LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyj awans do polfinalu obstawiacie? Ja stawiam na Espanyol i Malage:)
4
Jak tak dalej pojdzie to Neymar juz w tym roku bedzie nominoany do 3 kandydatow do zdobycia Zlotej Pilki. Ma wszystko czego potrzeba. Ma niesamowity talent i to co wielu z was uwaza za wyznacznik- ogromna medialnosc i popularnosc.
0
Jeszcze 4 miesiace do finalu...
1
W pierwszej polowie mimo takigo wyniku to Atletico staralo sie nas stlumic i niestety im sie to udawalo i brakowalo nam uspokojenia gry, ale jak widac wyszlo nam to na dobre:) Mam nadzieje, ze druga polowa bedzie rownie emocjonujaca.
0
Musial mu podac, nie bylo innej opcji. Neymar mial autostrade do bramki i pewnie nawet ja mialbym asyste przy bramce Neya.
0
Jak widze jak Lucho wystawia Masche na SO przeciwko mistrzom gry w powietrzu to mam wrazenie, ze cos jest nie tak...
0
Ronaldo wtedy bedzie dziadkiem...
0
Tez pisze z telefonu...
0
Wybierze tylko Neymara, bo tylko z nim gra, a reszte pozowli dobrac Lucho:)
2
A gdzie Carlos Vella?:)
6
Najlepszym trenerem ten, ktory nigdy nic nie widzi? :)
0
Poki co nie mamy dyrektora sportowego.
2
Gdybysmy grali autobusem to pewnie tracilibysmy dwa razy wiecej niz teraz... Cala tajemnica( no moze prawie cala) lezy w naszym posiadaniu pilki, presingu i zdominowaniu rywala. Wiadomo, ze gdy my atakujemy przez caly mecz to przeciwnik na wiele nie moze sobie pozwolic w ofensywie. Oczywiscie nie chce umniejszac niczego Bravo i naszym defensorom, ale trzeba rowniez docenic role naszej taktyki.
0
Zamiast Alvesa powinien byc Pique:) W 2012 swietnie gral w futsal:)
1
Zolta fajna, a domowa chcialbym ta co teraz, chociaz niestety to niemozliwe...
1
My juz mamy obsadzona defensywe(z wyjatkiem PO). Mamy 3 solidnych stoperow i Mascherano, ktory najczesciej pelni role obroncy i swietnie mu to wychodzi. Mamy jeszcze Vermaelena, ale chyba lepiej przemilczec jego transfer.
0
A czym sie rozni Bagnack od Marquinhosa?:)
0
Vermaelen to bedzie transfer roku. Wniesie do naszej druzyny swiezosc i dynamike.
1
Bardzo dobrze, ze go nie kupilismy... Mamy Bartre, naszego wychowanka, ktory jest LEPSZY od Marquinhosa, a i tak za wiele szans od Lucho nie dostaje( chociaz nie jest tak zle), a co tu dopiero mowic o szansach na gre u mlodego Brazylijczyka... Gdyby byl taki dobry to gralby w swoim klubie...
1
Cieszcie sie, ze nie ma smoka tak jak w dziele Adidasa, a nie wybrzydzacie w naszych strojach... Poziome pasy rowniez moga byc fajne:)
1
Pique jednak ma technike;D
https://www.youtube.com/watch?x-yt-cl=84503534&v=KGylvpQ23tU&x-yt-ts=1421914688&feature=player_embedded
1
Jutro poniedzialek, wiec Perez uda sie do banku i przeleje odpowiednią kwote;D
0
Przypadek?
http://ocdn.eu/images/pulscms/NDI7MDMsMCwyZDAsMSwx/ad295e0ca0ebb0bad424450527e3617b.jpg
1
A mi sie wydaje, ze w tamtym sezonie nie mielismy takiej zlej defensywy. Stracilismy mniej bramek od Realu, a przeciez podobno maja swietnych obrońców, chociaz pewnie wynika to z naszego stylu, bo skoro mamy pilke przez wiekszosc meczu to i przeciwnik nie ma zbyt duzo okazji.
1
Kiedy dostajesz sześć bramek...
http://static.fangol.pl/content/5/5/8/558e9e5e5123df03126e0d34bf57a498-full.gif
13
Dobrze, ze dostaje swoja szanse. Ma potencjal i z pewnoscia bedzie lepszy od Sergiego Roberto.
4
Za taka kase nawet wykreslil z glowy Messiego i wybral Ronaldo, wkec rzeczywiscie baaardzo kocha Real:)
3
No jak Ronaldo ma wiecej bramek z karnego niz 10 druzyn z La Liga lacznie to jakos brak kartek dla Pepe mnie zbytnio nie dziwi...
14
As zawsze w centrum umieszczal Cristiano a dzisiaj tylko malutka wzmianka o heroicznych wyczynach atlety?
0
A co z moim pytaniem?