0

Tyle, ze on jest zawodnikiem Barcelony, mieszka w jakims apartamencie i zarabia pare milionkw euro, a ty? Pochwal sie:)

1

On? Dlaczego?:) Bedzie sobie siedzial w slonecznej Katalonii, ogladal mecze z trybun, a pare milionow euro na konto bedzie wplywac... Ty bys sie zalamal?:)

0

A moze on te urazy ma w genach? Juz mi sie normalnie wierzyc nie chce, ze dalismy 10mln + zmienne za 29- letniego rezerowego Arsenalu, ktory jeszcze nie zadebiutowal i chyba w tym sezonie nie zadebiutuje...

1

Cos mi sie wydaje, ze ten serial bedzie trwal w nieskonczonosc...

0

To juz dawno przestalo mnie bawic... Nie rozumiem jak zarzad jednego z najwiekszych klubow na swiecie moze az tak sie kompromitowac w ostatnim czasie...

0

Cos nam w tym sezonie we wszystkich sekcjach nie idzie... Chyba jedynie pilka reczna jest na tym samym poziomie co rok temu.

1

Widze, ze Braida dziala, ale na ten moment chyba na niewiele sie to zda. Chyba dopiero za ponad rok zacznie sie dla niego prawdziwa praca, bo watpie czy ktos dolaczy do nas zima.

1

To prawda. W dobrych warunkach Justyna walczylaby o medal, ale kto mogl przewidziec taka pogode?:) Co do Norwezek to jakos nie jest mi ich zal i ciesze sie, ze nie zdobeda wszystkich medali;)

8

Ahh ten Zlatan:D Czym bylby ten sport bez niego i jego poczucia humoru?:)

http://static.fangol.pl/content/7/f/6/7f6bc795c2278d77850e62911da2c36b-554.jpg

1

To zalezy na jakie warunki by trafila;) Na poczatyku warunki byly zniezle, dopiero pod koniec zaczela sie zniezyca;) Norwezki startowaly jako ostatnie, wiec cala trase biegly w katastrofalnych warunkach;D

0

Czuje, ze to bedzie wieczor Messiego:)

0

RysiekzKlanu...

0

Pewnie on tez tak mysli, ale co mial powiedziec? ;D

1

Dokladnie o tym samym sobie pomyslalem... Po tej wypowiedzi bylem niemal przekonany, ze Alexis z nami zostanie, a rzeczywistosc okazala sie zupelnie inna... Od tej pory podchodze do takich zapewnien z pewna rezerwa;D

0

Ja bym wolal Laskowskiego;D

0

Yhym... A na Onecie "Messi w Bayernie, Lewy w Barcelonie?"

13

Juz za 24 godziny na tej stronie wszyscy beda albo w euforii, albo w rozpaczy:)Mam jednak nadzieje, ze Barca da nam powody do zadowolenia.

0

Messi cos tam po angielsku potrafi, bo na Facebooku pisze zarowno po hiszpansku jak i po angielsku chyba, ze korzysta z jakiegos tlumacza:)

0

Drybling robi wrazenie, ale Messi robil nie mniejsze cuda;)

2

Ha, ha;) Dokladnie:D

1

Busquets jest wyraznie w formie, ale dziwi mnie ilosc jego strat. Chyba powinien byc bardziej ostrozny, bo na jego pozycji straty moga byc bardzo grozne...

1

Szczerze mowiac to nie wiem... Aguero w Barcelonie u boku Messiego gorszych statystyk pewnie by nie mial:)

0

Nasri? Ja juz zapomnialem o takim pilkarzu;D

0

A z jakiej to okazji?:D

1

Chca wygrac u siebie, bo wiedza, ze na Camp Nou bedzie jeszcze ciezej. Uprzedzajac Twoj kolejny komentarz to Malaga wygrala po bledzie Alvesa, ktory raczej jutro sie nie wydarzy...

0

Dobrze, ze kazdy ma do niego szacunek, ale niestety pilkarz z niego jest ostatnio przecietny...

0

Ja chyba w miejsce Rafinhi wystawilbym jednak Xaviego, bo potrzebne nam bedzie doswiadczenie, a Rafinha w ostatnich meczach i tak niczego ciekawego nie pokazal.

0

Dopisz, ze dla Barcy to ci da spokoj... ;)

1

Tylko kim my mamy ten srodek pola zdominowac? Iniesta? Xavim? Moze i posiadanie bedzie, ale trzeba tez atakowac, a bez pomocy pomocnikow i z wykluczonym z gry Messim bedziemy mieli problem:)

1

Posiadanie jest dobre, gdy prowadzimy w meczu i mozemy kontrolowac sytuacje. Wtedy albo zmusimy pzreciwnikow do odebrania pilki co spowoduje wiecej miejsca, albo dowieziemy prowadzenie do konca. Problemem tylko jest strzelenie tej pierwszej bramki;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?