2

Ze "starej gwardii" to juz nam chyba tylko Messi na poziomie pozostal...

1

Mysle, ze 2:1 dla Chelsea, chociaz wolalbym wygrana PSG z racji na ciekawszy rewanz;)

1

Widocznie w tym szalenstwie jest metoda:)

0

Przypatrz sie uwazniej:)

0

Ja chce wiecej takich zagran z jego strony;)

1

Herb na nowych koszulkach Realu... Czy czegos Wam tu nie brakuje?:)

http://zapodaj.net/images/49e0f24f2cc55.png

1

Z racji, ze u nas nie ma takich artykulow polecam zapoznac sie ze statystykami ligowymi na tej stronie;)

http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=57325

1

Niech zgadne... Pewnie w pozytywnym i maja zachecic Ikera do lepszej gry?

0

Komentarz usunięty

27

Nie rozumiem jak "kibice" Realu moga wygwizdywac jedna z najwiekszych klubowych legend... To tak jakby kibice Barcy gwizdali na Xaviego... Iker zasluguja na szacunek, nawet jesli mu nie szlo w ostatnim roku...

http://realvsbarca.pl/upload/20150215115429uid2.jpg

1

Heh... Widzialem to juz i tez mnie to niezle rozbawilo;)

0

Taki jest juz jego urok:)

18

Nie wiem jak Was, ale mnie to bawi;D

http://realvsbarca.pl/upload/20150216121016uid2.jpg

2

Przez dekade? Chyba przez pol zycia:) Pamietaj, ze tam maja euro:)I masz racje, Vermaelen jest tylko ofiara, a jedyna osoba z ktorej mozna sie smiac jest Zubi, ktory przeprowadzil ten genialny transfer kontuzjowanego zawodnika...

1

Oby Vermaelen tez pokrywal naszych przeciwnikow.

0

Czy ten artykul jest wazniejszy od powrotow do gry Vermaelena i Douglasa?

1

Ja sobie nie wyobrazam zeby Vermaelen wyprzedzil w hierarchi Bartre, bo to bedzie brak szacunku ze strony Lucho... Marc jest swietnym stoperem, stara sie, kocha Barce od dziecka i z marszu ma go wyprzedzic 30-letni za przeproszeniem polamaniec, ktory przez ponad pol roku nie dotknal pilki? Mam nadzieje, ze tak sie nie stanie.

3

Ale to wreszcie LM i starcie dwoch wielkich swiatowych marek. Ja nastawiam sie na emocje w tym meczu i licze na jakies bramki:)

1

O ile sie nie myle to nawet zagral w towarzyskim meczu Barcy B :) Chyba transfer Belga byl zbedny, bo juz teraz Bartra dostaje zbyt malo minut.

0

Czyli Barca sprzedaje prawa operatorowi, a ten sprzedaje prawa telewizyjne do roznych panstw i roznych stacji telewizyjnych?:)

5

Cud sie stal! Ronaldo najgorszym pilkarzem miesiaca na rm.pl! Az nie chce mi sie w o wierzyc, a jednak;D

0

Chyba wlasnie to ma na celu ten artykul;D

1

Ale tobie nie wydaje sie to dziwne?:D Po kazdym meczu beda takie artykuly? Ciesze sie z wysokiej formy Leo i calej naszej druzyny, ale juz mnie powoli smiesza takie artykuly;)

3

Powtarzacie sie z tymi artykulami... Robi sie to troche irytujace.

2

Po meczu z Atletico bylo 870 komentarzy, a po meczu Barcy 720, wiec niewielka roznica... Czy to jest dla ciebie normalne, ze na ich stronie bija jeden z najlepszych wynikow liczby komentarzy piszac praktycznie tylko o Barcelonie i Messim?

Jak widac nie tylko tutaj panuja kompleksy...

0

Mam jakies problemy z odpowiedziami na komentarze:)

0

Musialem zmienic, bo to co wczesniej napisalem bylo odpowiedzia do Sambora. Jesli chcesz to poszukaj tego komentarza troszke nizej:)

2

Wejdz na rm.pl to sie dopiero zdziwisz... Tam po wczorajszym meczu Barcy bylo wiecej komentarzy niz po porazce z Atletico, a przeciez podobno tylko na naszej stronie "placzemy" na meczach Realu:).



3

Marca oczywiscie wie, ze KARNE Ronaldo byly bardziej wazne, ale o sposobie ich wywalczenia jakos nie wspomni:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?