0

W calym turnieju wsrod naszych najlepszy byl chyba Michal Jurecki.

0

Jesli juz to Helena:).

3

Tak czekasz na trzy male okienka w rogu okladki( ktoras gazeta pewnie nawet nie umiesci zadnej informacji)

1

Szkoda, ze mecz z Katarem przegralismy glownie przez naszych bramkarzy... Nawet Ty moglbys w tamtym meczu stac na bramce i roznicy by nie bylo. Cale szczescie dzisiaj Szmal zagral o wiele lepiej i mamy medal:)

0

A moze to lepiej, ze nie gramy w finale? Tam pewnie dostalibysmy becki, a tak ogralismy w nieprawdopodobnym meczu aktualnych mistrzow swiata:) O tym meczu bedzie sie dlugo mowic.

2

A co u Asa? To co zwykle- Ronaldo:)

0

Z tymi sedziami i z takim Szmalem mielibysmy minimum srebro...

0

Nie chce byc pesymista, ale znajac Polakow to zaraz straca 3 bramki z rzedu i po ptokach...

0

Masche zagral "padake" w meczu z Atletico i jakos nie stracil zaufania.

1

Byle nie bylo w skladzie Iniesty, bo z calym szacunkiem ale to chyba nasz najslabszy pomocnik(moze an rowni z Sergim Roberto). Jakos nie wierze, ze Iniesta akurat w tym meczu sie przebudzi, bo jakos od wrzesnia nie potrafi wziąc sie w garść...

0

Nasz stadion tez czeka powazna przebudowa, wiec pewnie Camp Nou bedzie najpiekniejsze;) Nawet Abu Zhabi Bernabeu nie dorowna naszej "swiatyni".

1

Lepiej nie. Obecnie jest idealny do gry w rezwerwach i jesli pomoze im w osiagnieciu kortzystnych wynikow to juz bedzie dobrze. Pierwsza druzyna to poki co dla niego za wysokie progi...

0

A strona mobilna?:D

1

Niby Bilbao niezbyt dobrze prezentuje sie w tym sezonie, ale mecz na San Mames zawsze jest jednym z najciezszych w sezonie. Musimy sobie poradzić dzisiaj i za tydzień, a pozniej mamy teoretycznie latwiejsze mecze w La Liga.

0

Bez aluzji prosze...

1

Do czego to doszlo, ze kazdy woli Xaviego, ktorego mialo nie byc w tym sezonie, od Iniesty... To tylko pokazuje w jakiej sytuacji jest nasza pomoc... Mam nadzieje, ze Rafinha i Rakitic wskocza na odpowiednie obroty i beda ciagli nasza gre, bo na Inieste w tym sezonie chyba nie ma co juz liczyc.

0

Studia tez niekonicznie...

0

Bo to zalegly mecz...

0

A bydlo to gorsze?

3

Tak, tak, tak... Albo to plotka jak by nie patrzec francuskiego szmatlawca( na 99%), albo nasz zarzad jest lekko nienormalny. Po co nam jakis sredniak, skoro mamy w rezerwach Sandro, Munira, Adame i Dongou?

0

W domu takiego cacka nie ma:)

1

Ja sie pytam gdzie nowa strona mobilna?! Znowu redakcja leci sobie w kulki?

0

Dokladnie...

0

Wreszcie nasze rezerwy wygraja jakis mecz. Atak mamy calkie dobry, bo mamy nawet w rezerwach swietne trio ale nasza obrona jest tragiczna bo chyba tylko 2 druzyny stracily wiecej bramek...

1

Nie radze sie łudzic, ze Real moze stracic punkty w tym meczu, bo to malo prawdopodobne... Ale spokojnie, do konca sezonu jeszcze nie raz pogubia punkty, wiec wszystko zalezy od nas.

P.S. Real bez Ronaldo rzeczywoscie gra lepiej:)

2

Ciekawe czy dzisiaj bedzie nowa wersja mobilna. Jakos nic sie o tym nie mowi, ale mam nadzieje, ze obietnica zostanie dotrzymana i strona pojawi sie jeszcze w styczniu.

1

A nie wiecie ja tam Unicaja? Do wczoraj mieli same porazki w Eurolidze i wlasnie nie wiem jak im poszlo wczoraj.

1

Mam pytanie. Marca i As to tylko madryckie dzieniki czy takie bardziej ogolnokrajowe? I czy istnieje jakas obiektywna prasa sportowa o zasiegu krajowym?

0

Ciesze sie, bo chociaz nie trafi do nas w 2016:) Moze to i dobry zawodnik, ale dla nas bezuzyteczny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?