0

Ble,ble,ble... Ja rozumiem, ze Suarez jest w slabszej formie i potrzebuje czasu ale to nawijnie o jego dlugiej przerwie itp. juz mnie troche denerwuje..

0

Ale od 3 miesiecy juz gra:)

0

Ja nie mam...

50

Messi to mistrz... Szkoda, ze Zlote Pilki dostaje sie za strzelanie karnych i dostawianie nogi...

1

Tak, przyzwyczili sie do bezradnosci.

3

Co nie zmienia faktu, ze nie zasluguje na miano najepszego na swiecie...

0

Co ten Ronaldo???

0

Wynurkuje karnego i bedzie "krulem"...

0

Chyba raczej Cristiano " spieprzajcie gołebie" Ronaldo...

1

Bo piszą o meczu Realu i o Ronaldo, ktory staje sie coraz wiekszym posmiewiskiem? Chcą to niech piszą. Ciekawszego tematu na ten moment nie ma. Przeszkadza Wam to? Ktoś zmusza do czytania?

0

Tam byl zamach!

4

Ronaldo czepek naciągnie i zacznie sie taniec delfinow. Zwyciestwo Realu niemal pewne, wiec nie nastawialbym sie na strate punktow;)

0

A masz jakis ciekawszy temat?:D

1

2

Akurat Munir w moim odczuciu zagral zbyt duzo jak na poziom prezentowany przez niego. Teraz szanse powinni dostawac Sandro i Adama i pozniej zobaczymy ktory z nich jest najlepszy.

1

Mam nadzieje, ze do konca sezonu bedzie gral w rezerwach. Na jego miejsce w pierwszej druzunie wybralbym Sandro, bo teraz jego kolej:)

3

0

Dobry wierszyk nie byl zly, chociaz nie zawsze Ci te wiersze wychodzily. Z pewnoscia sa jakies fora dla ludzi z podobnyni pasjami do ciebie, wiec tam mozesz sobie pisac do woli:)

0

Bedzie mial kto sprzet testowac.

0

Ale o co chodzi? Pozartowac nie można z "Atlety" czy co?

1

Może opowiesz nam co Cie sklonilo do wybrania takiego nicku ( nie to, ze mi sie nie podoba)?:D Po prostu czysta ciekawosc;)

0

Zaczekaj, zaczekaj... Jeszcze Douglasa nie ma na boisku;D

0

Formy to on nie ma od wrzesnia...

1

Dokladnie, chociaz mysle, ze na treningu tez lapie doswiadczenie u boku Bravo. W meczach ze slabszymi druzynami powinien dostawac szanse, bo to nasza przyszlosc.

0

Yhym... Awansują tak jak Real...

0

Jak sie je kolacje o tej porze... ;D

0

I Roberto i Munir pokazali sie i od razu są efekty. Takich crackow nam trzeba;d

1

Eee tam... Mysle, ze dobrze, ze w lidze broni Bravo, bo jest świetnym bramkarzem, a Ter Stegen poki co lapie doswiadczenie. Wprawdzie na lawce ciezko sie czegos nauczyc, dlatego mysle, ze Ter Stegen powinien dostawac od czasu do czasu szanse w lidze chociazby na slabszych przeciwnikow. Mamy swietnego mlodego bramkarza, ktory moze byc jednym z najlepszych na swiecie i tzreba sie z tego cieszyc, bo spokoj w bramce to podstawa:D

2

Rafinha kolejny swietny mecz, a i tak pewnie Roberto jest przed nim w hierarchii Lucho... Nie mozna zmarnowac takiego talentu.

1

Lucho logic...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?