LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
A co? Boli, ze na rm.pl ciezko uzbierac tyle komentarzy w tydzien?:) Nie martw sie, po ostatnim meczu Barcy mieli tam 720 komentarzy w tym prawie 600 o Messim, a jak na standardy tamtej strony to dosc zaskakujacy wynik:)
4
Akurat dzieki malej literze zachowal szacunek do Boga:) Piszac "bog" mial na mysli kogos wspanialego, genialnego, niezwyklego, ale nie mial na mysli samego Boga, ktory jest jeden, jedyny, wszechmogacy. Rozumiesz?:)
1
Mou majac jeden z najlepszych atakow na swiecie woli postawic autobus... Szkoda mi takiego Hazarda czy Oscara, bo nie moga pokazac pelni swoich mozliwosci. Mou i tak sie przejedzie na tym swoich autobusie, i skonczy sie jak rok temu z Atletico...
1
Chociaz "kibice" Realu teraz nie maja odwagi doczepic sie do Neymara( ktory z reszta przestal symulowac), bo maja w swoich szeregach "atletycznego pletwonurka". A pamietam jak jeszcze rok temu nie dawali spokoju Neymarow, a teraz milcza na temat ich pupilka:)
1
Ale to jednak Polski klub. Rozumiem jesli bylbys kibicem Ajaxu, ale takie zamienianie sie w kibica Ajaxu tylko po to, aby zrobic na zlosc Legii, a wiec naszej ojczystej druzynie jest jednak nie dla mnie:)
11
To miano to Messi ma juz od paru lat, podobnie jak miano jednego z najlepszych w historii, w przeciwienstwie do Cristiano, ktory nieudolnie porownywany jest tylko do Leo:)
4
To zalezy czy Gareth ma dziewczyne...
5
Swoja droga ciekawi mnie postac Cristiano, ktory na tej stronie traktowany jest bardziej jako postac komiczna niz dobry pilkarz:) W sumie to chlop zapracowal sobie na takie podejscie do jego osoby, bo ostatnio bardziej zwraca na siebie uwage swoim zachowaniem niz swoja gra, a to dziwne, bo pilkarzem jednak nie jest najgorszym:)
1
Drugi pewnie Cristiano( bo musi), a trzeci mozliwe, ze bedzie Neymar, chociaz tutaj jest juz spora konkurencja, ale kto wie:)
8
No chyba nie zaden Polak:)
3
No tak, bo za 2015 zgarnia Messi:)
2
To ze Real byl lepszy to oczywiste, ale mysle, ze nawet nasz Juvenil nie bylby gorszy. Real mial naprawde sporo "szczescia" w losowaniu, bo z mocniejsza ekipa raczej by nie wygrali... Czy maja z czego cieszyc sie w Madrycie? Z wyniku chyba tak, ale gra zdecydowanie do poprawy.
0
Bo Ronaldo potrafi bawic i nie ma drugiego takiego "atlety":)
0
Niemozliwe... W polfinale "ogorki" sie skoncza, wiec Real raczej w finale nie zagra:)
2
Wtedy chociaz pisza o najlepszym pilkarzu w historii, a nie o Cristiano, ktory z reszta zagral bardzo przecietny mecz... :)
0
Jaki wynik obstawiacie? Ja skromne 4:0 dla.Realu:)
0
Z Ronaldo Irina chyba tez wyssala reszte mocy, bo Cristiano ptezentuje sie strasznie slabo:)
0
Akurat po tobie od razu widac kto pisze...
1
Nie ma co sie oszukiwac... Schalke zostanie pozarte w dwumeczu. Caly Real, a przede wszystkim Cristiano beda chcieli poprawic statystyki. Dwumecz z Schalke jest teoretycznie autostrada do krola strzelcow LM dla Cristiano, chociaz Messi poki ci ma 3 bramki przewagi i mozliwe, ze tak latwo tego nie odda. Troche niesprawiedliwe sa te losowania dla Leo i Cristiano:)
1
Jesli Leo chetnie trenuje nawet w dni wolne to dowod, ze znow ma ogromna radosc i pasje z futbolu. Leo pokazuje rowniez, ze nie potrzebuje odpoczynku mimo, ze gral w kazdym meczu po 90min:) To dobrze wrozy na przyszlosc, bo z "dawnym" Messi znow mozemy podbic Europe.
1
Na co?:).
1
PSG to wygra:) Chelsea nie prezentuje sie najlepiej.
1
A we Lwowie 0:0. Poki co dobry wynik dla Ukraincow, ale watpie czy tak sie skonczy:)
1
To tam jest tylko jeden mecz? Myslalem, ze to dwumecz:)
1
I jak tam meczyki? Dzieje sie cos?:) I napisze mi ktos jak gra Cesc? Juz zlapal "wiosenna forme" czy jeszcze nie?:)
3
Chelsea to tez tylko pieniadze tylko, ze rosyjskie...
14
Ronadlo juz nie moze sie doczekac LM;D
http://static.fangol.pl/content/0/6/0/0602828a2d3fa22670a830e8967fd948-554.jpg
0
Jaki zakaz? U mnie wszystko dziala...
2
Ze "starej gwardii" to juz nam chyba tylko Messi na poziomie pozostal...
1
Mysle, ze 2:1 dla Chelsea, chociaz wolalbym wygrana PSG z racji na ciekawszy rewanz;)