1

To to jeszcze nic... Gdyby Ronaldo powiedzial co sadzi o Messim to poszedlby do wiezienia...

0

Wystarczy, ze wystawi Messiego:)

1

Lyon mial szanse odskoczyc PSG na 4 punkty, a przegrywaja z jakims Lorient... Szkoda, bo mieliby duzo szanse nawet na mistrzostwo.Edit: Juz remis:) Moze jednak nie wszystko stracone?

1

Moze skoro redakcja ma problem z trzymaniem porzadku w komentarzach to moze warto zaangazowac do pomocy jakichs odpowiedzialnych uzytkownikow? Cos trzeba zrobic, bo to co chwilami dzieje sie na stronie to istna komedia...

1

Jestes powazny? Chyba wiadomo, ze zaden kibic Barcy nie bedzie zadowolony z karnego( najczesciej nieslusznego) dla Realu i tak samo w druga strone( tyle, ze Barca nie ma takiego "szczescia" do karnych). Chyba jeszcze nie wiesz co to hipokryzja, ale wroc na rm.pl to szybko zalapiesz.

0

Bo napisalem prawde?

0

Szczegolnie pierwsza bramka, prawda?

0

Z pewnoscia juz sa. Wejdz na youtube i poszukaj, to nie boli...

1

Oby ta forma utrzymala sie do konca sezonu( chociaz to chyba niemozliwe), bo z taka gra nie ma dla nas godnego przeciwnika. Lucho wreszcie pokazuje, ze jest prawdziwym trenerem i jak tak dalej pojdzie zostanie drugim Guardiola:)

4

Leo dzisiaj wyrownal, pobije za tydzien.

0

Gdyby Ronaldo nie stzelil 8 karnych to prawie byliby na rowni:)

3

To sie nie patrzy na trybuny, ale na murawe po ktorej biega najlepszy pilkarz w historii:D

0

W sumie tak na zachete to moze i mialoby to jakis sens?:)

1

Moze bedzie bardziej komfortowo?:)

1

A moze tu wlasnie chodzi o cene biletow? Nie orientuje sie ile kosztuja bilety, ale niektorzy tu pisza nawet o 100 euro a to jest jednak lekkie przegiecie, bo malo kto da tyle zeby obejrzec mecz z Elche czy Levante... Takie ceny moze bylyby przekonujace w Erze Guardiolii, gdy kazdy czekal na wspaniale mecze. W tym sezonie jak wiemy roznie nam sie wiodlo i niekiedy nie bylo ochoty ogladac meczu w telewizji, a co dopiero placic kilkadziesiat euro.

7

Jesli przyjda tytuly to przyjda tez kibice, chociaz troche dziwne, ze mimo dobrej gry zespolu frekwencja jest tak niska... Moze na wiosne bedzie lepiej?:)

1

Na powrot do Barcy B jest juz chyba za pozno, wiec najlepiej bedzie sprzedac go z opcja pierwokupu. To chyba najlepszy pomysl skoro nastepne wypozyczenia nie wchodza w gre...

1

A gdzie heros z Madrytu?:) Ani slowa o nim?

0

Puyol i Xavi jeszcze mlodzi byli...:)

6

Chyba nie tyle niedziela co zblizajacy sie poniedzialek:)

1

Wszystko jest w naszych rekach i to od nas zalezy czy zdobedziemy jakies puchary. Mysle, ze to dobrze, ze kazdy kibic wierzy w zdobycie tytulow, a chyba to nie przeszkadza w cieszeniu sie z gry Blaugrany, prawda?:)

3

Powiem Wam szczerze, ze jestem lekko zaszokowany meczem Realu. Spodziewalem sie Manity, bo bylem przekonany, ze Real zrobi wszystko zeby pokazac swoja sile a tu taka niespodzianka... Deportivo przy odrobinie szczescia mogloby nawet zremisowac ten mecz. Czyzby Real byl naprawde w tak kiepskiej formie? Troche szkoda, ze w LM trafili na jedna z najslabszych ekip... :)

0

Wyobrazasz sobie Ronaldo w "mlynie"? Bo ja szczerze mowiac nie:)

1

Wychowaj go na prawdziwego Barceloniste!:)

2

Moim zdaniem zawsze Messi jest lepszy od Cristiano, ale niestety Portugalczyk tymi karnymi i w wiekszosci latwymi bramkami zalatwia sobie ZP... Leo w wiekszosci meczow pokazuje swoj fenomen, ale nie zawsze w pojedynke byl w stanie nabic sobie statystyki, bo nasi pomocnicy go nie rozpieszczali...:)
Chociaz w sumie to i tak Messi mimo mlodego wieku uznawany jest przez wielu za najlepszego w historii:)

1

Swoja drogą to jak mozna strzelic 2.5 bramki?;D

1

Zwracam tylko uwage, ze dosc czesto sa takie przypadki, ze nam za dlugo pograc nie dawaja, a Real juz niejednokrotnie dostaje dodatkowe 5 minut z niewiadomo jakich przyczyn... Nie wiem czy to zwykly przypadek, ale jesli tak to naprawde mamy pecha wzgledem Realu...

1

Gdy Barca gra dobrze ze slaba druzyna i zanosi sie na kolejne bramki to sedzia dolicza 2 minuty... Gdy Real prowadzi "tylko" 2:0 i Ronaldo jest bez bramki to sedzia dolicza 5 minut mimo, ze w meczu nie bylo dlugich przerw. Przypadek?:D

0

Wystarczy porownac asysty Messiego i Suareza, a jednak mozna stwierdzic, ze cos w tym jest...

3

11 minut za nami i 0:0 na Bernabeu

#respect

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?