LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Mogl w brame ladowac:)
2
Alexis sam sobie wybral taki los;)
http://realvsbarca.pl/upload/20150227091728uid2.jpg
0
Chyba raczej "trafiony zatopiony";D
0
To zliczone wystepy wszystkich trzech zawodnikow?
1
Rakitic dla mnie byl odrobine lepszy, chociaz obaj swietnie wywiazali sie ze swoich zadan:) W kazdym meczu chce ogladac takie zagrania w wykonaniu Ivana i takie wykonczenie Suareza:)
8
Remis biore w ciemno:)
7
Z tymi tekstami typu "prawdziwy nastepca Xaviego" jestescie juz zalosni... Chcecie napisac cos smiesznego czy posmiac sie z Xaviego-naszej legendy bez ktorej pewnie nie bylibyscie kibicami Barcy?
1
Z takimi tekstami jestescie juz zalosni... Normalnie dzieci..
1
Dobrze, ze zdobylismy te 3 punkty. Teraz mozemy czekac na jutrzejszy mecz Realu z nadzieja na strate punktow. Jest to calkiem mozliwe, bo Villarreal to nie byle jaka druzyna i Real moze miec spore problemy.:)
1
Tak bedzie w przyszlosci wygladalo Trofeo Leo Messi, bo przeciez tak bedzie sie nazywala nagroda dla najlepszego strzelca ligi w danym sezonie:)
0
Tak jak ktos na rm.pl zauwazyl- ciekawe czy Bale podalby w takiej sytuacji do Ronaldo i na odwrot?:)
1
Ale on gra z kontuzja...
14
Rayo na Camp Nou?:D Nawet godzina meczu nie moze tego zepsuc;)
4
Przeciez to tylko troll...
1
Ale Bartra i tak byl lepszy od Mathieu, ktory nawet pilki nie potrafi wyprowadzic... Coraz bardziej Francuz zniecheca mnie swoja gra i chcialabym zeby to Bartra dostawal minuty, ktore gra Mathieu.
2
Barca B- Mallorca 2:4, czerwona kartka Babunskiego...
Zle sie dzieje z naszymi rezerwami. Widmo spadku coraz bardziej realne. Ja tewgo nie rozumiem... W poprzednim sezonie pewne 3 miejsce, a teraz jestesmy na krawedzi... Obysmy nie grali razem z Realem w Segunda B, chociaz Real jest na dobrej drodze do awansu do Segunda, wiec lepiej grac z nimi w drugiej, a nie trzeciej lidze;)
0
A przecież Suarez gral w niewielu z tych 92 meczow;)
1
Chwilami Granada grala z nami otwarta pilke, a to teoretycznie powinno byc dla nas autostrada do bramki. Niestety bylismy tym chyba zaskoczeni i popelnialismy mnostwo bledow. Nie potrafilismy sprawnie przejsc z obrony do ataku, a to przeciez mial byc nasz atut;D
1
Niestety Barca B po raz kolejny w tym meczu przegrywa z Mallorca... Poki co 2:3 i 8minut do konca. Jak tak dalej pojdzie to spadniemy z ligii,a Real B, ktory dzisiaj przegral awansuje na nasze miejsce, bo nadal jest w czolowce Segunda B:D
3
Rakitic byl dzis genialny, ale Suarez zagral rowniez wspaniale spotkanie. Zauwaz, ze mial udzial we wszystkich 3 bramkach(tak jak Ivan). Najpierw po jego wprawdzie bardzo niecelnym strzale Rakitic mial dobitke, pozniej sam wpisal sie na liste strzelcow, a nastepnie wystawil pilke Messiemu mimo, ze sam mial pusta bramke. Widać u tych dwoch zawodnikow wyrazny wzrost formy i mam nadzieje, ze w kolejnych meczach wspolpraca pomiedzy nimi bedzie rownie owocna;)
6
Zauwazyles, ze po strzelonej bramce wzywal go do siebie rowniez Pep i Tata Martino? Oni wszyscy widzieli w nim prawdziwego lidera na boisku;)
2
Grimaldo strzela na 2:2 w meczu rezerw. Moze jeszcze wygramy ten mecz?:)
0
Spalony oczywiscie byl, ale tyle razy "okradli" Leo, wiec raz moga mu 1 bramke puscic;)
2
Skoro angielskie media to raczej plotka. Czy oni kiedykolwiek trafili jakis wielki transfer?:D Chyba dopiero wtedy, gdy juz inni o tym pisali.;)
2
"Jak to mozliwe ze messi nie lapie totalnie zadnych kontuzji? Widac sterydy dobre na wszystko."
Taka "perelka" z wiadomej strony;) Wspolczuje im takich dzieciakow, bo nie wierze, ze ktos dorosly moglby napisac takie cos;)
1
Ja uwazam, ze Messi zagral zle, slabo, bez zaangazowania, bo to chyba nie podlega dyskusji, ale nie mam mu tego za zle i niczego mu nie zarzucam, bo wiem ze kazdy ma slabsze chwile. Moze Leo byl zwyczajnie zmeczony? Lucho mogl dac mu odpoczac w drugiej polowie, bo taka gra na sile nie miala zbytnio sensu.
Warto jednak zauwazyc, ze Leo nawet w tak slabym meczu zaliczyl 2 swietne podania.
0
Niby tak, ale wazne, z pewnoscia to jeszcze bardziej polepszy pomiedzy nimi relacje, a jesli nasze trio bedzie szczesliwe miedzy soba to o bramki bede spokojny;)
0
Lucho mogl zmienic Messiego w drugiej polowie, bo Messiemu zwyczajnie nie szlo, a odpoczynek by mu nie zaszkodzil. Chyba Leo nie bylby zly na Enrique za ta zmiane:)
0
A Alves?:D Genialnie to on nie zagral...
0
Ciezki, toporny mecz, chociaz w koncowce troche zaczelo sie dziac. Messi dzisiaj byl niestety jednym z najgorszych i widac bylo brak motywacji i zaangazowania, a to strasznie dziwne, bo w niedawnych wywiadach mowil, ze wreszcie ma chec do gry. Szkoda, bo mogl miec 2 lub 3 bramki wiecej, ale nie to jest najwazniejsze;)
Zawodnikiem meczu Rakitic, ktory zagral genialnie. Kazda prostopadla pilka dawala okazje do zdobycia bramki i Suarez swietnie to wykorzystal. Luis dzisiaj rowniez swietnie zagral i chyba powoli wraca do swojej optymalnej formy. Do tego podarowal Leo bramke, bo inaczej tego nazwac nie mozna, a to z pewnoscia swiadczy o jego relacjach z kolegami z szatni;)