LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ze "starej gwardii" to juz nam chyba tylko Messi na poziomie pozostal...
1
Mysle, ze 2:1 dla Chelsea, chociaz wolalbym wygrana PSG z racji na ciekawszy rewanz;)
1
Widocznie w tym szalenstwie jest metoda:)
0
Przypatrz sie uwazniej:)
0
Ja chce wiecej takich zagran z jego strony;)
1
Herb na nowych koszulkach Realu... Czy czegos Wam tu nie brakuje?:)
http://zapodaj.net/images/49e0f24f2cc55.png
1
Z racji, ze u nas nie ma takich artykulow polecam zapoznac sie ze statystykami ligowymi na tej stronie;)
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=57325
1
Heh;D
http://static.fangol.pl/content/3/b/2/3b2c495484b0b0d12999828e5b0029c4-554.jpg
1
Niech zgadne... Pewnie w pozytywnym i maja zachecic Ikera do lepszej gry?
0
Komentarz usunięty
27
Nie rozumiem jak "kibice" Realu moga wygwizdywac jedna z najwiekszych klubowych legend... To tak jakby kibice Barcy gwizdali na Xaviego... Iker zasluguja na szacunek, nawet jesli mu nie szlo w ostatnim roku...
http://realvsbarca.pl/upload/20150215115429uid2.jpg
1
Heh... Widzialem to juz i tez mnie to niezle rozbawilo;)
0
Taki jest juz jego urok:)
18
Nie wiem jak Was, ale mnie to bawi;D
http://realvsbarca.pl/upload/20150216121016uid2.jpg
2
Przez dekade? Chyba przez pol zycia:) Pamietaj, ze tam maja euro:)I masz racje, Vermaelen jest tylko ofiara, a jedyna osoba z ktorej mozna sie smiac jest Zubi, ktory przeprowadzil ten genialny transfer kontuzjowanego zawodnika...
1
Oby Vermaelen tez pokrywal naszych przeciwnikow.
0
Czy ten artykul jest wazniejszy od powrotow do gry Vermaelena i Douglasa?
1
Ja sobie nie wyobrazam zeby Vermaelen wyprzedzil w hierarchi Bartre, bo to bedzie brak szacunku ze strony Lucho... Marc jest swietnym stoperem, stara sie, kocha Barce od dziecka i z marszu ma go wyprzedzic 30-letni za przeproszeniem polamaniec, ktory przez ponad pol roku nie dotknal pilki? Mam nadzieje, ze tak sie nie stanie.
3
Ale to wreszcie LM i starcie dwoch wielkich swiatowych marek. Ja nastawiam sie na emocje w tym meczu i licze na jakies bramki:)
1
O ile sie nie myle to nawet zagral w towarzyskim meczu Barcy B :) Chyba transfer Belga byl zbedny, bo juz teraz Bartra dostaje zbyt malo minut.
0
Czyli Barca sprzedaje prawa operatorowi, a ten sprzedaje prawa telewizyjne do roznych panstw i roznych stacji telewizyjnych?:)
5
Cud sie stal! Ronaldo najgorszym pilkarzem miesiaca na rm.pl! Az nie chce mi sie w o wierzyc, a jednak;D
0
Chyba wlasnie to ma na celu ten artykul;D
1
Ale tobie nie wydaje sie to dziwne?:D Po kazdym meczu beda takie artykuly? Ciesze sie z wysokiej formy Leo i calej naszej druzyny, ale juz mnie powoli smiesza takie artykuly;)
3
Powtarzacie sie z tymi artykulami... Robi sie to troche irytujace.
2
Po meczu z Atletico bylo 870 komentarzy, a po meczu Barcy 720, wiec niewielka roznica... Czy to jest dla ciebie normalne, ze na ich stronie bija jeden z najlepszych wynikow liczby komentarzy piszac praktycznie tylko o Barcelonie i Messim?
Jak widac nie tylko tutaj panuja kompleksy...
0
Mam jakies problemy z odpowiedziami na komentarze:)
0
Musialem zmienic, bo to co wczesniej napisalem bylo odpowiedzia do Sambora. Jesli chcesz to poszukaj tego komentarza troszke nizej:)
2
Wejdz na rm.pl to sie dopiero zdziwisz... Tam po wczorajszym meczu Barcy bylo wiecej komentarzy niz po porazce z Atletico, a przeciez podobno tylko na naszej stronie "placzemy" na meczach Realu:).
3
Marca oczywiscie wie, ze KARNE Ronaldo byly bardziej wazne, ale o sposobie ich wywalczenia jakos nie wspomni:)