0

A co z moim pytaniem?

1

Kazdy to rozumie, trener tez, ale Suarez ewidentnie jest bez formy i takie posadzenie na lawce wyjdzie mu tylko na dobre i podziala motywujaco. Mam nadzieje, ze z kazdym tygodniem Luis bedzie coraz lepszy i bedzie mozna mowic nie o duecie a o trio.

1

To nie pierwszy jego taki wybryk... To juz 3 czy 4 taki wybryk w jego wykonaniu. Nie bez powodu ma juz 5 czerwonych kartek w Realu Madryt, a jak na napastnika to dosc duzo, prawda?:)

1

Mam pytanie odnosnie ewentualnej kary dla Ronaldo. Dostal czerwona kartke, wiec " z automatu" ma 1 mecz zawieszenia, wiec jesli dostanie od komisji ligi przykladowo 2 mecze zawieszenia to lacznie bedzie pauzowal przez 3 spotkania? Wydaje mi sie, ze tak, ale nie jestem pewien, wiec moze ktos rozwiac moje watpliwosci?:)

3

To zupelnie inny Neymar niz ten jeszcze rok temu. Staje sie coraz lepszy, a ma dopiero 22 lata. Mamy naprawde wielki talent, ktory przez wiele lat moze dac nam wiele radosci.

0

Dobije do hat-tricka:)

1

No, no... Podoba mi sie ostatnio Pique. Nie dosc, ze solidny w defensywie to i brameczki potrafi zdobywac. Mam nadzieje, ze nie straci tej formy, bo solidna defensywa to podstawa.

0

Heh... Trafiles... Swoja droga czy to przypadek, ze Ronaldo przez 5 sezonow w lidze hiszpanskiej ma juz tyle karnych?

1

A nie footballu?:)

1

Oczywiscie Leo w wieku 33 czy 34 lat nie bedzie juz tym samym zawodnikiem, ale z pewnoscia nadal 15-20 bramek w lidze strzelal bedzie bo to... Leo Messi :)

2

Przygotowac tasak czy siekierke?:) A tak na powaznie, to roznie z tym moze byc. Rownie dobrze Ronaldo moze dostac tylko 2 mecze zawieszenia i Leo moze odrobic bramke albo dwie. Mysle, ze ukaranie Ronaldo moze dac Messiemu jeszcze wieksza motywacje, a wtedy Leo bedzie jeszcze lepszy.Zobaczymy, ale wole nie nastawiac sie na zbyt wiele:)

2

To kto myslal o sprzedaniu Leo?:) To jest po prostu najlepszy pilkarz w historii i jestem o tym przekonany, a przeciez Leo ma przed soba jeszcze kilka dobrych lat gry, wiec nawet dla fanow Maradony czy innych wielkich zawodnikow stanie sie najlepszy. Inaczej byc nie moze. Smiesza mnie tylko porownania Leo ze smiesznym frustratem z Madrytu, bo krol jest tylko jeden...

0

I gdzoe ten troll Kroos, ktory stawial, ze Real wygra 6:0 a Barca 3:0?:)

2

Komentarz ze rm.pl

"Cr nie ru**a i są efekty :)"

0

Zaraz... przecież to Neymar mial odpoczywac a Suarez grac;D Mam nadzieje, ze lawka podziala na Suareza motywująco.

0

Heh;D Szkoda tylko, ze podczas treningu... ;D

1

Mam takie pytanie po za tematem . Czy wiadomo coś na temat strony mobilnej? Miała ukazać się pod koniec stycznia, ale czy ktoś wie dokładnie kiedy i czy nic sie nie zmienilo? Może redakcja podzieli sie szczegolami czy ma to byc niespodzianka?:D

1

Koszulka nie jest tragiczna, ale to wbrew tradycji...
Co do koszulki wyjazdowej, to standardowa, chociaz dla mnie tyl koszulki jest bardziej atrakcyjny od przodu koszulki:)

0

Coz... Tez nie darze go sympatia, bo juz stal sie gwiazdeczka mimo ze jeszcze nic nie osiagnal w profesjonalnej karierze.

1

Swoja droga to chyba nikt nie ma zludzen co przekonalo mlodego Norwega do przenosin do Realu... 100tys. tygodniowo i wszystko jasne, a ze nikt nie chcial tyle dawac jeszcze dzieciakowi z ligi norweskiej to ostatecznie Oddegard musi udawac, ze najlepszy dla niego jest Cristiano:)

0

Ivan?:).

1

Z geniuszem Cristiano bym sie nie do konca zgodzil, bo naprawde nie wiem w czym ten geniusz sie objawia? Dryblingi, strzaly, podania?

0

Bo to jest Leo... Ronaldo w dwumeczu z Atletico pewnie nawet 1/3 tego nie mial, a przeciez Messi ma jeszcze drugi mecz:)

1

Busi po prostu nie chcial dostac pilka, bo nie mial chusteczki pod reka, wiec wolal sie uchylic:)

1

Jedynie do Suareza mozna sie powaznie przyczepic, ale Luis potrzebuje czasu i gwarantuje wam, ze nie zapomnial jak sie gra w pilke. Po prostu dajcie mu czas. Reszta druzyny zagrala przyzwoicie, choc bez "fanerwerkow"

3

Messi? Rozumiem, ze ty od Bialych?

0

Leo i tak by nie doszedl do pilki.

10

Bardzo dobra informacja. Godin to filar defensywy, a wiec i calej druzyny Atleti. Nie dosc, ze Atleti straci troche pewnosci w defensywie to i stworzy mniejsze zagrozenie po stalych fragmentach gry.

0

Niestety, ale Suarez w tym meczu wiecej popelnil bledow niz mial dobrych zagran. Strasznie mnie to irytowalo, chociaz wiem, ze trzeba dac mu czas.

1

Smieja sie, ze Messi to najlepszy drybler na swiecie, a Ronaldo nie potrafi minac nawet jednego zawodnika- maja racje...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?