LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W calym turnieju wsrod naszych najlepszy byl chyba Michal Jurecki.
0
Jesli juz to Helena:).
3
Tak czekasz na trzy male okienka w rogu okladki( ktoras gazeta pewnie nawet nie umiesci zadnej informacji)
1
Szkoda, ze mecz z Katarem przegralismy glownie przez naszych bramkarzy... Nawet Ty moglbys w tamtym meczu stac na bramce i roznicy by nie bylo. Cale szczescie dzisiaj Szmal zagral o wiele lepiej i mamy medal:)
0
A moze to lepiej, ze nie gramy w finale? Tam pewnie dostalibysmy becki, a tak ogralismy w nieprawdopodobnym meczu aktualnych mistrzow swiata:) O tym meczu bedzie sie dlugo mowic.
2
A co u Asa? To co zwykle- Ronaldo:)
0
Z tymi sedziami i z takim Szmalem mielibysmy minimum srebro...
0
Nie chce byc pesymista, ale znajac Polakow to zaraz straca 3 bramki z rzedu i po ptokach...
0
Masche zagral "padake" w meczu z Atletico i jakos nie stracil zaufania.
1
Byle nie bylo w skladzie Iniesty, bo z calym szacunkiem ale to chyba nasz najslabszy pomocnik(moze an rowni z Sergim Roberto). Jakos nie wierze, ze Iniesta akurat w tym meczu sie przebudzi, bo jakos od wrzesnia nie potrafi wziąc sie w garść...
0
Nasz stadion tez czeka powazna przebudowa, wiec pewnie Camp Nou bedzie najpiekniejsze;) Nawet Abu Zhabi Bernabeu nie dorowna naszej "swiatyni".
1
Lepiej nie. Obecnie jest idealny do gry w rezwerwach i jesli pomoze im w osiagnieciu kortzystnych wynikow to juz bedzie dobrze. Pierwsza druzyna to poki co dla niego za wysokie progi...
0
A strona mobilna?:D
1
Niby Bilbao niezbyt dobrze prezentuje sie w tym sezonie, ale mecz na San Mames zawsze jest jednym z najciezszych w sezonie. Musimy sobie poradzić dzisiaj i za tydzień, a pozniej mamy teoretycznie latwiejsze mecze w La Liga.
0
Bez aluzji prosze...
1
Do czego to doszlo, ze kazdy woli Xaviego, ktorego mialo nie byc w tym sezonie, od Iniesty... To tylko pokazuje w jakiej sytuacji jest nasza pomoc... Mam nadzieje, ze Rafinha i Rakitic wskocza na odpowiednie obroty i beda ciagli nasza gre, bo na Inieste w tym sezonie chyba nie ma co juz liczyc.
0
Studia tez niekonicznie...
0
Bo to zalegly mecz...
0
A bydlo to gorsze?
3
Tak, tak, tak... Albo to plotka jak by nie patrzec francuskiego szmatlawca( na 99%), albo nasz zarzad jest lekko nienormalny. Po co nam jakis sredniak, skoro mamy w rezerwach Sandro, Munira, Adame i Dongou?
0
W domu takiego cacka nie ma:)
1
Ja sie pytam gdzie nowa strona mobilna?! Znowu redakcja leci sobie w kulki?
0
Dokladnie...
0
Wreszcie nasze rezerwy wygraja jakis mecz. Atak mamy calkie dobry, bo mamy nawet w rezerwach swietne trio ale nasza obrona jest tragiczna bo chyba tylko 2 druzyny stracily wiecej bramek...
1
Nie radze sie łudzic, ze Real moze stracic punkty w tym meczu, bo to malo prawdopodobne... Ale spokojnie, do konca sezonu jeszcze nie raz pogubia punkty, wiec wszystko zalezy od nas.
P.S. Real bez Ronaldo rzeczywoscie gra lepiej:)
2
Ciekawe czy dzisiaj bedzie nowa wersja mobilna. Jakos nic sie o tym nie mowi, ale mam nadzieje, ze obietnica zostanie dotrzymana i strona pojawi sie jeszcze w styczniu.
1
A nie wiecie ja tam Unicaja? Do wczoraj mieli same porazki w Eurolidze i wlasnie nie wiem jak im poszlo wczoraj.
1
Mam pytanie. Marca i As to tylko madryckie dzieniki czy takie bardziej ogolnokrajowe? I czy istnieje jakas obiektywna prasa sportowa o zasiegu krajowym?
1
Cała prawda...http://realvsbarca.pl/upload/20150129180455uid2.jpg http://realvsbarca.pl/upload/20150129130417uid2.jpg http://realvsbarca.pl/upload/20150129074516uid2.jpg
0
Ciesze sie, bo chociaz nie trafi do nas w 2016:) Moze to i dobry zawodnik, ale dla nas bezuzyteczny.