LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ble,ble,ble... Ja rozumiem, ze Suarez jest w slabszej formie i potrzebuje czasu ale to nawijnie o jego dlugiej przerwie itp. juz mnie troche denerwuje..
0
Ale od 3 miesiecy juz gra:)
0
Ja nie mam...
50
Messi to mistrz... Szkoda, ze Zlote Pilki dostaje sie za strzelanie karnych i dostawianie nogi...
1
Tak, przyzwyczili sie do bezradnosci.
3
Co nie zmienia faktu, ze nie zasluguje na miano najepszego na swiecie...
0
Co ten Ronaldo???
0
Wynurkuje karnego i bedzie "krulem"...
0
Chyba raczej Cristiano " spieprzajcie gołebie" Ronaldo...
1
Bo piszą o meczu Realu i o Ronaldo, ktory staje sie coraz wiekszym posmiewiskiem? Chcą to niech piszą. Ciekawszego tematu na ten moment nie ma. Przeszkadza Wam to? Ktoś zmusza do czytania?
0
Tam byl zamach!
4
Ronaldo czepek naciągnie i zacznie sie taniec delfinow. Zwyciestwo Realu niemal pewne, wiec nie nastawialbym sie na strate punktow;)
0
A masz jakis ciekawszy temat?:D
1
2
Akurat Munir w moim odczuciu zagral zbyt duzo jak na poziom prezentowany przez niego. Teraz szanse powinni dostawac Sandro i Adama i pozniej zobaczymy ktory z nich jest najlepszy.
1
Mam nadzieje, ze do konca sezonu bedzie gral w rezerwach. Na jego miejsce w pierwszej druzunie wybralbym Sandro, bo teraz jego kolej:)
3
0
Dobry wierszyk nie byl zly, chociaz nie zawsze Ci te wiersze wychodzily. Z pewnoscia sa jakies fora dla ludzi z podobnyni pasjami do ciebie, wiec tam mozesz sobie pisac do woli:)
0
Bedzie mial kto sprzet testowac.
0
Ale o co chodzi? Pozartowac nie można z "Atlety" czy co?
1
Może opowiesz nam co Cie sklonilo do wybrania takiego nicku ( nie to, ze mi sie nie podoba)?:D Po prostu czysta ciekawosc;)
0
Zaczekaj, zaczekaj... Jeszcze Douglasa nie ma na boisku;D
0
Formy to on nie ma od wrzesnia...
1
Dokladnie, chociaz mysle, ze na treningu tez lapie doswiadczenie u boku Bravo. W meczach ze slabszymi druzynami powinien dostawac szanse, bo to nasza przyszlosc.
0
Yhym... Awansują tak jak Real...
0
Jak sie je kolacje o tej porze... ;D
0
I Roberto i Munir pokazali sie i od razu są efekty. Takich crackow nam trzeba;d
1
Eee tam... Mysle, ze dobrze, ze w lidze broni Bravo, bo jest świetnym bramkarzem, a Ter Stegen poki co lapie doswiadczenie. Wprawdzie na lawce ciezko sie czegos nauczyc, dlatego mysle, ze Ter Stegen powinien dostawac od czasu do czasu szanse w lidze chociazby na slabszych przeciwnikow. Mamy swietnego mlodego bramkarza, ktory moze byc jednym z najlepszych na swiecie i tzreba sie z tego cieszyc, bo spokoj w bramce to podstawa:D
2
Rafinha kolejny swietny mecz, a i tak pewnie Roberto jest przed nim w hierarchii Lucho... Nie mozna zmarnowac takiego talentu.
1
Lucho logic...