0

Po dzisiejszym meczu miano zaoferowac Alvesowi nowy kontrakt... Ciekawe czy to jeszcze aktualne:)

0

Az musialem nacisnac ten trojkatny znaczek przy komentarzu, bo takich komentarzy nie da sie czytac:) Pewnie nawet meczu nie ogladal, a czelnosc obrazac naszych pilkarzy...

0

Dokladnie... Mam tylko nadzieje, ze ta porazka nie wprowadzi nerwowosci i ze w nastepnych spotkaniach bedziemy prezentowac sie tak jak wczesniej.

1

Jesli sie nie mysle, to Iniesta ma okragle ZERO asyst jak i bramek w La Liga... To zdecydowanie najgorszy sezon w jego karierze i prezentuje sie o wiele gorzej nawet od Xaviego, ktorego przeciez moglo juz nawet z nami nie byc... Koniecznie potrzebujemy wzmocnien, bo z takimi zawodnikami niestety juz daleko nie zajedziemy...

1

Tym meczem jeszcze niczego nie przegralismy. Jestem przekonany, ze Real potknie sie jeszcze nie raz. Mam tylko nadzieje, ze ta porazka nie odbkerze nam pewnosci i nie wplynie negatywnie na druzyne.

1

Coz... Szkoda, ze tak to sie skonczylo. Od samego rana czekalem tylko na ten mecz,bo spodziewalem sie, ze znow nie pozostawimy przeciwnikowi zludzen, a rzeczywistosc okazala sie zupelnie inna. Nie wiem z czego wynika nasza postawa, ale moze zawodnicy poczuli sie zbyt pewnie? Moze mysleli, ze jak juz Leo jest zdeterminowany w nowym roku to wszystko bedzie robil sam? Jednak trzeba przyznac, ze w 90% to Leo "ciagnie ten wozek", bo slabszy mecz w jego wykonaniu odrazu rzutuje na wynik spotkania. Mysle, ze w duzej mierze zawazyl blad Alvesa i bramka Malagi, bo to mialo wplyw na reszte meczu. Zawodnicy Malagi z kazda minuta byli coraz blizej wymarzonego celu, a my z kazda chwila bylismy pod wieksza presja.Oczywiscie trzeba pochwalic Malage, bo potrafili nam sie postawic. Mozecie mowic, ze to byl autobus, ale dla mnie to byl rozsadny sposob bronienia. W przeciwienstwie do innych druzyn w La Liga nie wpychali wszystkich zawodnikow we wlasne pole karne i nie liczyli na cud, ale naprawde mieli plan i potrafili nawet odpowiedziec na nasze ataki. Cos mi sie wydaje, ze Malaga znalazla na nas sposob, tak jak Atleti znalazlo sposob na Real:)
Szczerze mowiac bardziej jestem zmartwiony i zaniepokojony nasza dyspozycja niz wynikiem tego meczu. Juz we wtorek gramy z City, ktore dzisiaj pokazalo, ze potrafi strzelac bramka, a zadna z naszych formacji dzisiaj nie potwierdzila gotowosci na ten pojedynek. Najbardziej obawiam sie jednak o nasza defensywe, bo dzisiaj pozwolili Maladze na zbyt wiele. Mathieu nie bez powodu jest tylko rezerwowym i niemal na pewno we wtorek Lucho postawi na Pique( dzisiaj rowniez on zawiodl) i Javiera. Jesli do tego dodamy niepewnego Ter Stegena, ktory gra raz na pare tygodni to mozemy czuc pewien niepokoj:)

0

A mi sie wydaje, ze Pedro jest szykowany na druga polowe.

0

A po co jak rozumiez?:).

0

Czyli u was zamiana rol? Ty przed telewizorem a on w kuchni?:)

0

Nie wierze, ze jego przyjazn z Neymarem bedzie bez znaczenia przy ewentualnym transferze. Niestety na nasza niekorzysc dziala sankcja transferowa, bo z pewnoscia latem Danilo otrzyma mnostwo propozycji od innych wielkich klubow.

0

U mnie tez... Z reszta coraz wiecej reklam pojawia sie na stronie mobilnej;D

0

Po dotychczasowych skokach Kamila niestety nic nie wskazuje na medal, ale moze sie uda?:D

1

Moze za bardzo spiskuje, ale czy to nie jest dziwne, ze okradli go akurat teraz, gdy Leo jest w "gazie" i strzela na zawolanie? To oczywiste, ze taka kradziez w jakims stopniu zajmie mysli Leo i chyba taki byl zamiar rabusiow;D

3

Jesli Lucho chce postawic na Ter Stegena to powinien obowiazkowo dac mu jutro szanse. Nie mozna dopuscic do kolejnej wpadki Marca, a jesli Niemiec gra raz na kilka tygodni to rozne rzeczy moga sie zdarzyc...

0

Kazdy mecz konczyc hat-trickiem jest chyba niewykonalne nawet dla Messiego;)

2

Z tego co kojarze, to Messi pedzi juz do pobicia tego rekordu;D

4

Oczywiscie, ze tak, chociaz wydaje mi sie, ze Real ma trudniejszy terminarz do El Clasico;D

2

W sumie można by zrobic zakladke z lista strzelcow obok tabeli ligowej szczegolnie, ze wreszcie sa powody aby tam zagladac;)

3

2015.02.22 Primera División - 24. kolejka Elche CF - Real Madryt
2015.03.01 Primera División - 25. kolejka Real Madryt - Villarreal CF
2015.03.07 Primera División - 26. kolejka Athletic Club - Real Madryt


W sumie to nie jest powiedziane, ze Real do El Clasico nie straci punktow.Nie ukrywam, ze licze na potkniecie Realu w chociaż jednym z tych spotkan.

6

Wyslij im zdjecie Messiego...

1

Lepiej napisaliby jakis ciekawy artykul w tym czasie dotyczacy chociazby statystyk ligowych, bo chyba nie jest to takie trudne;D

2

A co? Juz sie gubisz?:D

0

Dlaczego tu nie ma komentarzy?;D Wtedy jeszcze ta strona nie byla taka znana?:D

3

Dołóż chlopakowi jeszcze asyte! Zasluguje na to;D

2

Powaznie?:D Nie wiedzialem... :)

4

Leo w dobrym humorze;) Oby po jutrzejszym meczu rowniez byl taki usmiechniety:]


http://static.fangol.pl/content/d/9/6/d967edfc01b83ae9ea20aec406feafcf-554.jpg

1

O ile Enrique nie przesadzi z rotacjami to raczej o wynik jestem spokojny. Najlepiej zagrac podstawowym lub prawie podstawowym skladem i dopiero po uzyskaniu bramkowej zaliczki przeprowadzalbym zmiany.

0

Albo niech wezmie smartphona i o ile maja tam Wifi to moze obejrzec Barce;D

1

Chyba brakuje rąk do pracy, chociaz zamiast zajmowac sie jakimis plotkami z kosmosy to redakcja moglaby zajac sie wazniejszymi rzeczami...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?