LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
"Cóż, nie podzielasz tego, co mówił Messi…
(cisza)"
Mnie by juz chyba ponioslo, ale widac, ze Lucho panuje nad soba:)
1
Z jednej strony sumka robi wrazenie, ale Busquets juz stal sie symbolem Barcy i kategorycznie nie jest na sprzedaz. Ciezko powiedziec czy bylby to dobry ruch, bo to zalezy od formy Sergio. Czasami gra jak "panienka", a czasami niewiele brakuje mu do najlepszego pomocnika na swiecie. W sumie to wole Busiego niz jakies przyszle gwiazdeczki robiace laske, ze do nas przyjda. :)
1
Nawet dobrym rozwiazaniem byloby przedluzenie o rok kontraktu z Alvesem, bo chyba lepiej zaplacic mu roczna pensje niz wydawac 30mln na Danilo, ktory dolaczylby i tak tylko pol roku wczesniej...
1
Dlatego Lucho musi to zmienic i wrecz zakazac mu dosrodkowan gora. Wiekszy pozytek bedzie z dosrodkowan po ziemi, bo wtedy nasze trio bedzie mialo szanse na opanowanie pilki.
6
Niby Danilo to swietny zawodnik, ale przeciez on ma kontrakt do czerwca 2016 roku i jesli go nie przedluzy to zaplacimy 30-40 milionow za zawodnika, ktory dolaczy do nas pol roku przed koncem kontraktu... W takim przypadku lepiej byloby przedluzyc o rok kontrakt z Alvesem i w czerwcu 2016 sprowadzic Danilo jako wolnego zawodnika.
3
Jak to? To taki zwykly "gaucho" jest silniejszy od takiego poteznego Niemca?:)
0
Juz nie... Przeciez strzelil bramke w ostatnim meczu a onet najlepiej podsumkwal ten wyczyn herosa z Madrytu:)
1
Ja bym wolal nie. Bartra jest dla mnie typowym stoperem i tak go sobie wlasnie wyobrazam w przyszlosci z opaska kapitanska na ramieniu, bo ma wszystko zeby tak sie stalo.
1
Niby tak, ale jak sobie pomysle, ze bez Leo Argentyna nie wyszlaby z grupy marzen, a on zaciagnal ja do finalu to i tak sie ciesze, ze Leo jest wicemistrzem swiata. Leo juz pokaz niejednokrotnie, ze jest na rowni z takimi legendami jak Maradona czy Pele(a moze nawet juz nieco wyzej) i mistrzostwo swiata nie jest mu do tego potrzebne( a on ma zaledwie 27lat):)
6
Mozna wiele Alvesowi zarzucac, ale prawda jest taka, ze Montoya i Douglas sa obecnie 2 klasy nizej od niego... Alves byl niegdys najlepszym prawym obroncą na swiecie, a tego sie nie da calkowicie zapomniec. Tak sobie mysle, ze z drobna pomoca Lucho, z jego radami Alves moglby nadal byc jednym z najlepszych obroncow na swiecie.
0
Mysle, ze z 8-10 bramek to jeszcze strzeli:). W koncu gra razem z Messim i Suarezem, a oni juz sie zatroszcza o swietne dogrania:)
1
Chyba, ze zarzad planuje sprowadzic Danilo w 2016, ale wtedy pol sezonu meczymy sie z Montoya i Douglasem:) W sumie to ja bym tego Douglasa tak calkowicie nie skreslal, bo skoro zostal kupiony to chyba nie jest gorszy ld Montoi, a przeciez poki co prawdziwej szansy jeszcze nie dostal:)
1
Jak kocha to poczeka:) Mam nadzieje, ze Neymar wplynie w jakims stopniu na jego decyzje.:D
0
A co miala powiedziec? Podac liste zainteresowanych klubow?
2
Podobno Danilo. Barca ma w jego kontrakcie umiescic klauzule zakazujaca gry w Lidze Mistrzow, wiec wtedy moglby grac w Lidze Mistrzow z Barca.
2
Z Messim w formie zawsze zdobywalismy trofea i tym razem tez tak bedzie. Zastanawiam sie czy ta nasza swietna forma to nie glownie zasluga Leo a nie Lucho, bo mam wrazenie, ze Leo nie tylko ciagnie ta druzyne swoim geniuszem pilkarskim, ale takze potrafi wplynac na kolegow z boiska( a nawet na Enrique). Poki co jeszcze nie wiadomo jakim trenerem jest Lucho, bo ciagle mam w glowie chociazby mecz z RSSS, w ktorym Lucho zachowal sie jak amator... Teraz wszystko sie uklada, ale przyjda jeszcze ciezkie chwile i wtedy zobaczymy postawe Enrique.
0
Mowisz zeby kupic go do Barcy B? Nie jest czasami za slaby?
2
Troche przypomina to wczorajszy mecz Realu. Ajax slaby, ale Legia jeszcze gorsza...
1
Mam tylko nadzieje, ze Lucho nie wystawi trio Pedro-Munir-Sandro. Messi musi grac od poczatku i przy korzystnym wyniku powinien zostac zmieniony w drugiej polowie, ale nie mozemy zlekcewazyc rywala i zagrac rezerwami.
0
Messi tez jest stary?
0
Nie ten link chyba dales...
1
No pieknie... Radović odchodzi z Legii. Jak w tym kraju ma byc liga na poziomie jak kazdy wyrozniajacy sie pilkarz woli odejsc do Niemiec albo nawet takich Chin? Bez Serba Legia juz nie bedzie taka mocna...
1
„Teraz mamy pewność siebie, odpowiednią postawę i chęci", powiedział Argetyńczyk. „W zeszłym roku miałem wiele problemów na boisku i poza nim", dodał, podkreślając, że pragnie znów być dawnym Messim.
No i wlasnie tego nam brakowalo u Leo i u calej naszej druzyny. Jesli tylko Leo naprawde chce to znow bedzie bezkonkurencyjnie najlepszy, bo przecież to najlepszy zawodnik w historii:)
1
No, no... 9,5 dla Leo. Szczerze mowiac to troche dziwi mnie ta nota, bo to mimo hat-tricka i asysty nie byl tak spektakularny mecz Leo i mam wrazenie, ze poprzednie mecze byly lepsze, ale nie bede sie wyklucal o pol oceny:)
4
A czego spodziewasz sie po meczu Realu? Ze porozmawiamy o krykiecie?
3
Najbardziej merytoryczny jest El "bol dupy" Jarek, ktory niemal codziennie leczy swoje kompleksy:)
1
Heh... Cristiano juz w samych gatkach... :)
5
Coz... Jesli dobrze widzialem, to Cristiano kopnal w nogi obroncow, nastepnie odbila sie od Cristiano i przelecialo pod nogami obroncow, ale pomysl dobry:)
1
Ale przyznaj, ze w wykonaniu tej cieszynki przez Cristiano( szczegolnie w tym rozu) jest cos komicznego:)
5
A co? Boli, ze na rm.pl ciezko uzbierac tyle komentarzy w tydzien?:) Nie martw sie, po ostatnim meczu Barcy mieli tam 720 komentarzy w tym prawie 600 o Messim, a jak na standardy tamtej strony to dosc zaskakujacy wynik:)