5

A co? Boli, ze na rm.pl ciezko uzbierac tyle komentarzy w tydzien?:) Nie martw sie, po ostatnim meczu Barcy mieli tam 720 komentarzy w tym prawie 600 o Messim, a jak na standardy tamtej strony to dosc zaskakujacy wynik:)

4

Akurat dzieki malej literze zachowal szacunek do Boga:) Piszac "bog" mial na mysli kogos wspanialego, genialnego, niezwyklego, ale nie mial na mysli samego Boga, ktory jest jeden, jedyny, wszechmogacy. Rozumiesz?:)

1

Mou majac jeden z najlepszych atakow na swiecie woli postawic autobus... Szkoda mi takiego Hazarda czy Oscara, bo nie moga pokazac pelni swoich mozliwosci. Mou i tak sie przejedzie na tym swoich autobusie, i skonczy sie jak rok temu z Atletico...

1

Chociaz "kibice" Realu teraz nie maja odwagi doczepic sie do Neymara( ktory z reszta przestal symulowac), bo maja w swoich szeregach "atletycznego pletwonurka". A pamietam jak jeszcze rok temu nie dawali spokoju Neymarow, a teraz milcza na temat ich pupilka:)

1

Ale to jednak Polski klub. Rozumiem jesli bylbys kibicem Ajaxu, ale takie zamienianie sie w kibica Ajaxu tylko po to, aby zrobic na zlosc Legii, a wiec naszej ojczystej druzynie jest jednak nie dla mnie:)

11

To miano to Messi ma juz od paru lat, podobnie jak miano jednego z najlepszych w historii, w przeciwienstwie do Cristiano, ktory nieudolnie porownywany jest tylko do Leo:)

4

To zalezy czy Gareth ma dziewczyne...

5

Swoja droga ciekawi mnie postac Cristiano, ktory na tej stronie traktowany jest bardziej jako postac komiczna niz dobry pilkarz:) W sumie to chlop zapracowal sobie na takie podejscie do jego osoby, bo ostatnio bardziej zwraca na siebie uwage swoim zachowaniem niz swoja gra, a to dziwne, bo pilkarzem jednak nie jest najgorszym:)

1

Drugi pewnie Cristiano( bo musi), a trzeci mozliwe, ze bedzie Neymar, chociaz tutaj jest juz spora konkurencja, ale kto wie:)

8

No chyba nie zaden Polak:)

3

No tak, bo za 2015 zgarnia Messi:)

2

To ze Real byl lepszy to oczywiste, ale mysle, ze nawet nasz Juvenil nie bylby gorszy. Real mial naprawde sporo "szczescia" w losowaniu, bo z mocniejsza ekipa raczej by nie wygrali... Czy maja z czego cieszyc sie w Madrycie? Z wyniku chyba tak, ale gra zdecydowanie do poprawy.

0

Bo Ronaldo potrafi bawic i nie ma drugiego takiego "atlety":)

0

Niemozliwe... W polfinale "ogorki" sie skoncza, wiec Real raczej w finale nie zagra:)

2

Wtedy chociaz pisza o najlepszym pilkarzu w historii, a nie o Cristiano, ktory z reszta zagral bardzo przecietny mecz... :)

0

Jaki wynik obstawiacie? Ja skromne 4:0 dla.Realu:)

0

Z Ronaldo Irina chyba tez wyssala reszte mocy, bo Cristiano ptezentuje sie strasznie slabo:)

0

Akurat po tobie od razu widac kto pisze...

1

Nie ma co sie oszukiwac... Schalke zostanie pozarte w dwumeczu. Caly Real, a przede wszystkim Cristiano beda chcieli poprawic statystyki. Dwumecz z Schalke jest teoretycznie autostrada do krola strzelcow LM dla Cristiano, chociaz Messi poki ci ma 3 bramki przewagi i mozliwe, ze tak latwo tego nie odda. Troche niesprawiedliwe sa te losowania dla Leo i Cristiano:)

1

Jesli Leo chetnie trenuje nawet w dni wolne to dowod, ze znow ma ogromna radosc i pasje z futbolu. Leo pokazuje rowniez, ze nie potrzebuje odpoczynku mimo, ze gral w kazdym meczu po 90min:) To dobrze wrozy na przyszlosc, bo z "dawnym" Messi znow mozemy podbic Europe.

1

Na co?:).

1

PSG to wygra:) Chelsea nie prezentuje sie najlepiej.

1

A we Lwowie 0:0. Poki co dobry wynik dla Ukraincow, ale watpie czy tak sie skonczy:)

1

To tam jest tylko jeden mecz? Myslalem, ze to dwumecz:)

1

I jak tam meczyki? Dzieje sie cos?:) I napisze mi ktos jak gra Cesc? Juz zlapal "wiosenna forme" czy jeszcze nie?:)

3

Chelsea to tez tylko pieniadze tylko, ze rosyjskie...

14

0

Jaki zakaz? U mnie wszystko dziala...

2

Ze "starej gwardii" to juz nam chyba tylko Messi na poziomie pozostal...

1

Mysle, ze 2:1 dla Chelsea, chociaz wolalbym wygrana PSG z racji na ciekawszy rewanz;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?