LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cisza przed burza?:)
1
Musimy wykorzystac ta wpadke Realu i odrobic te 3 punkty. Wreszcie bedziemyy mogli poczuc, ze mozemy wygrac lige patrzac tylko na siebie.
4
Where is Ronaldo?
http://static.fangol.pl/content/9/6/a/96a2b2c09fa08830cae43b5342ba7d9c-554.jpg
3
To też trafne;)
http://static.fangol.pl/content/f/c/2/fc2fc40944feddf69029e4938e342bec-554.jpg
1
Mourinho po zobaczeniu wyniku Realu:http://static.fangol.pl/content/c/3/3/c33750d7436e43ef2457e3cc56ede64b-full.gif
1
Wrecz Formula 4.0:).
1
Nie gral. Stal tylko na skrzydle.
1
Nie bedzie walkoweru. Daje sobie uciac cokolwiek tylko chcesz...
1
Na La Manite chyba juz za pozno, chociaz tak jeden rozny... :)
0
Tworetycznie to dostal kartke w meczu w ktorym mial prawo grac, wiec o co chodzi?
0
A ja chce troche dla naszych pilkarzy. Wprawdzie Lucho nauczyl ich presingu, ale nie zaszkodzi:)
6
Jeszcze tylko Ronaldo kogos znokautuje i mecz idealny:)
0
A nie bylo remisu na Bernabeu w rewanzu PK?
0
Gdybym powiedzial gdzie jest Cristiano Ronaldo poszedlbym do wiezienia!
0
Garcia dostal kartke w tym meczu, nie w poprzednim, wiec dlaczego mialby nie grac?
0
Trzy razy:).
1
Brawo Atleti!
P.S. Gdzie kartka dla Isco?
0
A on jest madritista?:)
2
Real najlepsza druzyny na swiecie? Przeciez oni nawet w Madrycie sa w cieniu Atletico...
0
Zapowiadaja silne wiatry od 60 minuty.
2
Borbalan czuwa...
0
Slowo klucz- "prowadzi":)
2
Spokojnie, spokojnie... Real ma jeszcze matematyczne szanse.
0
Role sie odwrocily...:)
0
Perez juz szykuje pozew, bo przeciez Cristiano moglo juz nie byc na tym swiecie...
0
No tak... :).
0
Eee tam... Naciagniesz czepek i jeszcze to zremisujecie...:)
6
Szkoda mi Ikera... Znowu bedzie mieszany z blotem jesli Real przegra...
0
Thiago to ten, ktory zarabal nam bombe w Lidze Mistrzow?
0
Vermaelen zacznie biegac! Brawo! Az dziwne, ze w tak mlodym wieku lapie takiego skillsa...
A tak na powaznie to transfer Vermaelena byl zbedny i zupelnie nie trafiony. Mimo wszystko licze, ze zagra chociaz kilka meczow na poziomie i chociaz w czesci sie splaci jego transfer.