnego pomocnika niz Mascherano, ale do przerywania groznych kontratakow Realu z pewnoscia lepszy bedzie Javier i jego wslizgi:)
Pytanie tylko kto zagra w obronie obok Pique, bo zarowno Mathieu jak i Bartra nie sa pewnymi punktamu druzyny. Trzeba bedzie chyba calkowicie zdominowac Real i na niewiele im pozwolic, ale to nie bedzie latwe. :)

1

Basel jest zarezerwowany dla Realu, bo przeciez Cristiano musi jakos wygladac w statystykach przy Messim...

6

Wlasnie takiego napastnika potrzebowalismy jak Suarez. Luis zarowno sporo strzela jak i sporo asystuje( tak jak w Liverpoolu) i swietnie rownowazy sie sie Leo i Neymarem. Oby to nie byla tylko chwilowa forma, ale poziom ponizej ktorego Luis juz nie bedzie schodzil, a w nastepnym sezonie bedzie walczyl o drugie miejsce w klasyfikacji kanadyjskiej( pierwszy oczywiscie bedzie Leo):)

0

United caly czas w kryzysie. Chyba szybko nie wroci United na miare tego sprzed paru lat. Jednak brakuje Fergusona i jego twardej reki.

1

Co ten Angel zrobil...

1

Valencia moze skonczyc sezon na 3 miejscu.

4

Heh...;D Idealnie podsumowanie sytuacji w lidze:)


http://static.fangol.pl/content/5/4/8/548f940bd04d99abbb20790c6bb85dc4-554.jpg

1

Patrzac na obecna forme Cristiano i Leo to Messi do konca miesiaca powinien wypracowac 5 bramek przewagi, ale nigdy niczego nie wiadomo:) W kazdym momencie Cristiano moze zaczac strzelac, a Leo moze miec jakis przestoj, chociaz poki co wydaje sie to malo prawdopodobne:)

2

Iniesta 0 bramek i 0 asyst- Messi 3 bramki i asysta:)

4

A nie pobil czasami rekordu hat-trickow?:)

9

Moze tez ma "kontuzje":)

2

Jeszcze Neymara wyprzedzi:)

1

I lider wraca do Katalonii:) Musimy wykorzystac slaba forme Realu w El Clasico i odskoczyc na 4 punkty. Bedzie ciezko, bo bedzie to zupelnie inny mecz od tych pozostalych, ale to my jestesmy faworytem. Trzeba pamietac tez o wyjazdowym meczu z Eibarem i pewnie zdobyc 3 punkty, bo strata punktow przed El Clasico bylaby katastrofa.

2

Ho,ho... To w 2018 Cristiano dolozy kolejne trofeum. Zloty Czepek ma tylko jednego faworyta...

1

A wiec co ten lider zrobil dla swojej druzyny w 2015 roku, gdy druzyna jest w wyraznym dolku? Brakuje mu umiejetnosci? Dla mnie on w ogole nie podniosl rekawicy. Ja rowniez moglbym przez caluskie 90 minut koczowac w polu karnym przeciwnika, czekajac tylko na jakas "patelnie" i co jakis czas machac raczkami na znak niezadowolenia... Takim liderem moglby byc kazdy...

1

Jesli niebylibysmy w stanie wygrac z Rayo na Camp Nou i to teraz, gdy mamy szanse byc liderem to juz niewierzylbym w bycie liderem w tym sezonie.:) Lepszy mecz nie mogl nam sie trafic i juz chyba do konca sezonu latwiej nie bedzie:)

0

Nie kopiuj moich komentarzy!:)

1

Dla mnie jutrzejszy mecz bedzie chyba najlatwiejszy z tych, ktore nam jeszcze zostaly w lidze... Jesli nie wygramy z Rayo na Camo Nou i to w takich okolicznosciach to sezon bedzie dla nas skonczony...
Jutro po prostu musimy wyjsc i zrobic to co trzeba- wpakowac pare bramek:)
Nie mowie, ze bedzie latwo, ale nie stawiam na ciezki mecz.

1

Ja po prostu nie wierze, ze jutro Rayo stanie nam na drodze do fotelu lidera i to w naszej swiatyni. Musimy wygrac ten mecz i jestem przekonany, ze tak sie stanie. Jesli nie jutro to niz nigdy nie bedziemy liderem w tym sezonie.:)

41

Ronaldo nie jest liderem Realu... Prawdziwy lider bierze odpowiedzialnosc na siebie w najwazniejszych meczach, a nie czeka na "patelnie" w polu karnym... To nie jest najlepszy zawodnik na swiecie skoro nie ma umiejetnosci wygrania meczu w pojedynke, skoro nie potrafi obsluzyc kolegi z druzyny podaniem, ktore zmieniloby losy meczu... Rozumiem, ze nie zawsze moze sie to udac, ale w przypadku Cristiano scenariusz jest ZAWSZE jeden- bezradne machania rączkami i pretensje do calego swiata. To nie jest lider, to nie jest najlepszy pilkarz na swiecie...

0

A moze ich tylko lekko przetarmosza?:)

1

Dla mnie to bylo troche zalosne i gola baba niczego nie zmienia:)

8

Po prostu Cristiano byl dzis tylko CR7, a nie CR11... Ot, cala tajemnica porazki.

0

A wiec jutro zajmiemy nalezace nam sie miejsce lidera La Liga:) Nie wierze, ze mozemy nie wygrac jutrzejszego meczu z Rayo na Camp Nou szczegolnie, ze wreszcie mozemy byc liderem:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?