0

Czyj awans do polfinalu obstawiacie? Ja stawiam na Espanyol i Malage:)

4

Jak tak dalej pojdzie to Neymar juz w tym roku bedzie nominoany do 3 kandydatow do zdobycia Zlotej Pilki. Ma wszystko czego potrzeba. Ma niesamowity talent i to co wielu z was uwaza za wyznacznik- ogromna medialnosc i popularnosc.

0

Jeszcze 4 miesiace do finalu...

1

W pierwszej polowie mimo takigo wyniku to Atletico staralo sie nas stlumic i niestety im sie to udawalo i brakowalo nam uspokojenia gry, ale jak widac wyszlo nam to na dobre:) Mam nadzieje, ze druga polowa bedzie rownie emocjonujaca.

0

Musial mu podac, nie bylo innej opcji. Neymar mial autostrade do bramki i pewnie nawet ja mialbym asyste przy bramce Neya.

0

Jak widze jak Lucho wystawia Masche na SO przeciwko mistrzom gry w powietrzu to mam wrazenie, ze cos jest nie tak...

0

Ronaldo wtedy bedzie dziadkiem...

0

Tez pisze z telefonu...

0

Wybierze tylko Neymara, bo tylko z nim gra, a reszte pozowli dobrac Lucho:)

2

A gdzie Carlos Vella?:)

6

Najlepszym trenerem ten, ktory nigdy nic nie widzi? :)

0

Poki co nie mamy dyrektora sportowego.

2

Gdybysmy grali autobusem to pewnie tracilibysmy dwa razy wiecej niz teraz... Cala tajemnica( no moze prawie cala) lezy w naszym posiadaniu pilki, presingu i zdominowaniu rywala. Wiadomo, ze gdy my atakujemy przez caly mecz to przeciwnik na wiele nie moze sobie pozwolic w ofensywie. Oczywiscie nie chce umniejszac niczego Bravo i naszym defensorom, ale trzeba rowniez docenic role naszej taktyki.

0

Zamiast Alvesa powinien byc Pique:) W 2012 swietnie gral w futsal:)

1

Zolta fajna, a domowa chcialbym ta co teraz, chociaz niestety to niemozliwe...

1

My juz mamy obsadzona defensywe(z wyjatkiem PO). Mamy 3 solidnych stoperow i Mascherano, ktory najczesciej pelni role obroncy i swietnie mu to wychodzi. Mamy jeszcze Vermaelena, ale chyba lepiej przemilczec jego transfer.

0

A czym sie rozni Bagnack od Marquinhosa?:)

0

Vermaelen to bedzie transfer roku. Wniesie do naszej druzyny swiezosc i dynamike.

1

Bardzo dobrze, ze go nie kupilismy... Mamy Bartre, naszego wychowanka, ktory jest LEPSZY od Marquinhosa, a i tak za wiele szans od Lucho nie dostaje( chociaz nie jest tak zle), a co tu dopiero mowic o szansach na gre u mlodego Brazylijczyka... Gdyby byl taki dobry to gralby w swoim klubie...

1

Cieszcie sie, ze nie ma smoka tak jak w dziele Adidasa, a nie wybrzydzacie w naszych strojach... Poziome pasy rowniez moga byc fajne:)

1

Pique jednak ma technike;D

https://www.youtube.com/watch?x-yt-cl=84503534&v=KGylvpQ23tU&x-yt-ts=1421914688&feature=player_embedded

1

Jutro poniedzialek, wiec Perez uda sie do banku i przeleje odpowiednią kwote;D

1

A mi sie wydaje, ze w tamtym sezonie nie mielismy takiej zlej defensywy. Stracilismy mniej bramek od Realu, a przeciez podobno maja swietnych obrońców, chociaz pewnie wynika to z naszego stylu, bo skoro mamy pilke przez wiekszosc meczu to i przeciwnik nie ma zbyt duzo okazji.

1

13

Dobrze, ze dostaje swoja szanse. Ma potencjal i z pewnoscia bedzie lepszy od Sergiego Roberto.

4

Za taka kase nawet wykreslil z glowy Messiego i wybral Ronaldo, wkec rzeczywiscie baaardzo kocha Real:)

3

No jak Ronaldo ma wiecej bramek z karnego niz 10 druzyn z La Liga lacznie to jakos brak kartek dla Pepe mnie zbytnio nie dziwi...

14

As zawsze w centrum umieszczal Cristiano a dzisiaj tylko malutka wzmianka o heroicznych wyczynach atlety?

0

A co z moim pytaniem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?