3

Mogl w brame ladowac:)

2

Alexis sam sobie wybral taki los;)


http://realvsbarca.pl/upload/20150227091728uid2.jpg

0

Chyba raczej "trafiony zatopiony";D

0

To zliczone wystepy wszystkich trzech zawodnikow?

1

Rakitic dla mnie byl odrobine lepszy, chociaz obaj swietnie wywiazali sie ze swoich zadan:) W kazdym meczu chce ogladac takie zagrania w wykonaniu Ivana i takie wykonczenie Suareza:)

8

Remis biore w ciemno:)

7

Z tymi tekstami typu "prawdziwy nastepca Xaviego" jestescie juz zalosni... Chcecie napisac cos smiesznego czy posmiac sie z Xaviego-naszej legendy bez ktorej pewnie nie bylibyscie kibicami Barcy?

1

Z takimi tekstami jestescie juz zalosni... Normalnie dzieci..

1

Dobrze, ze zdobylismy te 3 punkty. Teraz mozemy czekac na jutrzejszy mecz Realu z nadzieja na strate punktow. Jest to calkiem mozliwe, bo Villarreal to nie byle jaka druzyna i Real moze miec spore problemy.:)

1

Tak bedzie w przyszlosci wygladalo Trofeo Leo Messi, bo przeciez tak bedzie sie nazywala nagroda dla najlepszego strzelca ligi w danym sezonie:)

0

Tak jak ktos na rm.pl zauwazyl- ciekawe czy Bale podalby w takiej sytuacji do Ronaldo i na odwrot?:)

1

Ale on gra z kontuzja...

14

Rayo na Camp Nou?:D Nawet godzina meczu nie moze tego zepsuc;)

4

Przeciez to tylko troll...

1

Ale Bartra i tak byl lepszy od Mathieu, ktory nawet pilki nie potrafi wyprowadzic... Coraz bardziej Francuz zniecheca mnie swoja gra i chcialabym zeby to Bartra dostawal minuty, ktore gra Mathieu.

2

Barca B- Mallorca 2:4, czerwona kartka Babunskiego...
Zle sie dzieje z naszymi rezerwami. Widmo spadku coraz bardziej realne. Ja tewgo nie rozumiem... W poprzednim sezonie pewne 3 miejsce, a teraz jestesmy na krawedzi... Obysmy nie grali razem z Realem w Segunda B, chociaz Real jest na dobrej drodze do awansu do Segunda, wiec lepiej grac z nimi w drugiej, a nie trzeciej lidze;)

0

A przecież Suarez gral w niewielu z tych 92 meczow;)

1

Chwilami Granada grala z nami otwarta pilke, a to teoretycznie powinno byc dla nas autostrada do bramki. Niestety bylismy tym chyba zaskoczeni i popelnialismy mnostwo bledow. Nie potrafilismy sprawnie przejsc z obrony do ataku, a to przeciez mial byc nasz atut;D

1

Niestety Barca B po raz kolejny w tym meczu przegrywa z Mallorca... Poki co 2:3 i 8minut do konca. Jak tak dalej pojdzie to spadniemy z ligii,a Real B, ktory dzisiaj przegral awansuje na nasze miejsce, bo nadal jest w czolowce Segunda B:D

3

Rakitic byl dzis genialny, ale Suarez zagral rowniez wspaniale spotkanie. Zauwaz, ze mial udzial we wszystkich 3 bramkach(tak jak Ivan). Najpierw po jego wprawdzie bardzo niecelnym strzale Rakitic mial dobitke, pozniej sam wpisal sie na liste strzelcow, a nastepnie wystawil pilke Messiemu mimo, ze sam mial pusta bramke. Widać u tych dwoch zawodnikow wyrazny wzrost formy i mam nadzieje, ze w kolejnych meczach wspolpraca pomiedzy nimi bedzie rownie owocna;)

6

Zauwazyles, ze po strzelonej bramce wzywal go do siebie rowniez Pep i Tata Martino? Oni wszyscy widzieli w nim prawdziwego lidera na boisku;)

2

Grimaldo strzela na 2:2 w meczu rezerw. Moze jeszcze wygramy ten mecz?:)

0

Spalony oczywiscie byl, ale tyle razy "okradli" Leo, wiec raz moga mu 1 bramke puscic;)

2

Skoro angielskie media to raczej plotka. Czy oni kiedykolwiek trafili jakis wielki transfer?:D Chyba dopiero wtedy, gdy juz inni o tym pisali.;)

2

"Jak to mozliwe ze messi nie lapie totalnie zadnych kontuzji? Widac sterydy dobre na wszystko."

Taka "perelka" z wiadomej strony;) Wspolczuje im takich dzieciakow, bo nie wierze, ze ktos dorosly moglby napisac takie cos;)

1

Ja uwazam, ze Messi zagral zle, slabo, bez zaangazowania, bo to chyba nie podlega dyskusji, ale nie mam mu tego za zle i niczego mu nie zarzucam, bo wiem ze kazdy ma slabsze chwile. Moze Leo byl zwyczajnie zmeczony? Lucho mogl dac mu odpoczac w drugiej polowie, bo taka gra na sile nie miala zbytnio sensu.
Warto jednak zauwazyc, ze Leo nawet w tak slabym meczu zaliczyl 2 swietne podania.

0

Niby tak, ale wazne, z pewnoscia to jeszcze bardziej polepszy pomiedzy nimi relacje, a jesli nasze trio bedzie szczesliwe miedzy soba to o bramki bede spokojny;)

0

Lucho mogl zmienic Messiego w drugiej polowie, bo Messiemu zwyczajnie nie szlo, a odpoczynek by mu nie zaszkodzil. Chyba Leo nie bylby zly na Enrique za ta zmiane:)

0

A Alves?:D Genialnie to on nie zagral...

0

Ciezki, toporny mecz, chociaz w koncowce troche zaczelo sie dziac. Messi dzisiaj byl niestety jednym z najgorszych i widac bylo brak motywacji i zaangazowania, a to strasznie dziwne, bo w niedawnych wywiadach mowil, ze wreszcie ma chec do gry. Szkoda, bo mogl miec 2 lub 3 bramki wiecej, ale nie to jest najwazniejsze;)
Zawodnikiem meczu Rakitic, ktory zagral genialnie. Kazda prostopadla pilka dawala okazje do zdobycia bramki i Suarez swietnie to wykorzystal. Luis dzisiaj rowniez swietnie zagral i chyba powoli wraca do swojej optymalnej formy. Do tego podarowal Leo bramke, bo inaczej tego nazwac nie mozna, a to z pewnoscia swiadczy o jego relacjach z kolegami z szatni;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?