2

"Cóż, nie podzielasz tego, co mówił Messi…
(cisza)"

Mnie by juz chyba ponioslo, ale widac, ze Lucho panuje nad soba:)

1

Z jednej strony sumka robi wrazenie, ale Busquets juz stal sie symbolem Barcy i kategorycznie nie jest na sprzedaz. Ciezko powiedziec czy bylby to dobry ruch, bo to zalezy od formy Sergio. Czasami gra jak "panienka", a czasami niewiele brakuje mu do najlepszego pomocnika na swiecie. W sumie to wole Busiego niz jakies przyszle gwiazdeczki robiace laske, ze do nas przyjda. :)

1

Nawet dobrym rozwiazaniem byloby przedluzenie o rok kontraktu z Alvesem, bo chyba lepiej zaplacic mu roczna pensje niz wydawac 30mln na Danilo, ktory dolaczylby i tak tylko pol roku wczesniej...

1

Dlatego Lucho musi to zmienic i wrecz zakazac mu dosrodkowan gora. Wiekszy pozytek bedzie z dosrodkowan po ziemi, bo wtedy nasze trio bedzie mialo szanse na opanowanie pilki.

6

Niby Danilo to swietny zawodnik, ale przeciez on ma kontrakt do czerwca 2016 roku i jesli go nie przedluzy to zaplacimy 30-40 milionow za zawodnika, ktory dolaczy do nas pol roku przed koncem kontraktu... W takim przypadku lepiej byloby przedluzyc o rok kontrakt z Alvesem i w czerwcu 2016 sprowadzic Danilo jako wolnego zawodnika.

3

Jak to? To taki zwykly "gaucho" jest silniejszy od takiego poteznego Niemca?:)

0

Juz nie... Przeciez strzelil bramke w ostatnim meczu a onet najlepiej podsumkwal ten wyczyn herosa z Madrytu:)

1

Ja bym wolal nie. Bartra jest dla mnie typowym stoperem i tak go sobie wlasnie wyobrazam w przyszlosci z opaska kapitanska na ramieniu, bo ma wszystko zeby tak sie stalo.

1

Niby tak, ale jak sobie pomysle, ze bez Leo Argentyna nie wyszlaby z grupy marzen, a on zaciagnal ja do finalu to i tak sie ciesze, ze Leo jest wicemistrzem swiata. Leo juz pokaz niejednokrotnie, ze jest na rowni z takimi legendami jak Maradona czy Pele(a moze nawet juz nieco wyzej) i mistrzostwo swiata nie jest mu do tego potrzebne( a on ma zaledwie 27lat):)

6

Mozna wiele Alvesowi zarzucac, ale prawda jest taka, ze Montoya i Douglas sa obecnie 2 klasy nizej od niego... Alves byl niegdys najlepszym prawym obroncą na swiecie, a tego sie nie da calkowicie zapomniec. Tak sobie mysle, ze z drobna pomoca Lucho, z jego radami Alves moglby nadal byc jednym z najlepszych obroncow na swiecie.

0

Mysle, ze z 8-10 bramek to jeszcze strzeli:). W koncu gra razem z Messim i Suarezem, a oni juz sie zatroszcza o swietne dogrania:)

1

Chyba, ze zarzad planuje sprowadzic Danilo w 2016, ale wtedy pol sezonu meczymy sie z Montoya i Douglasem:) W sumie to ja bym tego Douglasa tak calkowicie nie skreslal, bo skoro zostal kupiony to chyba nie jest gorszy ld Montoi, a przeciez poki co prawdziwej szansy jeszcze nie dostal:)

1

Jak kocha to poczeka:) Mam nadzieje, ze Neymar wplynie w jakims stopniu na jego decyzje.:D

0

A co miala powiedziec? Podac liste zainteresowanych klubow?

2

Podobno Danilo. Barca ma w jego kontrakcie umiescic klauzule zakazujaca gry w Lidze Mistrzow, wiec wtedy moglby grac w Lidze Mistrzow z Barca.

2

Z Messim w formie zawsze zdobywalismy trofea i tym razem tez tak bedzie. Zastanawiam sie czy ta nasza swietna forma to nie glownie zasluga Leo a nie Lucho, bo mam wrazenie, ze Leo nie tylko ciagnie ta druzyne swoim geniuszem pilkarskim, ale takze potrafi wplynac na kolegow z boiska( a nawet na Enrique). Poki co jeszcze nie wiadomo jakim trenerem jest Lucho, bo ciagle mam w glowie chociazby mecz z RSSS, w ktorym Lucho zachowal sie jak amator... Teraz wszystko sie uklada, ale przyjda jeszcze ciezkie chwile i wtedy zobaczymy postawe Enrique.

0

Mowisz zeby kupic go do Barcy B? Nie jest czasami za slaby?

2

Troche przypomina to wczorajszy mecz Realu. Ajax slaby, ale Legia jeszcze gorsza...

1

Mam tylko nadzieje, ze Lucho nie wystawi trio Pedro-Munir-Sandro. Messi musi grac od poczatku i przy korzystnym wyniku powinien zostac zmieniony w drugiej polowie, ale nie mozemy zlekcewazyc rywala i zagrac rezerwami.

0

Messi tez jest stary?

0

Nie ten link chyba dales...

1

No pieknie... Radović odchodzi z Legii. Jak w tym kraju ma byc liga na poziomie jak kazdy wyrozniajacy sie pilkarz woli odejsc do Niemiec albo nawet takich Chin? Bez Serba Legia juz nie bedzie taka mocna...

1

„Teraz mamy pewność siebie, odpowiednią postawę i chęci", powiedział Argetyńczyk. „W zeszłym roku miałem wiele problemów na boisku i poza nim", dodał, podkreślając, że pragnie znów być dawnym Messim.

No i wlasnie tego nam brakowalo u Leo i u calej naszej druzyny. Jesli tylko Leo naprawde chce to znow bedzie bezkonkurencyjnie najlepszy, bo przecież to najlepszy zawodnik w historii:)

1

No, no... 9,5 dla Leo. Szczerze mowiac to troche dziwi mnie ta nota, bo to mimo hat-tricka i asysty nie byl tak spektakularny mecz Leo i mam wrazenie, ze poprzednie mecze byly lepsze, ale nie bede sie wyklucal o pol oceny:)

4

A czego spodziewasz sie po meczu Realu? Ze porozmawiamy o krykiecie?

3

Najbardziej merytoryczny jest El "bol dupy" Jarek, ktory niemal codziennie leczy swoje kompleksy:)

1

Heh... Cristiano juz w samych gatkach... :)

5

Coz... Jesli dobrze widzialem, to Cristiano kopnal w nogi obroncow, nastepnie odbila sie od Cristiano i przelecialo pod nogami obroncow, ale pomysl dobry:)

1

Ale przyznaj, ze w wykonaniu tej cieszynki przez Cristiano( szczegolnie w tym rozu) jest cos komicznego:)

5

A co? Boli, ze na rm.pl ciezko uzbierac tyle komentarzy w tydzien?:) Nie martw sie, po ostatnim meczu Barcy mieli tam 720 komentarzy w tym prawie 600 o Messim, a jak na standardy tamtej strony to dosc zaskakujacy wynik:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?