4

Iniesta zagral swietnie. Może nie wykreowal zbyt wielu okazji, ale panowal w srodku pola i swietnie walczyl w presingu.

0

Macie tą sytuacje z Alba z innego ujecie czy tylko z tego jednego, ktore niekoniecznie mowi nam wszystko?:D

2

Dokladnie. Jest jeszcze mlody i czasami troche nieopanoway, ale jeszcze czerwonych kartek za pobicie nie dostal w przeciwienstwie do "najlepszego pilkarza na swiecie":)

2

A jak stracimy 2 to strzelimy 3 albo 4;)

4

No! Tylko nie pieprzony! Kultury troche:)

0

A co zrobil, bo ogladalem caly mecz, ale moglem nie zauwazyc?:D

0

Uwazaj, bo mozesz byc uwazany za fanboya Messiego. Sa do tego wyraznie przeslanki;)

0

Mowilem, ze Iniesta w takim meczu pokaze swoja klase;D

3

Wygralismy 2:1 na wyjezdzie z mistrzem Anglii, na 85% jestesmy w cwiercfinale, krytykowany Suarez byl dzisiaj naszym bohaterem a wam ciagle malo?:) Rozumiem, ze szkoda karnego, ale wierze, ze to tylko podziala na Leo motywujaco i na Camp Nou strzeli ze 2 bramki;) Przed meczem wszyscy braliby taki wynik w ciemno, wiec dobrze wam radze - cieszcie sie jak macie powody, a nie szukacie powodow do zmartwien.

2

Coś mi sie wydaje, ze Messi tego niewykorzystanego karnego nie przepusci i zacznie ostro trenowac strzaly z 11 metrow. Mysle, ze to podziala na Leo motywujaco;)

0

Neymara? Powaznie?

0

Nie zasluzylo? Juz w pierwszej polowie moglo byc 0:4;) 1:2 to dla nich najnizszy wymiar kary:)

1

Wynik bardzo korzystny, ale strasznie szkoda tego karnego...Niedosyt pozostal, bo moglismy wygrac zdecydowanie wiecej, ale przeciez wygrana na wyjezdzie z mistrzem Anglii powinna cieszyc;)

0

Dokladnie... Dlaczego Lucho nie dal szansy w lidze Ter Stegenowi? Malaga byla zbyt wymagajacym przeciwnikiem? Zobaczymy jak dzisiaj zagra Niemiec, wierze w niego, ale nie rozumiem decyzji Lucho. Mam tylko nadzieje, ze Ter Stegen mimo braku gry nie popelni dzisiaj zadnego bledu.

0

Jakies tam obawy zawsze sa, ale chyba nikt nie mysli o negatywnym wyniku:)

0

Pospiewajcie sobie przed meczem to wam szybciej czas zleci:)
http://www.tekstowo.pl/piosenka,fc_barcelona,hymn.html

0

Lucho powinien dac mu szanse z Malaga...

0

Wolalbym chyba Xaviego, ale zobaczymy co nam dzisiaj Andres "wyczaruje". Mam nadzieje, ze w wielkim meczu pokaze sporo dawke swoich umiejetnosci.

0

Tyle, ze on jest zawodnikiem Barcelony, mieszka w jakims apartamencie i zarabia pare milionkw euro, a ty? Pochwal sie:)

1

On? Dlaczego?:) Bedzie sobie siedzial w slonecznej Katalonii, ogladal mecze z trybun, a pare milionow euro na konto bedzie wplywac... Ty bys sie zalamal?:)

0

A moze on te urazy ma w genach? Juz mi sie normalnie wierzyc nie chce, ze dalismy 10mln + zmienne za 29- letniego rezerowego Arsenalu, ktory jeszcze nie zadebiutowal i chyba w tym sezonie nie zadebiutuje...

1

Cos mi sie wydaje, ze ten serial bedzie trwal w nieskonczonosc...

0

To juz dawno przestalo mnie bawic... Nie rozumiem jak zarzad jednego z najwiekszych klubow na swiecie moze az tak sie kompromitowac w ostatnim czasie...

0

Cos nam w tym sezonie we wszystkich sekcjach nie idzie... Chyba jedynie pilka reczna jest na tym samym poziomie co rok temu.

1

Widze, ze Braida dziala, ale na ten moment chyba na niewiele sie to zda. Chyba dopiero za ponad rok zacznie sie dla niego prawdziwa praca, bo watpie czy ktos dolaczy do nas zima.

1

To prawda. W dobrych warunkach Justyna walczylaby o medal, ale kto mogl przewidziec taka pogode?:) Co do Norwezek to jakos nie jest mi ich zal i ciesze sie, ze nie zdobeda wszystkich medali;)

8

Ahh ten Zlatan:D Czym bylby ten sport bez niego i jego poczucia humoru?:)

http://static.fangol.pl/content/7/f/6/7f6bc795c2278d77850e62911da2c36b-554.jpg

1

To zalezy na jakie warunki by trafila;) Na poczatyku warunki byly zniezle, dopiero pod koniec zaczela sie zniezyca;) Norwezki startowaly jako ostatnie, wiec cala trase biegly w katastrofalnych warunkach;D

0

Czuje, ze to bedzie wieczor Messiego:)

0

RysiekzKlanu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?