LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Eee tam... Naciagniesz czepek i jeszcze to zremisujecie...:)
6
Szkoda mi Ikera... Znowu bedzie mieszany z blotem jesli Real przegra...
0
Thiago to ten, ktory zarabal nam bombe w Lidze Mistrzow?
0
Vermaelen zacznie biegac! Brawo! Az dziwne, ze w tak mlodym wieku lapie takiego skillsa...
A tak na powaznie to transfer Vermaelena byl zbedny i zupelnie nie trafiony. Mimo wszystko licze, ze zagra chociaz kilka meczow na poziomie i chociaz w czesci sie splaci jego transfer.
1
Sam napisales,ze nie uzywa dryblingu, wiec to chyba oczywiste, ze nie "blyszczy", prawda?
17
Legenda nie musi niczego udowadniać slowami;D
http://realvsbarca.pl/upload/20150204173131uid2.jpg
0
Nie wiem jakie to ma znaczenie czy to byl zart czy nie, bo zwrocilem tylko uwage, ze czlowiek z nadmierna liczba tatuazy wygladalby dosc "egzotycznie".
0
Ale mi nie chodzi o ludzi, ktorzy maja 1, 2 czy 3 tatuaze. Zwrocilem tylko uwage, ze gdyby ktos wytatuowal sobie cale lub prawie cale cialo to wygladalby conajmniej dziwnie( szczegolnie na starosc)
1
Co z tego jak poki co Lucho ma ta "przyszlosc" w "glebokim powazaniu"?
1
Nie, nie jak kryminalista, jak za przeproszeniem debil. Chyba tylko ktos chory pokryje cale cialo tatuazami... I niby co ma symbolizowac to, ze masz tatuaz na tatuazu? Jakies ukryte wartosci? Ciekawe...
0
Dupe sobie moze wytatuowac, nie mam nic przeciwko...
0
I wygladalbys jak ... (sam sobie dokoncz).
2
Nie byle jaki, ale lepiej zeby go nie mial...
1
No szkoda... Ze tez mu Antonella pozwolila...
1
Strona swietna, funkcjonalna ale jest jeden problem... Piszac komentarz na telefonie ze standardowa klawiatura Androida 4.2 na przegladarce Google Chrome ten niebieski pasek na gorze calkowicie zakrywa jedyny widok tresci komentarza, bo polowe ekranu zajmuje klawiatura, kawalek od gory pasek adresu i wlasnie ta niebieska zakladka. Dotyczy to tylko pisania w poziomym polozeniu telefonu.
1
Ja wiem, ze Messi nawet stojac przez caly mecz potrafi dac wiecej druzynie niz kazdy inny zawodnik, ale mimo wszystko troche mnie Leo wtedy rozczarowal. Sadzilem, ze w byc moze najwazniejszym meczu w swoim zyciu Leo bedzie fruwal po boisku, a nie truchtal jak w calym poprzedbim sezonie.
1
Jak sie nawet w finale MŚ nie chce biegac to niestety tak to sie konczy...
1
Teoretycznie z Neymara szykuje sie lepszy zawodnik od Ronaldo, ale jeszcze musimy poczekac. Jesli popaptrzec na gre Neya i Cristiano w tym sezonie to chyba watpliwosci kto lepiej gra nie ma, bo Ney jest niesamowity, ale Ronaldo ma wspaniale statystyki, a niestety tylko to sie teraz liczy.
2
Na poczatku sezonu marnowal i to sporo... Pamietam dobrze:) Wtedy jeszcze mial sporo setek podczas meczu, a nie to co teraz:)
0
A wiec wchodzisz na strone poogladac obrazki?
1
Suarez poki co zawodzi oczekiwania kibicow. Dla mnie niezrozumiale jest jak Suarez opadl z formy. Pilkarz o takiej klasie niepotrafi przyjac polowy pilek. O jego technice nie trzeba dyskutowac, bo ja ma i co do tego nie ma watpliwosci. Niekiedy potrafi genialnie opanowac pilke( chociazby w ostatnim meczu przy bramce Rafinhii), ale zbyt czesto popelnia szkolne bledy.
Wniosek? Niewatpliwy geniusz, ktory potrzebuje jeszcze czasu. Nie oczekuje od niego statystyk jak z Liverpoolu, ale oczekuje gry na wysokim poziomie.
0
Czlowiek, ktory chcial dorownac Mikiemu, ale ze srednim skutkiem. To tak jak z Messim i Ronaldo.
1
Trzeba chyba zglaszac tych, ktorzy ciagle placza za LOlem...
45
Reus blisko Barcelony!:)
http://static.fangol.pl/content/6/0/d/60d08ffac133487684a123a3a6d89cbc-554.jpg
0
Frankowicz?:D
0
Na klopoty Leo Messi:) Mam nadzieje, ze nie stracimy trzeciej bramki.
0
Szmal byl niestety bardzo przecietny na tych mistrzostwach. Gdyby w meczu z Katarem bronil tak jak dzisiaj to gralibysmy w finale.
0
A moze jesli wygra Katar to da to swiatu do myslenia?
0
Powinni miec zakaz transferowy, bo naruszyli finansowe fair-play
1
Szkoda, ze nie bedzie finalu na TVP1 , bo chcialbym obejrzec ta komedie w wykonaniu sedziow z Serbii(?). Cale szczescie Francja to juz inna liga i za wysokie progi dla Katarczykow.