0

Yhym... Awansują tak jak Real...

0

Jak sie je kolacje o tej porze... ;D

0

I Roberto i Munir pokazali sie i od razu są efekty. Takich crackow nam trzeba;d

1

Eee tam... Mysle, ze dobrze, ze w lidze broni Bravo, bo jest świetnym bramkarzem, a Ter Stegen poki co lapie doswiadczenie. Wprawdzie na lawce ciezko sie czegos nauczyc, dlatego mysle, ze Ter Stegen powinien dostawac od czasu do czasu szanse w lidze chociazby na slabszych przeciwnikow. Mamy swietnego mlodego bramkarza, ktory moze byc jednym z najlepszych na swiecie i tzreba sie z tego cieszyc, bo spokoj w bramce to podstawa:D

2

Rafinha kolejny swietny mecz, a i tak pewnie Roberto jest przed nim w hierarchii Lucho... Nie mozna zmarnowac takiego talentu.

1

Lucho logic...

0

Oby w bronieniu strzalow byl rowniez skuteczny;D

0

Mathieu ladnie przymierzyl... Nie podejrzewalem go o takie umiejetnosci.

0

Torres reaktywacja!

1

Kiedy Ronaldo mial wybitne, albo chociaz wyrozniajace spotkania? W wiekszosci meczow tułał sie po boisku i wykonywal rzuty karne lub strzelal jedna wypracowana przez druzyne bramke. Jak to sie ma do gry i geniuszu Leo?:)

1

Grozisz mu???

2

Dostalem wiadomosc, ze Bernabeu wlasne napelniane jest woda...

1

To jego wina, ze czepek zostawil w szatni? Dopiero po przerwe da show za ktore z pewnoscia dostanie oscara.

4

Zyj historia, zyj...

0

Bravo na bramie i trio z przodu... Dream Team:)

9

To jest wlasnie Ronaldo... Szkoda, ze caly swiat pamieta tylko o jego suchych statystykach podczas przyznawania ZP.

1

Yyy... Alexis?:)

1

Dokladnie. Przed nim ogromna kariera i oby przez dlugie lata kontynuowal ja w Barcelonie.

0

Zyj w swym swiecie...

0

Skoro Ronaldo wykreowali na najlepszego pilkarza na swiecie to nic dziwnego, ze Neymar uznawany jest za jednego z najlepszych na swiecie.

2

Szkoda, ze nasza pomoc nie pokazywala checi do gry w poprzednim roku... Swoją postawa z pewnoscia nie pomogli Messiemu w zdobyciu ZP...

0

Ronaldo zasluzyl minimum na 2 miejsce;) Za te swoje teatrzyki w ostatnim roku nalezy mu sie wyroznienie;)

2

Co do garnituru Leo - świetny;)

2

Coż... Niestety, ale jestem przekonany, ze Złotą Piłke odbierze Cristiano. To dla mnie jest niemal pewne, chociaz dla mnie Leo nie mial gorszego roku od Cristiano. Leo ma troche slabsze statystki, ale dobrze wiemy dlaczego( tak, kilkanascie karnych Cristiano). Szkoda, ze dla "specjalistów" licza sie tylko bramki(nie wazne jakie), a nie postawa i "magia" zawodnika na boisku. Cristiano "nurkowal" po kolejnego karnego podczas gdy Leo ratowal swoj zespol kolejnymi magicznymi podaniami. Prawda jest taka, ze Messi to zawodnik kompletny. Swietny strzelec i rownie dobry pomocnik( jego zagrania sa nie do powtorzenia przez najlepszych pomocnikow na swiecie). Cristiano? To dobry napastnik, bardzo skuteczny, ale w niewielu meczach naprawde blyszczal.
Tak jak napisalem - niestety licza sie dla kazdego suche statystyki, a nie rzeczywisty poziom i wklad w postawe druzyny zawodnika.
To sa takie moje przemyslenia na temat tegorocznej ZP. Wiem, ze wielu sie ze mna niezgodzi, ale dla mnie Król jest tylko jeden...

2

8

Najlepszy z najlepszych...

2

Takie mecze budują atmosfere i daja moc calej druzynie. Oby tej mocy wystarczylo nam do konca sezonu.

0

Za caloksztalt, o!

0

LOLu nie masz zadnego wierszyka na specjalna okazje?:D

2

A tu typowy komentarz

"To jest po prostu śmieszne. Barcelona 0 goli po akcji tylko błędy rywali. "

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?